Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

Charis

2014. május 3.

Imádom! Hajvasaló nélkül, hajszárítás közben egyenesíti a hosszú hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

Imádom! Hajvasaló nélkül, hajszárítás közben egyenesíti a hosszú hajam.

2014. január 24.

Több éve vettem már, és nagyon szeretem, könnyen lehet fésülni vele a hosszú hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

pottyos.zebra.97

2013. december 22.

Én is ajándékba kaptam még anno magazinhoz (a Joyhoz, ha jól emlékszem), és azt hittem, hogy gagyi utánzat lesz, amire csak rányomták a syoss-nevet. Kellemes csalódás volt. Derékig érő hajam van, amivel meggyűlik a bajom hajmosások alkalmával, de nagyon könnyű ezzel kifésülni és ha szárazon fésülöm, akkor sem száll tőle, Strapabíró, rengetegszer esett le és semmi baja nincs. Az egyetlen baj vele a mérete lehet, ahogy az előttem szóló(k) is említette-(ék), de szerintem még tűrhető-kategória. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Misa

2013. október 5.

Még a samponos akcióval került hozzám, három éve, ha vettem két terméket (és vettem, mert egyébként is azt használtam), ötszáz ft-ért lehetett elvinni a hajkefét. Azóta a kedvencem. Ezzel bontom ki, szárítom be, fésülöm át a hajamat szinte mindig, és tökéletes. A benneragadt hajat nagyon könnyű kiszedni belőle, tisztítani is egyszerű, nem száll tőle a hajam. A három év alatt számtalanszor ejtettem le, ültem rá, de annál nagyobb baja nem lett, mint hogy lekopott róla a felirat, szóval elég strapabíró (különösen ahhoz képest, hogy volt már olyan hajkefém, aminek a nyele a kezemben, a feje meg a hajamban maradt fésülködés közben). Egyetlen bánatom, hogy nagyon nagy, ezért utazáshoz nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

azoszlardori

2013. szeptember 30.

Imádom! Ajándékba kaptam, azt hiszem még anno egy glamour számhoz, de ez az eddigi legjobb és legkíméletesebb hajkefém.
Aki esetleg jobb áron szeretne hozzájutni, az avonból is rendelhet hasonló jót. :) Ha kifogsz egy akciót, fillérekért hozzájutsz (ahogy szerencsére nekem is sikerült).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

joouyee

2013. szeptember 25.

Jó minőségű, ajándékba kaptam, de eddigi kedvenc hajkefém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Jó minőségű, ajándékba kaptam, de eddigi kedvenc hajkefém!

gabyca34

2013. augusztus 29.

Nekem is van ilyen kis cuccom. Én szeretem, ennyi pénzért ajándék volt az ujsággal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Jenni0513

2013. augusztus 10.

Én is az újsághoz kaptam ajándékba, az árához képet elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Én is az újsághoz kaptam ajándékba, az árához képet elég jó.

h.ancsi89

2013. július 3.

én is a magazinhoz kaptam még régebben,azóta is használom,szeretem nagyon,jól ki lehet fésülni vele a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

f.eniko

2013. június 24.

Nekem is egy magazinból van meg,azóta is ezzel fésülködök. Nagyon szeretem,hiszen elég dús hajam van és ezzel könnyen kitudom fésülni,valamint a sok hajat is könnyű kiszedni belőle :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 24.