Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

stella07

2012. június 1.

1szet probaltam ki, kb mikor bejottek mo-ra. Kb kozepbarnat hasznaltam. Most epp szokulok. Az a resz ahol ezzel festettem a hajam tovet anno meg 4 vilagositas utan is sotetebb. Kb van egy masfel centis csik a hatam kozepen ami sotetebb. Alatta, felette egy szinu. En nem tudom mitol fogta meg ennyire, de frissen festve a szin nem tartott sokaig. Nagyon hamar kikopott, ezert sem vettem ujra. Igy utolag orulok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

széva

2012. május 24.

Ez nekem se jött be,vörösre festettem ,de nagyon hamar lekopott pedig egyébként is vörös voltam ám a lenövés egy mosás után olyan volt mintha nem is festettem volna be.Még ha ingyen adnák se kellene :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

queencessb

2012. május 24.

Borzaszto agressziv festek, hiaba vettem eggyel vilagosabbat megis majdnem fekete lett a vilagosbarna hajam. 2 hete festettem, es meg mindig erezni a szagat pedig joparszor hajat mostam azota. A hajam allaga katasztrofalis, száraz es kezelhetetlen:( Senkinek nem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

anni0810

2012. május 23.

Eredetileg sötétbarna, enyhén őszülő a hajam. Középbarna árnyalatot választottam. Az eredmény szép,fényes haj lett, de sajnos hamar elkezdett kopni. Még egy esélyt adok neki, mert lehet, hogy kevés ideig hagytam hatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 23.

kiskozmi

2012. május 21.

A színeredménnyel nem volt problémám,viszont borzasztóan kiszárította a hajamat.Eddig ilyen egy festéknél sem fordult elő.Ment is rá a pakolás egy fél órára,de sima balzsammal gyanítom nem tudtam volna kifésülni.Kíváncsian várom mennyire lesz tartós,de lehet hogy ha az lesz sem veszem újra.Egyre többet gondolkodom a hennán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

maria62

Korcsoport: >54
2012. május 12.

szerintem tökéletes a fedése--ősz hajszálak--és szép árnyalatúak, többnyire a mogyorót vagy a csokoládét veszem, elégedett vagyok vele, tartós is:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 12.

maximilla

2012. április 19.

Többféle árnyalatot próbáltam már,de nem mindegyik tetszett,azonban az aranyfényű sötétszőke nevű szín az eddigi legszebb árnyalat,amire valaha festettem a hajam.Nem sokban tér el az eredeti hajszínemtől,de aranyló csillogást ad neki,és nem természetellenes.Ritkán kapom ezt az árnyalatot,de most találtam egy helyet,ahol árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

maximilla

2012. április 16.

Többféle árnyalatot kipróbáltam,nem mindegyik tetszett,de az aranyfényű sötétszőke( a számát most hírtelen nem tudom) az a lehető legszebb,és legfényesebb szín,amivel valaha a hajamat festettem,pedig nem ma kezdtem a hajfestést.Viszont körülbelül 2 hónapja ezt az árnyalatot sehol sem lehet kapni.Bármilyen üzletben néztem,nincs! Bármelyik másik van,de ez pont nincs...úgyhogy a továbbiakban lehet,hogy nem veszem ezt a márkát,mert hozzá hasonló aranyszőke árnyalatot nem találtam.Eggyel sötétebb a csokibarna,gondoltam ki kéne próbálnom,de félek,hogy túl sötét lesz.Próbálta már valaki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

martica8827

2012. április 9.

Ez az a hajfesték amit soha nem fogok újra venni. Középbarnát vettem amitől szinte fekete lett a hajam. Majdnem elsírtam magam. Most már úgy ahogy kopik. szőkíteni nem szeretném,mivel nem akarom tönkretenni a hajam.Most várom,hogy lenőjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Yndre

2012. március 30.

Egyszer használtam, de nem vált be. Hamvas szőkét vettem, de ha jól emlékszem nem is igazán tetszett a színe, bár a fő probléma azzal volt, hogy nagyon kiszárította a hajamat. Elég kíméletlen festék, vékony szálú hajra nem ajánlom. Ennél sokkal jobbakat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology