Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Ajándék :) Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
Ár: Ajándék, csak gyere el érte , Eladó: Odil
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI., Móricz környék, fizetés: -
Ár: 1000 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Monaaaaa

2016. március 6.

Jó az illata, szép a színe, bár kissé sötétebb, mint a képen (chillis csokoládé). Viszont RENGETEG hajam kihullott a festék kimosásakor, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Aryean

2016. február 10.

Életem legfélelmetesebb hajfestése volt,de megérte :)

Előzmény: Egy éve meguntam a fekete hajamat,hullott,nem szerette a festékeket,így visszatértem a jó öreg szőkére.Mindez több ezer forintba és kb -10 cm hajamba került.Sajnos kipróbáltam az összes hideg szőkét,legutóbb Garnier 111-el festettem,sárgult,fakult és borzalmasan roncsolta a hajvégeimet.Egy hete bukkantam rá a syoss újdonságára,be is szereztem a 10.1-es kókuszszőke árnyalatomat.

Hajfestés:Az illat finom,a krém könnyen kenhető.Bár nagyon bizarr volt a lila festékkrém,de örültem neki,hogy végre tutira hamvas lesz.
Ezután felkentem,és jött az első sokk,nem láttam változást a hajtöveimen(eredetileg sötétszőke).Ezután hagytam dolgozni,majd megérkezett a második sokk: rezes fényben pompázott. Kezdtem bepánikolni,hiszen mindent akartam,csak vöröses árnyalatot nem.A lemosásnál teljes anarchia állapot,a hajam durvának és sprődnek hatott.Itt jött el a pont,hogy vége,befejeztem a hajfestést :D Az utóápoló balzsamba vetettem minden hitemet.Rákentem,és azonnal éreztem,hogy elkezd puhulni a hajam,a biztonság kedvéért hagytam negyed órán keresztül.

Eredmény:Nem mertem a tükörbe nézni hajszárítás alatt,nehogy Vuk nézzen vissza rám.Mikor készen lett teljesen lehidaltam.Gyönyörű hamvas szőke,egyenletes(ami eddig sosem jött össze),és sima,selymes haj várt a tükörben.

A tartóssága még nem derült ki,de ma leszólított egy hölgy a DM-ben,hogy eredeti szőke vagyok-e és amikor mondtam neki hogy festett,nagyon dicsérte,úgyhogy egy ingyenes reklám keretében odakísértem ehhez :) Nekem bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Életem legfélelmetesebb hajfestése volt,de megérte :)

Panka86

2016. február 8.

Cappuccino barna árnyalatát próbáltam sötétbarna hajra, aminek teteje világosbarna, töve sötét szőke volt. Szerettem volna egy színbe hozni a hajam.
Állagra jó krémes, illata szuper, színeredmény kiváló. Gyönyörű, fényes, fedése jobb mint vártam, szinte teljesen egységes, a szőke tő talán egy fél árnyalattal világosabb, ami egy hajszínezőtől nem rossz teljesítmény. Ammóniamentes festékeket használtam korábban, mivel próbáltam óvni a hajam, de sosem biztosítottak olyan fedést mint az ammóniás változatok. Ezekhez viszonyítva klasszisokkal jobb fedést tapasztaltam, pedig szintén ammóniamentes színezőről beszélünk. Tartósságát nem ismerve jár az 5 csillag, ha ezzel kapcsolatban nem leszek megelégedve, akkor frissítem az értékelést. Mostani tapasztalatom alapján újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.