Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Kategória:   Samponok

Sampon göndör és hullámos hajra KeraLipid technológiával.

• Hidratálja a hajat és texturált hatást nyújt neki, a tökéletes kezelhetőségért.
  • Megszelídíti a hajszálak külső rétegét a hajszárítás nélküli, hosszan tartóan gubancmentes frizuráért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dcsiky

2021. március 10.

Jó cucc, már több éve használom, azon kevés samponok egyike, melyekkel elégedett vagyok száraz, ámde rengeteg haj tulajdonosaként. :D
Az illata kellemes, de nem túl hivalkodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Az illata kellemes, de nem túl hivalkodó.

laszloandrea06

2021. március 5.

Szeretem ezt a terméket! A balzsammal együtt használva hozzák az általam elvért hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

ladel

2021. január 12.

Új vagyok a témában, de lefuttattam curlsboton és az ottani elemzés alapján nem CGM (curly girls method) termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

bibike2000

2020. április 16.

Fahéjas almára emlékeztet az illata,húgom használja a göndör hajára. Szépen teszi,amit ígér,sokáig elég. Jobb akciósan beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

annamariasari

2019. szeptember 11.

Én használom a sampont (és vele együtt a balzsamot). Finom az illata. Még csak 2x használtam, eddig jónak ítélem. Enyhén hullámos a hajam, nekem segít, de nem tudom hogy a balzsam csak vagy a sampon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

Akkor kezdtem el használni, mikor még semmit nem tudtam a krémekről, INCIről és kb illat / ár / marketing alapján választottam... Azóta jobban kiműveltem magam, és a krémeim 99% -át le is cseréltem, de ehhez mindig visszatértem bármilyen fancy sampont próbáltam. Szépen tisztít, 4-5 napig nem lesz zsíros sem száraz a hajam tőle, nagyon könnyen fésülhető utána, (sűrű, hullámos száraz hajam van), nem nehezíti el a hajszálakat és finom az illata. INCI nem nagy szám, de mivel a haj nem egy elő anyag ezért egy sampontól ezt nem is annyira várom el. A fejbőrömet nem irritálta a hajamat pedig kezelhetővé, széppé tette az a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Tirana

2019. július 31.

Nekem nagyon bevált. A balzsamjával együtt használom, szép loknikat eredményez beszárítás és hajhab nélkül is. A hajam imádja, sokkal göndörebb, rendezettebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

szalakali

2019. július 21.

Hiába curls meg miegyéb, semmi hatása. Az alapból göndör hajamat teljesen kiegyenesítette, gondolom a mesterséges anyagok hatása miatt. Melledleg le is lapította, semennyire sem lett puhább vagy fényesebb, csak szálkásabb. Nem ajánlom, főleg, hogy a teljes termékcsaládot használtam, de sajnos hatalmas pofáraesés volt a számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

bodri95

2019. július 15.

Nekem nagyon nem jött be. A hajam nem lett rendezettebb, pedig mindegyik termeket hasznalom a csaladbol..illetve ami miatt elvágta magát nálam az az, hogy olyan szinten kezdte el irritálni a fejbőröm 2 hónap alatt,hogy megőrülök. Rettenetesen korpás lettem tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

kukuru

2019. április 9.

Göndör hajam van, a sampon jól tisztít, de önmagában kevés, főleg, ha naponta-kétnaponta mosom a hajam. Más termékkel együtt használva már jó, de ugyanezt a hatást jóval olcsóbb göndör hajra való samponnal is elérem... :( többet vártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Dimethicone, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycol Distearate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-23
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.