Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

Niki90

2015. december 17.

Kapott ez a festék hideget-meleget én mégis kísérletezős típus vagyok így beszereztem az 5-8-as mogyoróbarna színt. Hátközépig érő hajamra 2 dobozzal vásároltam, ha nagyon spórolósan kenem akkor 1 doboz is elég lett volna de inkább biztosra mentem. A flakonból a festéket könnyű felvinni, nem csöpög, viszont elég szúrós szaga van kimosás után is érződik a hajamon a szaga, viszont a színét nem ereszti a következő mosáskor sem. Mint általában minden festéknél ez is sötétebb lett, így 30 perc helyett 25 perc után lemostam. Az eredmény pedig picivel sötétebb, viszont gyönyörűen fényes és mintha erősebb is lenne a hajam :) Megy az öt csillag és szerintem maradok ennél a márkánál csak egy-két árnyalattal világosabb barnát próbálok ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Már nem festem a hajam, de régebben kb minden márka minden árnyalatát magamra kentem. Ez volt az egyik legjobb. A világos hajamból elég hamar kikopnak a színek, de a Syoss egész jól tartotta magát. Ha drágább lett volna, akkor is ezt használtam volna, mert minőségben veri a Lorealt és társait...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

April13

2015. november 26.

Már évek óta a Jeges gyöngyszőke árnyalattal festem a hajamat, és összességében elégedett vagyok vele. Én nem tapasztaltam az előttem véleményezők által említett problémákat, soha nem csípett, nem szárította sem a fejbőrömet, sem a hajamat, sőt, elég kíméletes ahhoz képest, hogy mennyit világosít a hajamon. Itt érkeztem el az egyetlen kifogásomig: nagyon sokáig fenn kell hagynom a festéket, hogy elérjem a kívánt hatást, és bár mindezek ellenére nem nagyon roncsolja a hajamat, kicsit kényelmetlen, hogy ennyire időigényessé válik emiatt a hajfestés folyamata. Viszont praktikus a tubusa, egyszerű a felvitele, messze magasan szebb színt érek el vele, mint bármilyen más általam próbált hajfestékkel, és a szaga sem annyira szúrós, fojtogató. A színe tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni, olyan hajtípusom van, ami viszonylag ritka mosás mellett a legegészségesebb, így mire eljuthatna odáig, hogy kopik, már újra festem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

mslauryn

2015. október 2.

Most próbáltam ki először. Elképesztően engedi a színét, hajmosáskor látom a víz színén és a törölközőkön is nyomot hagy is. Nagyon csalódott vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

birds1111

2015. július 23.

Édesanyám használja ezt a festéket,nagyon meg van vele elégedve! Gyönyörű hajszínt varázsol neki. Állaga tűrhető. Lassan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

ancsa85

2015. július 15.

minden hajfestéskor ezt veszem a feketét vagy kékesfeketét, mikor milyen kedvem van. Intenzív mély színe van, nem kopik foltosan. Talán szárít picit, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Petruu23

2015. június 29.

Sajnos csak az elöttem lévő kommentjét tudom megerősíteni :( A hajfesték dobozán az van feltűntetve hogy tartós hát nálam 2-3 hajmosás és volt festék nincs festék.. Nem emlékszem az árára nem most használtam már de erősen megmaradt az emlékezetembe hogy milyen gyorsan kikopott. Pedig annyira szép színe volt azóta sem találok még egy ilyen szép csokoládébarna színt.Most egy hármast kap azt is csak a szép szín miatt és mert puha volt tőle a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

papucsallatka

2015. június 26.

borzalmas :D kb 2 mosás alatt kikopott az egész és még roncsolta is a hajmat... én nemtudom, hogy a syossnál mit képzelnek de kritikán aluli amit ezek megengednek maguknak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

born86

2015. június 6.

Én egy évig használtam a hideg közép barnát ebből,és mind a takarással mind a színnel meg voltam elégedve.
Most leváltottam Oliára bárcsak ne tettem volna! Én biztos vissza állok erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Most leváltottam Oliára bárcsak ne tettem volna! Én biztos vissza állok erre.

Nimfa551

2015. április 19.

Én az intenzív vörös árnyalattal elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

Én az intenzív vörös árnyalattal elégedett vagyok.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology