Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

poerszebence9988

2013. február 13.

hát sötétbarna az igazi hajam 18 éves vagyok gondoltam kipróbálok valami újjat amit használtam az a syoss baseline de erre is level 3 van írva meg hogy (new) sötétebb lett valamennyivel mint dobozon nagyon szép puha fényes lett majd írok 3-4 hét múlva

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

tuzgyujto

2013. január 17.

Amíg festettem, csak ezzel tettem. Voltam kétszer kékesfekete, egyszer sima fekete, kétszer feketeribizlis-lilás, aztán egyszer mahagóni. A lilán kívül egyik sem kopott ki, de az is csak olyan szépen-enyhén, vörösesre - ami az én sötétbarna hajamnak még jól állt, csak engem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

fanny---

2013. január 2.

már 3x próbáltam ki syoss hajfestéket..hiba volt, nekem nagyon gyorsan kopik a hajamról, nem valami tartós. Az árát nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

2012. december 18.

SierraBp
Most házilag kutyult színleszedőt használtam: hidrogén peroxidot összekevertem szódabikarbónával.
Külföldi oldalakon találtam ezt a tippet. Az én hajamat nem roncsolta.Utána kicsit sprőd lett a hajam, de az első hajpakolásnál elmúlt.
Régebben viszont a Syoss világosítóját használtam. Nekem azzal sem volt semmi gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

SierraBp

2012. december 13.

Heli
Nekem a Garnier Color Sensation iszonyatosan fogta be a hajam múlt héten. Nagyon sötét lett. Ezért "kontár" módom levilágosítottam a hétvégén és rámentem az én kedvenc kis Syoss kasmír sötétszőkémmel. Gyönyörű lett! Egyszerűen imádni való ez a szín. Nem mellesleg ez az egyetlen olyan festék eddig, amelyiktől nem lesz olyan vöröses a hajam. Ami még nagyon tetszik, hogy természetesnek tűnik a színe. Olyan mintha ez lenne az eredeti hajszínem. Szerintem nem fogod megbánni a 6.1-est! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

o0.rebekap.0o

2012. december 10.

hát ez a 12-es világosító SEMMIT NEM ÉR. 3szor kentem rá egymás után (kentem - lemostam- kentem - lemostam ésigytovább.) és így is csak világos barna lett sárgás beütéssel az eredetileg sötétszőke hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

2012. december 9.

Heli
A 6.1-es kasmír sötétszőke nagyon szép árnyalat! Nekem az az első festék ami úgy fogta be ahogy a képen látszik.Én sokáig azt használtam, csak most kipróbáltam a Garniert. Bárcsak ne tettem volna!
Akarom vissza a 6.1-es kasmír sötétszőke árnyalatomat! :) Remélem hamar lekopik ez a borzalmas Garnier festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

2012. december 6.

Nagyon régóta használom és nekem mindig 100%-osan olyan lesz mint amilyennek a minta alapján kéne lennie! Eleinte barna árnyalatokat használtam, de aztán kivilágosítattam a hajam és áttértem a sötétszőkére. Imádom ezt az árnyalatot! Gyönyörű természetes szín.
Sajnos elkezdtek korpa szerű képződmények megjelenni a fejbőrömön és elkezdtem egy megbízható patikában kapható korpásodás elleni sampont használni, de annak ellenére, hogy szinte mindenkinek segít ez a termék, nekem semmit nem enyhített rajta. Arra gondoltam, hogy talán ezt a festéket nem bírja a fejbőröm így most kipróbáltam egy garnier festéket. Azt hiszem vissza fogok térni a Syossra, mert sokkal megbízhatóbb és csak remélni tudom, hogy nem attól készült ki a fejbőröm. :( Most elkezdtem olyan sampont használni amiben nincs annyi káros anyag, remélem, hogy inkább a káros sampontól voltak ezek a tünetek és nem a festéktől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

eddina

2012. november 17.

Az itteni vélemények hatására vettem középszőkét...na, az nálam világosbarna lett...aztán vettem ultra világosszőkét, az lett középszőke...mondjuk ez már tetszik, csak közel sem az a szín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

klaresz

2012. november 13.

imádom a középszõkét, de pont ez az az árnyalat, amit nem mindenhol lehet kapni, csak a rossmannban, ha épp nem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology