Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Kategória:   Samponok

Sampon göndör és hullámos hajra KeraLipid technológiával.

• Hidratálja a hajat és texturált hatást nyújt neki, a tökéletes kezelhetőségért.
  • Megszelídíti a hajszálak külső rétegét a hajszárítás nélküli, hosszan tartóan gubancmentes frizuráért.

annamariasari

2019. szeptember 11.

Én használom a sampont (és vele együtt a balzsamot). Finom az illata. Még csak 2x használtam, eddig jónak ítélem. Enyhén hullámos a hajam, nekem segít, de nem tudom hogy a balzsam csak vagy a sampon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

Akkor kezdtem el használni, mikor még semmit nem tudtam a krémekről, INCIről és kb illat / ár / marketing alapján választottam... Azóta jobban kiműveltem magam, és a krémeim 99% -át le is cseréltem, de ehhez mindig visszatértem bármilyen fancy sampont próbáltam. Szépen tisztít, 4-5 napig nem lesz zsíros sem száraz a hajam tőle, nagyon könnyen fésülhető utána, (sűrű, hullámos száraz hajam van), nem nehezíti el a hajszálakat és finom az illata. INCI nem nagy szám, de mivel a haj nem egy elő anyag ezért egy sampontól ezt nem is annyira várom el. A fejbőrömet nem irritálta a hajamat pedig kezelhetővé, széppé tette az a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Tirana

2019. július 31.

Nekem nagyon bevált. A balzsamjával együtt használom, szép loknikat eredményez beszárítás és hajhab nélkül is. A hajam imádja, sokkal göndörebb, rendezettebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

szalakali

2019. július 21.

Hiába curls meg miegyéb, semmi hatása. Az alapból göndör hajamat teljesen kiegyenesítette, gondolom a mesterséges anyagok hatása miatt. Melledleg le is lapította, semennyire sem lett puhább vagy fényesebb, csak szálkásabb. Nem ajánlom, főleg, hogy a teljes termékcsaládot használtam, de sajnos hatalmas pofáraesés volt a számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

bodri95

2019. július 15.

Nekem nagyon nem jött be. A hajam nem lett rendezettebb, pedig mindegyik termeket hasznalom a csaladbol..illetve ami miatt elvágta magát nálam az az, hogy olyan szinten kezdte el irritálni a fejbőröm 2 hónap alatt,hogy megőrülök. Rettenetesen korpás lettem tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

kukuru

2019. április 9.

Göndör hajam van, a sampon jól tisztít, de önmagában kevés, főleg, ha naponta-kétnaponta mosom a hajam. Más termékkel együtt használva már jó, de ugyanezt a hatást jóval olcsóbb göndör hajra való samponnal is elérem... :( többet vártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

kvcsrk

2019. március 3.

Hullámos hajam van, nekem sokat segített. Azelőtt csak tárcsás hajszárítóval nézett ki valahogy, de ettől a sampontól és a hozzá tartozó balzsamtól szépen begöndörödött száradásnál. Az állaga és az illata is tetszik! Nem nehezedett el, zsírosodott tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Martu0508

2019. február 10.

Nagyon vártam az eredmènyèt, de önmagában nem csinál semmit a hajam göndörsègèvel, csak a maszkjával hatásos. Tisztìtani egèsz jòl tisztìt, de másnap már viszket a fejbőröm a használata után (szeborreás dermatitisz miatt). Elhasználom felváltva más samponnal, de nem veszem ùjra sosw.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

violetti

2019. február 3.

Rengeteg sampont kipróbáltam már a göndör hajamra, de azt kell, hogy mondjam, hogy önmagában a samponok nem fognak csodát tenni. Mármint szerintem nem ezen múlik a dolog alapvetően, viszont ez a termék tisztít és nem nehezíti el a hajam, árban is remek, főleg most, hogy több Dm-ben is le volt árazva. (A szárazságra való hajlamot kell orvosolni például egy hosszabb ideig tartó pakolással, jól megválasztott hajhabbal és megfelelő minőségű szárítással - saját tapasztalat alapján)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

drk22

2018. augusztus 2.

az elmúlt néhány évben rengeteg samponnal próbálkoztam kezdve az avonsotól a drágábbik kategóriás samponokig de a göndör hajamon először ennél láttam változást ! már az első mosás után nem volt annyira "szőrös" a hajam, remélem a továbbiakban is kitart majd :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.