Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

Vikucka

2014. szeptember 17.

Csipett, még most 4-5 mosás után is ereszt a szine... Nem baj, legalább hamarabb szabadulok tőle. Előtte egy világosabb árnyalatot használtam, talán középszőke, azzal semmi bajom nem volt. Ez a sötétbarna viszont kuka. Csalódás a köbön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

turogombi

2014. június 17.

Nagy reményeket fűztem a Syoss professzionális hajfestékéhez, mert sokat kínlódtam -és kínlódom- a megfelelő árnyalat megtalálásával. Tény, hogy a drogériákban kapható festékek közül a Syoss adja a legpontosabban vissza az ígért árnyalatot. Szép színei vannak, természetesek. Nekem barna a hajam, a világos és közép barnás árnyalatokat próbálgattam, nagyon jó színeket kaptam és a tartósságával is meg voltam elégedve ... ebben is szerintem a Syoss a befutó a többi márkával szemben. Viszont sajnos ott az a de... nagybetűs DE :-( : ugyanis szinte szétroncsolta a hajam minőségét... rettenetesen szárít.. eleinte nem tudtam mitől, aztán kb. 3. festés után rádöbbentem hogy a festék.. és itt is több hozzászólásban feltüntették, hogy szárít és viszketést okoz... na hát nálam is volt minden. Alapból száraz, vízhiányos a hajam, ez még rá is tett több lapáttal, így kénytelen voltam váltani. Azóta is próbálgatom a márkákat, árnyalatokat... még nem találtam meg az igazit, de azóta legalább sokat javult a hajam minősége, érezhetően. Sajnálom, mert az árnyalatok szuperek és tartós is ... de a hajam egészsége és állapota fontosabb .. ezért nálam 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Adrienn08

2014. május 17.

A képen látható színt próbáltam. Festés közben csípett kicsit, de nem volt vészes, a lemosás óta viszont le akarom kaparni a fejemről a bőrt, annyira viszket, teljesen kiszárította, a hajam sincs a legjobb állapotban tőle. A szín pedig közel sem olyan, mint a képen, élénk vörös lettem.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

meinbarchen

2014. május 6.

Senkinek, soha nem ajánlom a Syoss Los Angeles Blonde hajfestéket. Középhosszú hajam volt, ami megmaradt belőle a festés után, azt is le kell vágni...helyrehozhatatlan, soha nem tapasztaltam még ilyet...:-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Liela

2014. május 4.

Én Garniert hazsnálok amúgy, de az árnyalat, ami nagyon bevált (fahéj, enyhén vöröses világosabb barna) sehol nem találtam, és úgy véltem, ennek a festéknek az egyik árnyalata hasonló. Gonoltam nagyon nem lőhetek mellé:)
Első problémám vele, hogy iszonyatosna kiszárította a hajam. Festés után még nem volt ilyen ronda állapotban, általában fényes és csillogó szokott lenni, ellenben most egy szénakazallá állt össze. A regeneráló balzsma javított rajta kicsit.
A hajam színe viszont köszönőviszonyban sincs a dobozon található színnel. Sötétebb lett sokkal, kb. a hajam eredeti színe. nem vagyok boldog.
legalább drága nem volt. -_-'

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

legalább drága nem volt. -_-'

Roni27

2014. március 28.

Az Oleo utan vegre normalisabb! Ez befogta rendesen a lenott reszt is es az ôsz hajszalakat is.
Viszont en is eszrevettem, hogy szárit egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Viszont en is eszrevettem, hogy szárit egy kicsit.

dariena

2014. március 22.

Én a 4-2 mahagóni barnát használom, szinte az első festék, aminél azt tapasztaltam, hogy tényleg olyan színt adott, mint ami a képen látszik. (Világosbarna az eredeti hajszínem, de már több mint 10 éve festem.) Sűrű, hátközépig érő hajra épphogy elég szokott lenni egy doboz. Azt a kevés ősz hajszálamat be szokta fogni.

Negatívumai: nem valami praktikus a használata (külön tálkában kell kikeverni), eléggé szárítja a hajam, és nagyon festékszaga van még a hajfestést követő első hajmosás után is. Nekem a legtöbb festék ereszti a színét legalább 3 hajmosásig, ezért ez nem tűnik rendkívülinek. Amiért mégis újraveszem, az az, hogy imádom a színét, és nem találtam még ugyanilyen árnyalatot más gyártótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

sucette

2014. március 6.

Eresztette a színét, és nagyon szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Eresztette a színét, és nagyon szárította a hajam.

kivandorlove

2014. február 5.

Többet biztos nem veszem meg ezt a festéket, még szerencse, hogy akciósan vettem. Az állaga valami borzalom. Lefolyt a fejemről, nehéz felvinni. A színnel sem vagyok teljesen megelégedve, azon már meg sem lepődök, hogy még mindig ereszti a színét így két hét után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

sweetnika77

2013. december 9.

Nem tudom de nekem a kékesfekete 2 hétig élénk volt heti 2-3 mosásnál,utána fokozatosan kopott.Nem olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology