Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő balzsam. Védi a festett hajat a kifakulástól, könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

Ár: 1200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen

anett3600

2014. április 6.

Könnyebben kifésülhető és puhább a hajam, de nem nyújt mást, kicsit hamarabb zsiros a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

muffinmonsuta

2013. december 25.

Úgy kaptam anyumtól,de olvastam mit tud úgy látszik nincs semmi extra hatása na mindegy. Örülök neki,mert syoss,reggel használtam és puha és kifésülhető lett tőle a hajam.:D Pont mint egy átlagos balzsam úgyhogy megy az 5 csillag!:D

UPDATE: Semmi hatása nincs azon kívül,hogy puhább,kifésülhetőbb lesz a hajam,nem érzem hogy ápolná csak valami krémes ízé..:/ Illata jó,de már nemsokára elfog fogyni. Többet nem veszek belőle ill többet nem kérek ilyet ajándékba. Viszont ettől függetlenül,amit ígért azt megcsinálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

nua

2013. október 16.

Semmi pozitiv hatást nem tapasztaltam, maximum hogy hamarabb bezsirosodott tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 16.

hempike1

2013. január 21.

Nem vált be. Először azt hittem, hogy túl keveset teszek a hajamra, azért nincs semmi hatása. Végül rájöttem, hogy bármennyit halmozhatok a fejemre, nem történik semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Szaszcow

2012. december 29.

A color protect samponnal együtt használtam párszor, de megmondom őszintén, nem igazán látom a különbséget a sampon illetve a sampon/balzsam kombó között.. Anyukám viszont rendszeresen használta, és neki meg bevált.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

gina-169

2012. augusztus 22.

Ugyanúgy jártam, mint a többiek. Megvettem, hajmosás után felvittem a hajamra és vártam a hatást... hát úgy összetapadtak a hajszálaim, hogy kifésülni se tudtam. Még végszükség esetén se veszem meg mégegyszer.:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Norsi20

2012. július 19.

Nagyon nem jó ez a balzsam. Túlságosan folyós, és nem csinál semmit a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Nagyon nem jó ez a balzsam. Túlságosan folyós, és nem csinál semmit a hajammal.

kala20

2012. február 20.

Nem szárít, nem irritál. Jó + olcsó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Nem szárít, nem irritál. Jó + olcsó

Macska

2012. február 14.

Nekem szárítja a hajamat, de nem tudom mi oknál fogva...az összes syoss terméknél ezt tapasztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Oslacrimale

2012. január 23.

Ugyanaz a véleményem, mint a samponnál: régóta használom, de az utóbbi egy hónapban már nem szereti a hajam, nagyon zsírosodik tőle, pedig csak a hajvégekre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.