Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

coconut70

2013. június 15.

Talán még egy magazinhoz volt ajándékba.Széles feje miatt szeretem,de különben iszonyatosan száll a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

black_cico

2013. április 20.

egyszer ajándékba adták a hajfestékéhez, annyira nem dobtam magam tőle hanyatt :D ez is telemegy hajjal, ahogy a többi, aztán győzzem kibányászni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Mylla

2013. április 15.

Szeretem, kellemes vele fésülködni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Szeretem, kellemes vele fésülködni :)

matine91

2013. április 13.

Nem igazán szoktam Joy-t vásárolni, mondhatni csak akkor amikor hosszú útra indulok és tudok a kocsiban/buszon kicsit olvasgatni. De amikor megláttam ezt a kefét, amire már nagyon nagyon régen vártam hát egyből a kosaramban landolt! :) Imádom, hogy a kefe segítségével olyan egyenesre tudom szárítani a hosszú fenékig érő hajamat, hogy a hajvasalóra nincs már szükségem, így kímélve a hajamat. Szóval ez a hajkefe maga a 5*-ös csoda!!! Mindenkinek ajánlom szívből! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

ludvnora

2013. április 5.

Én is Joyhoz kaptam, szuper! :) Szépen kifésül minden csomót, bár nekem kicsit áramos lesz tőle a hajam.
Nem szoktam márkás hajkeféket venni, de ez nagyon bevált, ha elhasználódik, én is ugyanilyet fogok venni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

M.Tina

2013. március 20.

2 legyet ütöttem egy csapásra amikor megvettem a Joy-t és hozzá adták ezt a hajkefét. :)
Nem tudom mi lelte őket akkor,de azóta sem adnak mellé olyan ajándékot ami megütné ennek a szintjét!:) Nem tépi a hajam,minőségre is nagyon jó! Ha elhasználódik,biztos,hogy beszerzek egy újat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

berta.lilla90

2013. március 15.

Bevált, jól ki tudtam fésülni vele az egyébként gubancos hajamat. És tényleg kíméletes a fejbőrhöz. Jó szívvel emlékszem vissza erre a hajkefémre, szerettem. De sajnos már elhasználódott szétcsúszott az egész hajkefe úgy ahogy volt. Egy évig tudtam kb használni de a gyengédsége és a praktikussága miatt megérdemli a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

mili

2013. március 9.

Nagyon szeretem ezt a hajkefét, ez miatt vettem meg csak a Joy-t. Azóta is bánom, hogy nem vásároltam kettőt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Heli

2013. március 7.

Szerettem, ez volt az első ilyen nagyobb hajkefém. Én úgy vettem a Rossmannban 2000 Ft-ért, aztán rá egy évre volt a Joy-hoz is... Bár már elhasználódott és most Remingtont használok, jó szívvel emlékszem vissza rá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Xinezia

2013. március 7.

Sose veszek női magazint, de a Joyt megvettem csak és kizárólag emiatt a hajkefe miatt. Úgy gondolom, hogy 595 Ft-ot nagyon, de nagyon megérte. Kíméletes a hajhoz és a fejbőrhöz, könnyen lehet vele bánni, a gubancokkal is jól elbánik. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.