Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

eddina

2013. március 2.

Nagyon szeretem ezt a hajkefét, drogériában volt ajándék két Syoss termék vásárlásakor, azok nem váltak be, ez nagyon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

dittiike

2013. március 2.

Egy újságban volt, nemis nagyon ismertem ezt a márkát, még utána nem néztem,de ez a fésű tényleg nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

pmarcsi

2013. március 1.

Jó kis hajkefe!! Simán kifésülöm a gubancokat mindennemű fájdalom nélkül. Az árához mérten kitűnő eszköz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

ludmilla

2013. február 28.

A gubancokkal jól elbánik, de nekem nagyon nehéz tisztán tartani. Összeszed minden szöszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

brizsitke

2013. február 28.

Én ajándékba kaptam (persze láttam utána fél évvel újsághoz is adták, na mondom remek üzletet csinált szegény Kedves). Mind a ketten szeretjük, én a mellig érő hajamat, ő a kb. 2 centis haját is lelkesen fésülgeti vele.:D
A hőt nem nagyon bírja, hajolnak el a szálak tőle. Könnyű tisztítani is. Szóval igaziból nincs rá nagy panaszom, szeretem, de le fogom cserélni vmi természetesebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

rocksteadycat

2013. február 28.

Nagyon jó kis hajkefe, jól bírja a strapát. Szerintem ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Nagyon jó kis hajkefe, jól bírja a strapát. Szerintem ötös.

agi.greendaygirl

2013. február 28.

én is a joy-al szereztem be, bár kinőttem már belőle, 595 Ft-ért a hülyének is megérte, hát még nekem :D Teljesen korrekt kis hajkefe, semmi extra, de ennyi pénzért nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.