Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású és az intenzív mélytisztító hatása révén megelőzi a pattanások, mitesszerek képződését. A bőr látványa érezhetően javul.

Kiszerelés: 100 ml

paniti_melinda

2011. október 22.

Nagyon eros szemcses,durvan dorzsol,de en epp ezert szeretem.Tutira bepirosodik a bor utana,nem tul kimeletes,de a radirozas utan sima lesz,akar a baba popsija.:)A bor lathatoan tisztabb es ragyogobb.Utana nem art a megfelelo hidratalas.Nekem nagyon bevalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Hana

2011. október 21.

Arcra nekem sok. Túl durva, ezért testradírként használtam el azt a tubust, amit vettem. Lábra, két szőrtelenítés között. Úgy elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

solyaorsolya

2011. október 16.

Kombinált, gyorsan zsírosodó bőröm van, de ez a radír mégis sok: nagyon erős, durva szemcsés, eléggé szárít...Ha valakinek ez lenne a célja akkor ár érték arányban nagyon jó, de ha az arcának egy kis része kiszáradásra hajlamos akkor inkább keressen másik termékcsaládot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

noxibaba

2011. október 2.

Nagyon szeretem. Árban is nagyon jó és tényleg hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

Nagyon szeretem. Árban is nagyon jó és tényleg hatásos.

fanni.sz

2011. szeptember 3.

Szeretem, a második tubust használom belőle, simább lett a bőröm és kevesebb a pattanásom.
Nagyon erős bőrradírozó hatása van, nagy, szinte már durva szemcsékkel.
Ennek ellenére elégedett vagyok vele, szépen tisztítja az arcom.
Az összetevőkkel kapcsolatban vegyesek az érzéseim nagyon, a tartósítószerektől szívesen megszabadulnék, viszont a szalicilsav, az Allantoin és a B3 vitamin a jelek szerint tényleg eredménnyel harcolnak a pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Nagyon erős bőrradírozó hatása van, nagy, szinte már durva szemcsékkel.
Ennek ellenére elégedett vagyok vele, szépen tisztítja az arcom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.