Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

boszika33

2013. december 9.

Kékesfekete,egy nagy nulla,első mosásnál kijön a színe,pénzkidobás..........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Kékesfekete,egy nagy nulla,első mosásnál kijön a színe,pénzkidobás..........

Özlem

2013. október 19.

Az eredeti hajszínem közép szőke és egy ideje már festem még világosabbra. Tegnap hirtelen felindulásból vettem a DM-ben két doboz sötét violett (3-3) árnyalatú/színű hajfestéket, hogy nekem akkor most sötét lesz a hajam...Persze otthon már elbizonytalanodtam és csak egy tincset mertem befesteni :D .....kíváncsi voltam milyen színe lenne,már csak azért is,mert a doboz hátulján középbarnától-fekete hajszínig javasolt. Ráfestettem egy kiszőkített tincsemre és az eredmény egy gyönyörű szín lett :) pont ugyanolyan mint a dobozon. A hajamat kicsit sem roncsolta,sőt még ez az egy tincs puhább és fényesebb mint a többi rész. Úgyhogy ezzel a hajfestékkel nagyon elégedett vagyok,de nem merem az egész fejemre rákenni,mert jóval sötétebb mint a mostani hajszínem ugye.
Akit esetleg érdekelne szeretném eladni a másik bontatlan doboz hajfestéket,mert én nem fogom/tudnám elhasználni úgysem. Leírom az email címem és az árát megbeszéljük :)
Email : l_gina@citromail.hu

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Email : l_gina@citromail.hu

Dorcsa

2013. augusztus 29.

Én ma mahagóni barnával festettem a hajam. Eléggé vegyesek az érzéseim.A hajam nagyon sötét barna, szinte fekete. A dobozon az állt, hogy a fekete hajra is lehet kenni, és elég jó kis vörös színt mutatott (tudom, nem kell hinni a doboznak, de baromira nem értek a hajfestéshez :/, egyszer volt festve casting creme glossal, az el is tűnt belőle pár mosás után... :/ )
Hát vörösebb eredményre számítottam, igazából napfényben látni, hogy vöröses, de a hajam nagyon puha lett tőle, ezért nem haragszom annyira, de hát nem egészen erre számítottam.
Végülis akciós volt, így sokat nem vesztettem. Remélem, hogy nem fog hullani tőlem a hajam és hogy ahogy kopik kicsit világosodni fog. Eddig egy erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

SanTessa

2013. augusztus 28.

Mikor meguntam a szőke hajam, a Syoss valamelyik barnájával festettem be. Annyira meg voltam elégedve az eredménnyel, hogy egy évig mást sem használtam. A szőke festékei ellenben rettenetesek. Mind ez, mind a természetes színek szörnyen sárgává tették az akkor még természetes szőke hajam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

papupanni

2013. augusztus 7.

Fél évig festettem a hajamat feketére, de meguntam, világosabb barnát akartam.
Vettem 2 dobozt (hátközépig érő hajamra legalább annyi kell) a 13 - 0 árnyalatból, ami állítólag akár 8 árnyalatot is tud világosítani. Természetes hajszínen. Na igen, mindenhol azt olvastam, hogy a festett hajat nem szőkítik az ilyen festékek.
Pedig de. :) Ügyes kis szer, én sem gondoltam volna, hogy tényleg ekkora sikert érek el. Sárgás eperszőkét kaptam, ami nem volt valami szép. :D Tényleg nagyon sárgás volt. DE! Megfogtam egy barna hajfestéket, másnap rádobtam, és meg is született az új hajszínem.
Azt hittem teljesen tönkre fogja tenni a hajamat, de egyáltalán nem. Kicsit talán szárazabb lett, nem volt olyan selymes. De már eltelt egy hét azóta, és festett hajra való balzsam használata mellett a hajam olyan, mint régen volt. Észre sem venni, hogy festett.
Szóval sokat köszönhetek ennek a festéknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Fél évig festettem a hajamat feketére, de meguntam, világosabb barnát akartam.
Szóval sokat köszönhetek ennek a festéknek. :)

melus

2013. június 15.

Én már kb. 20 éve festem a hajamat itthon. Ezalatt rengeteg festéket kipróbáltam már, többféle színben is. Mostanában fekete szint használok. Nekem ez a festék a kedvencem, szerintem az összes közül ennek van a legszebb és legtartósabb színe. A lenövés utánfestésére nekem elég egy doboz. A szaga szerintem elviselhető, nem rosszabb mint bármelyik másik festéké. Viszont nagy előnye, a többi eddig használt fekete festékkel szemben, hogy ez a festés után nem fog. (Nem hagy foltot a párnán, ill. esős időben mondjuk a világos ruhákon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 15.

hedgehog

2013. június 10.

Ma 1-3, Tokió fekete hajfestéket kipróbáltam. Elszomorodtam mert a többi hajfestékből elég volt egy doboz, ebből kettő kellett, így már elég drága. A kapott hajszín nem igazán hasonlít a dobozon láthatóra, de nekem nagyon tetszik. Feketés-sötét (nem fekete) alapon, fényben látható nagyon sötét lilás csillogás. Olyasmi mint az igazi padlizsán színe, nem mint a padlizsánnak csúfolt hajfesték szín. A szaga valami elviselhetetlen, még a szokásos syoss bűzt is felülmúlja, aki próbáltam már a balzsamjaikat tudja mire gondolok. Már több óra is eltelt, de még mindig büdös tőle a hajam. Szépen befogta a töveket is, ahogy azt kell. Ősz hajszálaim még nincsenek, így nem tudok erről nyilatkozni. A hajam selymes és puha, de ezt inkább a fodrász ezer meg egy csoda vacakjainak tulajdonítom, nem a hajfestéknek. Ha ilyen marad a színe és jól tűri a hajmosásokat,nem kopik, fakul gyorsan akkor átfontolom még a két doboz esetén is, mert magamon tetszik a színe. A fent leírtak miatt csak 4-t tudok rá adni.
Update: 3-4 hamosás alatt eltűnt a fekete szín, helyette egy sötét barnásabb árnyalat maradt padlizsán csillogással. Erre még azt mondtam, hogy elmegy. Nagyon fog vizesen, így csak erre a célra használt törölközővel szárítsuk a hajunkat, és teljes száradásuk hagyjuk a vállunkon. Nem telt bele egy hónap sem, a sötét barna megkopott az eredeti közép-sötét barnás hajszínemre és a padlizsán csillogásból, pirosas-vöröses "árnyékszín" lett. A mosások számával egyre kevésbé fogta meg a törölközőt valószínűleg azért, mert már alig maradt festék a hajamban. Sajnos több mint egy hónap után már csak a pirosas beütés maradt, de az kimoshatatlanul. Jobban örültem volna, ha vagy normálisan marad a hajamban, vagy ez a maradék is nyomtalanul eltűnik, hogy legalább az eredeti színemet ne rontsa el. :S Úgy azt tudom elmondani erről a Syoss termékről, mint a többiről (2 sampon,2 balzsam), hogy pocsék. Nem tartja az ígéretét, a többi márkával összehasonlítva drága, és a professzionális jelzőről ez jutna utoljára eszembe. Többé nem futok bele ebbe a termékbe az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

lilla0506

2013. május 25.

Én már vagy 3 éve itthon festem a hajamat és szinte csak ezzel a festékkel... rengeteg árnyalatát kipróbáltam már és minél sötétebb annál jobb a termék, gondolok az ősztakarásra és a hajam állagára festés után. Legutoljára a 3-1-es árnyalatot használtam és teljesen meg vagyok vele elégedve. Mell alattig érő hajam van és ehhez bizony 2 tubus kell. A barna és fekete árnyalatait csak ajánlani tudom, leértékelésekben 1000 ft alatt is be lehet szerezni, szerintem ezért az árért egy jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

fioretta

2013. május 24.

Los angeles szőkével festettem (10-5). Egy dobozzal vettem a kicsivel váll alá érő hajamra (előre vetítem, nem volt elég). A szaga nem kellemetlen, egész elviselhető, viszont a vége fele már kicsit csípte a fejbőrömet. A keratinos balzsam illata isteni, viszont nagyon sűrű az állaga, így kb a fejem felére jutott csak, valamivel puhább lett a hajam, de nagyon sokat nem ér. Egyébként maga a festék is sűrűbb, jó állagú, nem csöpög, könnyű vele dolgozni. Az eredeti hajszínemet (kb 2 cm-es lenövésem - világosbarna (sötétszőke?)) jól kiszívta, nagyon-nagyon világos szőke lett, kis rezes árnyalattal, de remélem ez majd kikopik. A hajam többi része világos szőkére volt festve (de már 2 hónaposan picit be volt sárgulva), az tökéletes lett :) Ahol nem spóroltam a festékkel, és vastagabban jutott, ott igazi platinaszőke lett. Mivel azonban hosszabb-dúsabb a hajam, nem tudtam egyenletesen befesteni, így valahol egy-két sötétebb csík maradt, a hajvégekre is kevés jutott, ezért azok is sötétebbek egy árnyalattal. De ez nem a festék hibája, kettő dobozzal befogta volna. Szerintem nem szárít, de sajnos az én hajam alapból elég rossz állapotban van már a sok festéstől, úgyhogy ezután egy jó darabig nem megyek rá újra. Összefoglalva a színeredmény csodás, így megérdemli az 5 pontot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

poerszebence9988

2013. március 13.

Ma vn 1 hónapja a festés de 1cm lenőtt kicsit kopott de hát épp amilyennek kell lennie am csoki barnát használtam de újra festem 3 hét múlva vörösre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology