Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

cattitude

2017. május 6.

extravilágos tisztaszőkét vettem hirtelen felindulásból. sejtettem, hogy nem lesz olyan az eredmény, mintha szőkítőporral dolgoznék (általában azzal "festem" a lenőtt hajam, mert semmi más nem tudja igazán világosszőkévé tenni a középszőke hajam), de azt sem gondoltam, hogy extravilágos helyett közepes vörösesszőke lesz. a negatív tapasztalat ellenére 3 pontot adok, mert az ilyen dobozos hajfestékektől nem várható el igazán professzionális hatás (hiába van ráírva a dobozra), és nem károsította a hajam, viszont az szerintem egy ilyen drogériás festéktől sem megengedhető, hogy platinaszőkét ígér és ennek ellenére semmit sem kezd a vörös pigmentekkel... még hamvasítót sem csomagoltak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Daniella11

2017. április 30.

Anyukám hajár festettük a mahagóni barna árnyalattal. Igaz, hogy néhol eléggé ősz, de erre a színre akkor sem számítottunk. Konkrétan piros lett a haja, ahol őszebb volt; és ahol sötétebb volt eredetileg, ott sem a dobozon levő szín állt elő, hanem valami lehetetlen matt meggypiros fényű sötét valami. A dobozon levő kép nemcsak árnyalatában félrevezető, hanem a világos színekhez is ugyanazt a végeredményt tették, mint a sötétebbhez, pedig ezt ez a hajfesték képtelen produkálni. Ez nem lenne baj, hiszen sokan vannak, akik nem őszülő hajra használják, és árnyalni szeretnék csak az eredeti hajszínüket, de akkor a tájékoztatás legyen korrekt. Ne díszelegjen az elején a szlogen, hogy "professzionális őszhajfedés".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

KittiASzuperpocok

2017. április 1.

Kekes-fekete arnyalatot ettem meg.
Festes ota kb.15 hajmosason vagyok tul es meg mindig ugy engedi a keket mint a franc.
kritikan aluli a teljesitmenye, holott felvitelkor erezheto hogy van benne vegyszer dogivel.
fogja a hajam a ruhaimat, parnakat birzalmasan szenvedek miatta.
ezt az arnyalatot nem ajanlom belole senkinek!
Szenvedes vele az elet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Kekes-fekete arnyalatot ettem meg.
fogja a hajam a ruhaimat, parnakat birzalmasan szenvedek miatta.
ezt az arnyalatot nem ajanlom belole senkinek!
Szenvedes vele az elet.

La-Fee

2017. január 19.

Nem most kezdődött, többször váltogattam, de már a megszokott hajfestékem kevés volt, nem fedte az ősz hajszálaimat. Ez volt a bevezetés...

Befestettem, imádom, ma úgy éreztem ma magam, mint egy Jégkirálynő :) Szikrázóan fényes, csillogó barna haj, minusz tíz fok és napsütés, gyönyörűen kiadta mit is tud ez a festék. Igaz nem a balzsamjával használtam, hanem hajolaj tömkelege és a kedvenc balzsamom ( ogx argán olajos)
Paris barnáról tértem rá a natúr barna 5.0-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 19.

Paris barnáról tértem rá a natúr barna 5.0-ra.

Patrisah

2016. szeptember 28.

Szerintem nagyon jo kis hajfestek. Az igert szinnel nekem mindig sokkal sotetebb lett , de par hajmosas utan kopik. Kinek hogy. Nekem mar 3 hete lett befestve mogyorobarnara a szoke hajam es minden mosasnal ( 2 naponta mosom) rengeteg szin jon ki belole. Mostanra egeszen szokes szine lett persze tudom, hogy a szoke ledobja lehet emiatt van de nekem eddig ez jott be a legjobban. A kis balzsamjat nagyon szeretem egy csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

HDR

2016. szeptember 25.

Miután bedühödtem, hogy egy fodrász nem bírja a kívánt színre és egységesen befesteni a hajam nem kevés pénzért, így hát ennek a "borostyánbarna" árnyalatához folyamodtam. Tetszik, egyelőre jó a hajam állaga és nem lett három árnyalattal sötétebb a képen levőnél, nem pirosodott be a rezessége, ősz hajszálakat is befogta...stb.
Ha négy hét múlva is jó lesz a hajam állaga és nem kopik meg pofátlanul, akkor újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

yeobaebae

2016. szeptember 8.

Update: Durván 3 hete festettem a hajam, és teljesen kikopott szinte. :D Ezek az új designos Syossok pedig lassabb fakulást is ígérnek. Ilyet még egyik festékkel sem művelt a hajam, átüt az előző hajszínem elég rendesen.

Használtam már a mézszőke és középszőke árnyalatokat is(valamint vöröset 5 évvel ezelőtt, akkor megfogadtam, hogy SOHA többé Syoss), megvoltam elégedve velük, viszont a hajam bármennyire is ápoltam különböző olajokkal, folyamatosan letört és nem nőtt. Múlt hónapban áttértem egy másik festékre(Garnier color naturals) és láss csodát, a töredezés abbamaradt. Aztán meggondolatlan módon, amikor eldöntöttem, hogy a vörösből szőkévé változás után valami szép, hideg tónusú barnát szeretnék, megláttam egy gyönyörű árnyalatot(5-1 Világosbarna) a Syoss állványon, amik éppen levoltak értékelve mindkét drogériában. Elcsábultam, tegnap pedig be is festettem a hajam. A színnek köze sem volt a világosbarnához, inkább egy szürkés-zöldes-sötétbarnás valamit kaptam az előtte természetes szőkére festett hajamon.Azóta megmostam többször is és házilag világosítottam rajta, de a hajam ismét sokkal jobban megtört ettől a festéktől.
Nem szeretném lehúzni, de nálam nagyon leszerepelt most. Mégha a szőkés árnyalatok tényleg olyanok is lettek(megjegyzem mindig 9%-os oxit veszek minden drogériás hajfesékhez külön, hogy még véletlen se legyen sötétebb az eredmény), a régebbi vörös tragédia, és a tegnapi majdnem feketévé válásom után nem fogom megvásárolni többé ezt a festéket. A hajamat sokkal jobban roncsolja, mint más olcsóbb festékek. A samponjával viszont nagyon megvagyok elégedve. Összességében 2 csillagot vagyok hajlandó adni, mivel ettől a festéktől nem nőtt eddig a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

citronella

2016. augusztus 26.

Az egyik kedvenc bloggeremnél hallottam erről a hajfestékről,ő nagyon ajánlotta,úgyhogy ki kellett próbálnom,bár még soha semmilyen Syoss terméket nem használtam. A 9-5. Jeges gyöngyszőke árnyalatra esett a választásom. A végeredmény szép lett,de nem fogom újravenni ezt a festéket,maradok a beváltaknál. Az illata nagyon kellemes,ez nagyon tetszett benne,de valószínűleg ennek is köszönhetően irritálta a fejbőrömet,eléggé viszkettem tőle,ami nem volt túl kellemes,mivel a hatóideje is baromi hosszú (legalábbis azokhoz képest,amiket használni szoktam.) A hajam színe szép lett,nem lett sárgás,és nem is szárította ki. Összességében nem rossz,de ennél jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

bingus86

2016. július 6.

A 7-8-as (bézsszőke) árnyalattal festettem (külföldi utam során vettem,akkor itthon még nem lehetett kapni, már lehet:7-6 középszőke néven,ugyanaz az árnyalat...). Csak azért vettem,mert az Illumina-t sajnáltam nyárra "elkoptatni",de kellemes meglepetés volt. Kb. 5 éve használtam a világosbarnáját,emlékszem,hogy szép hamvas,természetes színt kaptam akkor is. A mostani eredménnyel is elégedett vagyok,annak ellenére,hogy sötétebb lett a hajam,de talán jobban is áll ez. Minden festék sötétebbre fogja be a hajat,mindegy,hogy bolti, vagy professzionális.Ha valaki nem akar sötétbarna hajat,az ne vegyen 7-esnél sötétebb árnyalatot,főleg,ha hamvas színt választ,mert az eleve sötétebbnek hat,mint a többi.
A balzsamjáról nem tudok mit mondani,mert nem használtam el,inkább a saját Arfica organics-osomat tettem fel...Nem érzem,hogy különösebben roncsolta volna a festés a hajam,ha úgy alakul,megveszem majd újra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

edwardkiraly

2016. május 27.

A 4-2-es mahagóni barnát vettem a szőkített, majd többbszörösen "visszabarnított" váll alá érő hajamra, és imádom :) 2 hónapja festettem be, kicsit csöpögött, de nem volt vészes. Azóta egyenletesen kopik, de még mindig szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology