Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ivaxont2, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű tartós hajfesték színintenzív pigmentkeverékkel a gazdag, hosszantartó hajszínért és szalonminőségű színeredményért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glycol Distearate eo I eu Octyldodecanol eo I i I al Glyceryl Stearate eo I euSodium Laureth Sulfate ti I eu Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica 4-Amino-M-Cresol Sodium Sulfite ta Limonene i Tetrasodium EDTA Potassium Hydroxide Carbomer Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Resorcinol Linalool i 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol Toluene-2,5-Diamine Sulfate Citronellol i 4-Amino-2-Hydroxytoluene Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i 2 Amino 3 Hydroxypiidine2-Methylresorcinol Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i Citrus Aurantifolia Dulcis (Orange) Peel OilHydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Parfum / Fragrance i Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Sodium Methylparaben ta I parPolyquaternium-37 Glycine Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Panthenol eo I v 0 0Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein Limonene i PPG-1 Trideceth-6 ti Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol

dorah

2014. március 15.

A Lágy barna árnyalattal festettem a hajam.
Szinte teljesen olyan színt kaptam, mint amilyen a képen van. :) Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

A Lágy barna árnyalattal festettem a hajam.

juli.f

2014. február 14.

A tokiói fekete árnyalatot próbáltam ki. Színeredmény nem lett annyira vészes, bár közel se volt ahhoz, amit a skála alapján vártam. Ami miatt lecsillagozom: rettenetesen elkezdett hullani a hajam utána! Nagyon megijedtem, nagyon megritkította a hajamat... Még nem jártam így egy festékkel se, egy időre el is ment a kedvem attól, hogy Syoss-al kísérletezzek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Reni91

2013. december 23.

A színe nagyon tetszik, több színben próbáltam már, de tényleg szépek a színek! A hajamat jól befogta, Meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Forest

2013. június 25.

Én a lávavörös árnyalatot használtam, bár ne tettem volna.
Festés után nagyon tetszett, hogy pont azt a színt kaptam, ami a dobozon volt. Az első doboznál viszont, azt hittem, én nem mostam ki jól a festéket, mert több hajmosás után is megfogta a törölközőt és még a párnámat is. Nagyon gyorsan lekopott, egy hajszínező tartosságával vetekszik, utána szőke lettem.
3 doboz(második alkalommal 2, mert már hosszú volt a hajam) viszont elég volt ahhoz, hogy teljesen tönkretegye a hajamat!! Mindig is vékonyszálú, gyorsan zsírosodó, de ettől függetlenül egészséges, fényes hajam volt. Most viszont abszolút fénytelen, matt, seprűs a vége. Eddig szinte soha nem kellett használnom balzsamot, most képtelen vagyok nélkülözni, anélkül kifésülhetetlen, sokszor szárazon is csomosodik, amit én eddig nem tapasztaltam. Sok ki is hullott. A fodrásznak panaszoltam, és egyből kérdezte, csak nem Syoss-al fested?
Előtte normál sampont használtam, most viszont mindent megveszek, ami regenerál, fényesít, de csak alig tapasztalok javulást, és így hogy most már sok lenőtt azóta,látom, hogy a végleges megoldás a türelem, amíg lenő az elrontott rész.
Sose használok többet Syoss-t! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Én a lávavörös árnyalatot használtam, bár ne tettem volna.
Sose használok többet Syoss-t! :(

fttirza

2013. május 11.

Én 2-szer használtam Syoss festéket,igaz nem éppen ezt a színt. Mind 2-szer az volt a tapasztalatom,hogy nagyon szépen befogta a hajamat,könnyű volt a használata és hitelesen adta vissza a színt,amilyen a dobozon is volt. Festés után nem volt száraz tőle a hajam (amúgy hosszú és normál szálú hajam van,de könnyen kiszárad és töredezik),viszont később szállni kezdett tőle,ami a kiszáradás első jele nálam. 2 hónapig nagyon szépen tartotta a hajam a színt,majd ezután minden átmenet nélkül hirtelen kopott le. Szó szerint egyik nap még szép volt,másnap mosás után rögtön ledobta az egészet. Nem mondom,hogy rossz festék,mert alkalmi festésnek kiváló,de nem lettünk hosszú távú barátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Heli

2013. január 1.

Nem is tudtam, hogy ez egy külön fajta. Azt hittem, hogy a simán belül van néhány, ami "A kifutó trendszínei 2012" felirattal ellátott és ennyi. :) Holnap festem végre a 6-1-es árnyalattal a hajam. Olvastam hideget-meleget a Syoss festékekről, nagyon kíváncsi vagyok. :)

2012. december 21.
Na, elérkezett a véleményezés ideje!
Iszonyat büdös a festék, állagra viszont pont jó, se nem sűrű, se nem túl híg. 2 doboz kellett a hátközépig érő, dús hajamra. (Bőségesen elég volt, de a biztonság kedvéért bekevertem mindkettőt.) A kiindulási alap egy 6-os körüli színmélység, vöröses beütéssel, a tövén jó pár cm sötétebb lenövéssel (kb. 5-ös). A festék kódja 6-1. Ijesztgettek mindenféle hajszárazsággal meg leégéssel, jól rá is paráztam. Aztán amikor lemostam a festéket, szerintem be is képzeltem ezt a tünetet. Rákentem a hozzá tartozó balzsamot, pár perc múlva lemostam, nagyon selymes volt a hajam. :) Megszárítottam, íme az eredmény:
Csak a fény miatt tűnik sötétebbnek a töve, amúgy nem az. Kicsit ragacsosnak érzem az egészet, de ezt a balzsam okozza szerintem.

2013. január 1.
Sajnos le kell pontoznom. Foltokban kopik az egész. :(((( Hol sötétbarna, hol szőke a hajam. Ha egy eurós festékről lenne szó, akkor még el is nézném...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

2012. december 21.
Na, elérkezett a véleményezés ideje!

dyta_93

2012. december 14.

Nekem eddig a Syoss hajfestékek váltak be a legjobban. Egy jó ideje a képen látható "lágy barna" festéket használom és egyszerűen oda vagyok érte. Én abszolút tartósnak mondanám viszont én 100%-ban természetes sampont és balzsamot használok, amitől nem kopik. Hogy mennyire tartós más samponoknál arról nem tudok írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ceteareth-20, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.