Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

Alexa369

2012. augusztus 14.

a középszőke árnyalatával festettem már másodszorra a hajam. pont olyan színe lett mint ami a dobozon van, és lassan kopik, szép fénye van.

hát akkor: befestettem az egy árnyalattal sötétebb sötétszőke festékével a hajam, és kb olyan színű lett mint ami a csokoládébarna dobozán van. kisebb sokkot kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Bellezza

2012. augusztus 5.

Csak jót hallottam róla, így megvettem a Mahagóni barna árnyalatát. Sűrű, kicsit nehezen kenhető az állaga, és bár két dobozzal kellet a lapockámig érő hajamra, a végeredmény szép intenzív sötétvörös lett, de kb. ki is fogytam a "jó" dolgokból. Folyamatosan eresztett a színe, nagyon gyorsan kikopott, és nagyon tönkre tette a hajam, soha nem volt még olyan száraz, töredezett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

whiteng

2012. július 27.

10-es szőkítőt használtam legutóbb. Előtte már szőkítve volt a hajam a palette skandinívszőkével, de vöröses szőke eredményt kaptam, ami nem nagyon tetszett! Kipróbáltam a Syoss 10-es festéket, ez a festék szépen leszedte a vöröses árnyalatot, és szép világos szőke színt kaptam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

kisszokebarbie

2012. július 15.

a 10 es szőkítőjétől a sötétszőke hajam vöröses szőke lett. a 11 es szőkítőjétől a vöröses szőke hajam sárgás szőkés vöröses lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

kvitta.girl

2012. július 5.

szőkéknek nem ajánlom,legalábbis én 1x próbáltam ki még 1 éve,és mintha be se festettem volna a hajam..maradok garniernél,ez egy rossz kisiklás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

csodaorszag.inwonderland

2012. július 4.

Egészen sötétbarna kissé őszülő hajam van általában kékesfeketére festem ennél a terméknél is ez volt a szín választás. Az eredmény tetszett szépen elfedett mindent a hajam sem tette tönkre nem roncsolta szemmel láthatóan annyira mint az előtte használt festékek de viszont borzasztó gyorsan kopik..legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Márti22

2012. július 4.

Amióta megtaláltam csak ezt használom. Én imádom! Az összes barnája álomszép, és nincs színtévesztés. Mint amikor világosbarna helyett fekete lett az eredmény, más festéknél... Nekem ez tökéletes! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

nobilissima

2012. július 1.

Kétszer vagy háromszor volt festve a hajam a csokibarnával. Szerettem sokáig tartott, nem kopott hanem lenőtt, viszont kicsit szárította hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Pixie83.

2012. június 13.

Az utóbbi pár alkalommal ezzel festettem a hajam. Meg vagyok vele elégedve. Sötétbarnáról kékesfeketére szoktam festeni, az az egy szépséghibája van, hogy nagyon sokáig ereszti hajmosáskor a színét...De árban megfelelő, ami nekem nem mellékes, mert hosszú hajú lévén alig elég 3 doboz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

joouyee

2012. június 10.

Szőkítő árnyalatot próbáltam, korábban Garnier festéket használtam, de ez is legalább olyan jó, s a középbarna hajam tényleg olyan szőke lett, mint a dobozon a színskálán, szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology