Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

liliom07

2012. november 7.

Elég régóta fodrász melírozta majd festette a hajam szőkére, de múltkor annyira elrontotta a színt, hogy sárga lett a fejem. Ez a szomorú esemény döbbentett rá, hogy nekem barna haj kell, vettem is egy syoss hajfestéket, sötétszőke árnyalatban. A végeredmény gyönyörű világosbarnás szín, csillog a hajam, és végre természetes lett a színe. Elég hosszú a hajam váll alattig ér, de egy doboz festék bőven elég volt az egészre. Én csak dícsérni tudom, nagyon meg vagyok elégedve a színnel és a hajam állaga sem lett rosszabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

ribizli

2012. október 22.

Nem vagyok hasra esve tőle, semmivel sem különb, mint akármelyik más hasonló árkategóriájú festék. Eleinte gyönyörű szín, majd gyors fakulás a mosások miatt, úgyhogy egynek jó volt ez is, nem kizárt, hogy még visszatérek hozzá, de kísérletezgetek még, hátha megtörténik a csoda, és ráfutok egy márka valóban jó termékére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Spitfire

2012. október 4.

Sziasztok! Ezt használom, amióta lehet kapni a rossmann-nál, tehát elég rég, először a sima feketét, aztán áttértem a legsötétebb barnára, és imádom! :) jól színez, tartós, pedig 2naponta mosom a hajam, extra fényes, és az illata is finom! Pont ezért volt csalódás, mikor kipróbáltam a mixing colours-t, véleményt írok arról is. De ez abszolút 5 pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

csillam9

2012. szeptember 16.

Én a mogyoró barnát vettem a sötét barna hajamra és igazán fincsi árnyalata lett, pont amilyet szerettem volna. A balzsam is jól ápolta a hajamat utána, a festék mondjuk kicsit kellemetlen ammónia szagú volt, de a végeredmény miatt megérte, amúgy nem irritálta a bőrömet vagy hasonlók. Legközelebb is ezt az árnyalatot fogom venni, annak ellenére, hogy elvileg az 5-8-as már középbarnáknak ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Cu2tka-baba

2012. szeptember 8.

Az intenzív vörös árnyalatot használtam, szép és fényes lett tőle a hajam, de sajnos túl hamar kopik és ez is szőkül:( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

maximilla

2012. augusztus 22.

A legutóbbi 2 alkalommal,amikor ezt a festéket használtam,sajnálatos módon kicsit foltos lett a hajam,ígyhát most egy picit átértékelem a dolgokat,és csak 4-esre pontozom. Ráadásul mostmár úgy tűnik tényleg eltűntették az "aranyfényű sötétszőke"színt a piacról,mert már abban az illatszerdiszkontban se látom,ahol az utóbbi időben még lehetett kapni:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

szilvia921

2012. augusztus 22.

Kedvenc hajfestékem. 1 éve festem a hajam feketére, többféle márkát is kipróbáltam, de nekem ez az igazi, a többi nagyon hamar elkezd kikopni a hajamból, míg ha ezzel festem 2 hónap után is szép fekete a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

hedigaga

2012. augusztus 22.

Nekem egyáltalán nincs jó véleményem erről a festékről, ez eddig a leggyengébb minőségű hajfesték,amit használtam. Kb. 10 nap után teljesen kikopott a hajam. Azért vettem meg,mert nagyon szép színekben lehet kapni, rögtön el is varázsolt a mahagóni barna árnyalata. Befestettem,de egyfolytában kopott, szinte "folyt" le a szín a hajamról és másfél hét után már teljesen fakóvá, kopottá vált tőle a hajam. Talán a szín miatt (ami 2 napig tart) megérdemel 2 csillagot, de egyébként borzalmasan rossz minőség.
U.i. Két barátnőm is kipróbálta és ugyanarról számoltak be a festékkel kapcsolatban,mint amit én is tapasztaltam.:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

krebi_brian

2012. augusztus 21.

Ma próbáltam ki először, és biztosan állíthatom, hogy életem eddigi legjobb hajfestéke! A világos lávavörös árnyalatot használtam, először kicsit féltem a fura név ellenére, hogy valami tök más (a rézvörös árnyalatokat keresem egyébként mindenhol, amik amúgy teljesen eltűntek), de gyönyörű rezes-világos vörös szín lett, szép fényes, és egyelőre nem tapasztalok a hajamon minőségbeli problémát (ami pedig más hajfestékeknél rögtön kiderült), a színe nagyon jó, nem olyan, mint a dobozon lévő csajé, de ugyanolyan, mint az egyéb szemléltető képeké.
Ami legjobban tetszett benne, hogy ha nem kellett volna az előzőleg befestett hajam miatt még jobban sötét töveimre extra festék, akkor egy tubus is elég lenne az egész hajamra, ami pedig nálam nagyon ritka, 2-3 dobozzal el szoktam használni, most kettőt vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

ashley

2012. augusztus 14.

Régebben elég sokáig használtam a mézszőke árnyalatot, kicsit rezes beütése van, de nekem nem eléggé:) Egyébként semmi gond vele, nekem nem szárította a hajam egyáltalán.
A szőkítő árnyalatokat is próbáltam, meglepően egyáltalán nem tördezett utána a hajam és tényleg használ is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology