Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Ajándék :) Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
Ár: Ajándék, csak gyere el érte , Eladó: Odil
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI., Móricz környék, fizetés: -
Ár: 1000 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Aeris

2016. június 11.

Fantasztikus termék! az elrontott, majd kiszőkített hajamra használtam, ami finoman szólva is lestrapált volt. Az amit ígér, szép egyenletesen befogta a hajam és gyönyörű fényt is adott neki, hajpakolással megspékelve teljesen egészségesnek tűnik, ami fantasztikus eredmény. A sárgabarack rézvörös árnyalatot használtam, gyönyörű, természetes hatású lett a végeredmény. Egészen biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Elkofen

2016. június 2.

Én a 7-67 fahéj rézvörös árnyalatot választottam a szőkésbarna hajamhoz. Nincs még ősz hajszálam, de szerettem volna valami olyan hajszínezőt kipróbálni, ami nem sötétíti a hajamat, hanem csak vöröses lesz tőle. Ez az árnyalat tökéletes választás volt, mert valóban szép világos vörös lett és egy árnyalattal sem lett sötétebb a természetes hajszínemnél. Pont valami ilyesmit kerestem. Tehát nem lett mű-piros és sötétvörös sem. Eddig a Palette színezősamponjával próbálkoztam, de az körülbelül 2 árnyalatot sötétített a hajamon.
A Syoss jó választásnak bizonyult és biztosan újra veszem ezt az árnyalatot. A balzsamja is szuper. Nagyon szép fényes maradt a hajam és extra hajhullást sem tapasztaltam. A hajhullástól pedig nagyon félek, mert ősszel rengeteg hajam kihullott a stressztől. Ez a hajszínező nem okozott hullást, de amúgy a korábbi hajszínezőimnél sem volt ilyen baj.
Már lassan 1 hónapja festettem, de alig változott. Szépen lassan kezd kikopni és kissé világosodott is. Erre számítottam és kb. ennyit várok egy ammóniamentes hajszínezőtől. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

zsirmik.anita

2016. június 1.

10 éve festek hajat,de így még nem jártam...foltosra fogta be a kókusz szőke...pfff...soha nem fogok venni többet,de ezt a márkát sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

stimea

2016. május 26.

Borzalmas. Szörnyű. Gàz. A kokusszoket kentuk a hajamra. Evek ota festunk hajat itthon mindig megfelelo eredmennyel. Khm... NEM fogta be a hajtovem nagy reszet csak egy par helyen emellett borzalmasan kiszaritotta a hajamat es iszonyat fako lett. Remek vasar volt. Soha tobbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Eriador

2016. április 19.

Én a chilis csokoládé (4-82) árnyalatot próbáltam, a végeredmény kicsit sötétebb lett mint vártam. Azért választottam ezt a terméket, mert a dobozon rajta volt, hogy tartósságát tekintve csak 2-es szintű hajszínező, és nem hajfesték, és gondoltam, ha nem tetszik hamarabb kikopik. Egy hónapja festettem, valamennyit világosodott, de nem sokat.
A színe egyébként nagyon szép, a balzsam is szuper, nekem mosásról mosásra egyre jobban látszik a vöröses árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Joan

2016. április 17.

A 7.5-ös hamvas színt sajnos nem kapni Magyarországon, így végül a 6.1 színt választottam. A hajam szép fényes, puha lett tőle, a színe viszont jóval sötétebb a dobozon lévőnél és egyáltalán nem hamvas, inkább arany színű fénye van. De legalább nem rezes... 4 csillagot megér.
Erre érdemes figyelni:

Minden SYOSS hajfesték árnyalatszáma kétféle számból áll.

Az első szám mutatja a színmélységet 1-10-es színskálán.
Először válassza ki az alapszínt:

7 – Középszőke
8 – Világosszőke
9 – Ultra Világosszőke
10 – Speciális szőke

A kötőjel utáni második számjegy a szín irányát mutatja. A hajszín tónusa lehet meleg, hűvös vagy természetes. Ezzel a számmal beazonosíthatja a hajszín speciális karakterét. Válassza ki hajszín tónust:

1 – Természetes
8 – Csokoládé
4 – Kék
9 – Intenzív
5 – Hamvas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Erre érdemes figyelni:

Minden SYOSS hajfesték árnyalatszáma kétféle számból áll.

Az első szám mutatja a színmélységet 1-10-es színskálán.
Először válassza ki az alapszínt:

9 – Intenzív
5 – Hamvas

nanne

2016. április 15.

Két sötétbarna árnyalatot próbáltam, sajnos a színükre nem emlékszem, de nagyon szép lett a végeredmény. Egyáltalán nem kopott , pedig másfél hónapja festettem. Valóban szép fényt adott a hajamnak, amit azóta is tart. Ahogy Monaaaaa írta előttem, én is úgy vettem észre, hogy több hajam hullot, mint általában. Nem veszem újra, pedig jó kis festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lilibeck

2016. április 6.

Az előttem lévők már mindent elmondtak. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Az előttem lévők már mindent elmondtak. Imádom :)

helina

2016. március 15.

Eddig valahogy mindig nagyon drágállottam a Syoss termékeket, de csak jót hallottam róluk, és nagyon elérhető árban volt a polcon sorakozó többi termék mellett, szóval gondoltam kipróbálom.
Nagyon megérte! Könnyű volt felvinni, jó az illata (az eddigi ammóniás csodáknak a gőzétől könnyben úszva vártam ki a hatóidőt), pontosan azt adja, amit elmond magáról! Soha nem volt még ennyire természetes szőke a hajam egyik festéktől sem! Eredetileg egy erős középbarna színű a hajam, de a lenövést is nagyon szépen befogta, pedig ettől féltem egy kicsit.
A balzsama valami eszméletlen, vajon a flakonokban árult balzsam is ilyen, ha igen, örökké csak azt fogom használni!
Nagyon jó termék!

Egyébként a 9-6 (?) árnyalata volt ez a csoda, én nem vettem észre, hogy kopott volna, de még csak egy hajmosáson van túl :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Nagyon jó termék!

annasara

2016. március 13.

Az 5.1-es hamvas barna árnyalatát próbáltam úgy két hónappal ezelőtt (pont akkor tették ki a drogéria polcára, ahol vásároltam, így minden előzetes információ nélkül, csak a szín alapján választottam). Egyáltalán nem csalódtam, nagyon szép, csillogó hamvas lett a végeredmény, vöröses árnyalat nélkül, és a balzsammal együtt, puha tapintású és fényes lett a hajam, ezen kívül mellette szól még, hogy nincs benne ammónia. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.