Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

Babakalacs

2017. július 3.

Én szeretem. Az illata nekem semmi extra, de ha ezt használom mosásig egyenes marad a hajam és nem forró és élettelen a hajam vasalás után. A mennyiséggel vigyáznom kell, ha sokat használok hamarabb zsírosodik a hajam, de megóvja és nem hagyja eltöredezni így ennyir megbocsátok neki. Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

dorah

2017. július 2.

Engem meggyőzött. Nem nehezíti el a hajam, még az illata is tetszik.
Hajszárítás előtt is fújtam a hajamra, és meglepődtem, mennyire könnyű volt egyenesre szárítani. Még a hajam állaga is más volt, nem volt annyira sprőd. Vasalásnál szintúgy jeleskedett, és egyáltalán nem lett forró a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Engem meggyőzött. Nem nehezíti el a hajam, még az illata is tetszik.

diahlin

2017. június 3.

Erős négyes. Vastag szálú, dús, nem szépen hullámosodó hajam van, amit szeretek egyenesre szárítani. Ez a spray egészen megkönnyíti a dolgot, de csak ha a hajszárítót a legforróbb fokozatra állítom, egyébként nem működik. Viszonylag sokat használok belőle, de nem nehezíti el a hajamat. Csodaszernek azért nem nevezném, de jó cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Blondi

2017. május 31.

Egy hónapja vettem meg a keratinos samponnal valamit hajlakkal együtt. Szerintem jó kis termék. Hajvasalás előtt szoktam alkalmazni, amit heti egyszer végzek el. A DM Balea hővédőjét is használom, de azt hajszárítás előtt, mivel olcsóbb az a termék, ami a heti három hajmosás esetén előny, hiszen így nem ezt kell havonta újra megvennem. Kevés töredezett hajszálam van, valamint azt is észrevettem, hogy mióta ezt használom hajvasaláskor kevésbé veszi át a hajam a hőt, viszont ugyanolyan jól kiegyenesedik. Nekem ez 5*, és biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Aylawitch

2017. május 29.

Úgy látszik én vagyok az egyetlen, akinek ez a hővédő nem jön be. Az én hajam száraz és szalmatapintású lesz tőle, nem szeretem. Semmivel sem lesz egyenesebb tőle a hajam és másnap ugyan úgy behullámosodik, mint ha nem is használtam volna. 1-szer használtam, de inkább visszatérek a Kallos hővédőmhöz, mert ez az én hajamnak borzasztó! Nekem a Syoss termékek egyáltalán nem jönnek be, nem is kísérletezem tovább velük.
Tehát van egy ilyen eladó hővédőm, akit esetleg érdekel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Tehát van egy ilyen eladó hővédőm, akit esetleg érdekel. :)

mimmike

2017. május 29.

Az még számomra nem derült ki, hogy mennyire védi a hajat, de az tény, hogy használatával mind a hajvasalás, mind a hajgöndörítés extra tartós eredményt produkál. Minimum három nap. Talán tovább is bírja, de én három naponta mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

moenia

2017. május 27.

A Syoss termékek nem nagyon jöttek be, legalább is a hozzájuk fűzött nagy reményekhez képest közepes teljesítményt hoztak. Ez viszont nem igaz erre a hővédőre. Ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Semleges illata van, hajszárítás és vasalás után semmilyen. Viszont tényleg jól véd és tartós az eredménye. 3 naponta szoktam hajat mosni, addig legalább is kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

canyon

2017. május 27.

Nem ragasztja össze a hajat. A legjobb eredményt akkor érem el, ha még nedves hajra fújom, beszárítom és kivasalom. Tényleg 2 napig egyenes marad a hajam. A nagyon párás időtől nem véd, de egy klassz kis termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

estagnus

2017. május 14.

Az eddig használt kétfázisú Wellás hővédőmet kivonták a forgalomból, helyette esett erre a választásom. Sajnos tovább kell majd, keresnem, mert nem igazán vált be. A vasalás tartóssága rendben, viszont jobban zsírosodik a hajam a használata mellett. Az illata kifújáskor kellemes, azonban ahogy hőkezelem, megváltozik, és nem jó irányba... csak remélni tudom, hogy azért védi valamennyire a hajszálaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

izabella73

2017. május 11.

Hajszárítás és hajsütés elött használom,így kevésbé roncsolódik a hajam,és jól formázható lesz,illata is jó,úgyhogy engem meggyőzött,teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.