Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

ebernath

2015. március 27.

Legrosszabb festék, amit valaha próbáltam... 5-77 Aranyló Rézvörös árnyalatot szerettem volna elérni, ehhez képest egy paprikapiros, undorító pumukli fejem lett, amiről mellesleg rikít, hogy nem természetes. De úgy látom, hogy nem sokáig kell aggódnom a szín miatt, mert minden egyes mosás alkalmával liternyi festéket enged ki, szóval lassacskán valami szőkés vöröses maszlag lesz utána. Ja és mellesleg foltos is lett, néhol valami barna is bevirít. Egyszóval RÉMÁLOM!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

brigditd

2015. március 21.

3-1 SÖTÉTBARNA aranyalattal festettem baratnomet. Eleg csunya foltosan kopott neki es a szaga is eros nincs olyan jo mint az oleo valtozta

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

babia

2015. március 6.

Lágy barna színt választom, a hajam érdekessége azonban, hogy minden festék másként mutat rajta, így ez az árnyalat sötétben mély csokibarna, napfényben pedig mintha lilás, kékes csíkok lennének a hajamban. Volt olyan, amikor a parkban leszólított egy hölgy, hogy hogyan értem el a hatást, mert nagyon szép. :-) Ezen felbátorodva azóta se nyúlok más festékért. Hátközépig érő viszonylag dús hajamra még éppen elég egy tubusnyi. Szerintem otthon is bárki könnyen meg tudja csinálni magának, jól fed, általában havonta szoktam festeni. Heti 2-3 alkalommal mosok hajat, mégse kopik ki a festék.
Maradok ennél, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Maradok ennél, ajánlom mindenkinek.

Grumpi

2015. március 4.

Szőkére festem a hajam de nem mondanám érzékenynek a fejbőrömet,a festés ellenére is könnyen zsírosodik a hajam.Ezt a festéket egyszer használtam,SOHA többet,soha nem fordult még velem elő,hogy úgy marta volna a bőrömet,hogy le kelljen mosni,már a felvitelnél égette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

loralin

2015. február 27.

Nekem már minden színben pompázott a hajam. Amikor fekete voltam, akkor próbáltam először a Syoss-t. Tartósságát tekintve meg voltam vele elégedve, nekem általában gyorsan kifakult a fekete a hajamból (1 hónap alatt vörösesbarna voltam), de ez talán 2 hónapig is vállalható volt. a felvitellel sem volt gondom akkoriban, viszont picit mattabb színt kaptam, mint más termékektől.
Viszont! Szőkeként már nem tudok róla sok jót mondani. Iszonyatosan hiányos a színpaletta, meg nem is értem a számozást meg az elnevezést. 9-5 és 10-5 árnyalatokat próbáltam, de az eredmény nagyon nem volt hamvas (neve szerint az, de ugye aki kicsit jobban ismeri a hajfestékek rejtelmeit tudja, hogy az 1-es szám jelöli nagyon sok esetben a hamvasságot). Kicsit hajlamos vörösödésre a hajam, de a hamvas festékek ezt simán kioltják. Hát ennek nem sikerült. Egyébként annyi pozitívum, hogy puha volt utána a hajam, nem roncsol úgy, mint mondjuk egy Palette, szóval e tekintetben rosszat nem mondhatok. Most már maradok szőke, vagy szőkésbarna és nem hiszem, hogy valaha is visszatérek ehhez a festékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

medgirl

2015. február 25.

Én a sötétbarnát próbáltam egyszer, de nagyon nem tetszett. Egyrészt köze nem volt a barnához, másrészt nagyon hamar kikopik. (bár ebben az esetben nem bántam :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

szazsani

2014. november 26.

A lágy barna árnyalatot használtam, 3-85, szép színe volt a hajam állaga is rendben volt tőle, csak hamar kopott. De a színe teljesen olyan volt mint a képen, annyi hogy mikor kopott egyre jobban vöröses beütése lett. amúgy szerettem, és csak ajánlani tudom annak aki gazdag sötétbarna színre vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Jblonde

2014. október 30.

Rendszeresen hasznaltam ebbol a 9-5 jeges gyongyszoket
Gyonyoru hatast adott, a kedvenc szoke hajfestekem volt amig vilagos szoke voltam, egyetlen hatranya hogy ez a hamvas vilagos szin 1-2 het utan fakul, de utana is szep marad a szine :) ettol fuggetlenul abszolut 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Rendszeresen hasznaltam ebbol a 9-5 jeges gyongyszoket

Zorica

Korcsoport: >54
2014. október 25.

Párizs barna színnel festettem. Aztán beleolvastam az itteni véleményekbe és rájöttem, hogy valóban igaz, hogy szárítja a hajat. Az enyémet is, de én ennek örülök, mert zsirosodásra hajlamos, és ezzel a festékkel most tovább bírja viszonylag jó állapotban. A szinével meg vagyok elégedve, szép, a tartósságával is, a fejbőröm nem irritálja. Már megvettem a következő festésre való adagot ugyanebből a fajtából. Sok éve festem a hajam, ritkán vettem ugyanazt a festéket kétszer, de most igen, és főként a szárító hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 25.

szagica1981

2014. október 20.

Hajtő festèshez választottam,mert sos-ben kellett vmi;) sötétbarna hajam van,en latom hogy hol van az elterés,de nem veszelyes,en latom,mert tudom;)))mas meg nem vette eszre...a lenyeg,h van par osz hajszalam sajnos nagyon reg ota,anyukamtol orokoltem a hajlamot,ezert nem lehet semennyi lenovese a hajamnak:( az osz hajszalakat nagyon szepen eltuntette.lehet h szarir,nem tudom,mert csak a tovet festettem,de ha most nem zsirosodok olyan gyorsan nem banom...a hajam nem lett fenytelen...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology