Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Életem egyik legjobb döntése volt megvenni az a JOY-t, amihez ezt a csodát ajándékba adták. Miután költözésnél szerencsétlenségemre nem sikerült magammal vinnem, most egy tangle teezer kárpótol a veszteségemért, de csak egy tangle teezer tudott kárpótolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

szazsani

2015. július 1.

Tök jó hajkefe, jó minőségű minden gubancot szépen ki lehet vele fesulni es megsem tép annyira mint a többi fésű, de azért ez is tud húzni:) szárításkor meg csodasan egyenesre lehet vele szárítani a hajat :) kár hogy nem tudom a taskámban is mindenhova magammal vinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

nikolett

2015. június 19.

Itt van a gyermekem :D Elképzelhetetlen nélküle az élet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Itt van a gyermekem :D Elképzelhetetlen nélküle az élet.

okroseva

2015. június 12.

Szeretem használni, mert nagy a felülete, és könnyen ki tudom tisztítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Szeretem használni, mert nagy a felülete, és könnyen ki tudom tisztítani.

blackcat00616

2015. június 12.

Párom hosszú haját szoktam kifésülni vele, igaz megszenvedünk, de így is kevésbé fáj neki, mint a többi fésűnél :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

TheGirl

2015. április 11.

Már évek óta ezt a kefét használom, és nekem bejött. Semmit nem tudok kifogásolni vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Smoonstyler

2015. március 23.

Szintén újsághoz kaptam és nem fűztem hozzá nagy reményeket,de pozitív csalódás volt. Azóta a kedvenc hajkefém, hajszárítás csakis ezzel,sokkal gyorsabban szárítható a hosszú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Jenniii92

2015. február 21.

Egyszer egy újsághoz volt ajándékba, azóta használom és szeretem. Remekül ki lehet vele bontani a hajat, nem tép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon jó ez a hajkefe! Szuper, hogy ennyire nagy, így könnyű vele gyorsan megszárítani a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

manooo

2014. május 9.

Nem szeretem. Száll tőle a hajam, pattog amikor fésülöm, töredezik tőle a hajvégem. Nehéz vele fésülködni, mert baromira húzza a hajam. Legszívesebben visítanék olyankor. Erős, vastagszálú, dús hajam van, lehet ezért nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.