Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

superultra

2019. december 29.

Mostanság kezdtem használni, normál időjárásban nem göndörödik vissza a hajam napokig (csak egy picit hullámosodik be), jó az illata, nem hagy ragacsos érzést, viszont esőben/párában semmit se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Erika80

2019. december 28.

Már többször újravásároltam. Emlékszem, az első használatok során elégedtelnkedtem, hogy kellemetlen illatú, nem csinál ez semmit... Igazából azt sem tudtam valójában mit is kéne elvárnom tőle, hisz még hasonló terméket sem használtam. :) Ám ez az első benyomásos rosszallás azóta megváltozott. Mára merőben más a véleményem. Nélküle már bele sem kezdek a hajformázásba. Hajszárításnál is nagy segítség, a hajvasalásról nem is beszélve! Az illatát megszoktam, nem kellemetlen már, a hővédő hatása elismerésre méltó! Évek óta használom, sokszor előkerül a hajvasalóm, igaz figyelmesen, de sűrűn használom. Sosem égettem el a hajszálaim - bár nyilván a jó hajvasaló érdeme is - nem töredezik szét a hajam, a frizura formatartóbbá válik általa. Remek segítség a formázásban is! Teljesen elégedett vagyok vele. Sokáig elég egy flakonnal, bár már nem olyan hosszú a hajam, tehát nem használok annyit belőle, de ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Enne

2019. december 28.

Hajvasaláshoz vettem több, mint egy éve kb. Csak a frufrumra használom, egész jól véd vasalás közben. Azért két-háromnál többször így sem lehet áthúzni a hajat, mert megég. Nem szalonminőségű termék, de ár-érték arányban tökéletesen megfelel. Illata is jó, és vasalás után sincs égett szaga. Egész héten nem göndörödik vissza a hajam. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

kingacs

2019. december 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg és imádom! Nemcsak, hogy jó illata van, de a hővédő hatása is szuper, alig töredezik a hajvasalótól a hajam mióta ezt fújom rá (mosás után nedvesen, így nem ragad tőle és nem zsírosodik pluszban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Jó illatú, nem hagy ragacsos tincseket a hajban és jó áron van. De nem éreztem semmit, hogy bármi hatása lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Ophelia

2019. december 10.

Nagyon szeretem, puhább lesz tőle a hajam, a kiegyenesített frizurát tartósabbá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

noradrenalin

2019. december 4.

Sokat keresgéltem hővédő után, itteni vélemények alapján esett erre a választásom. nagyon ritkán hőkezelem a hajam de teszi a dolgát, glamour napokkor pedig féláron bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Ardanky

2019. november 26.

Nagyon jól teszi a dolgát, ár érték arányban.
Kiemelkedően jó.
Finom az illata
Jól lehet adagolni, ami alatt azt értem, ha keveset fujok az is eleg, de ha többet akkor sem neheziti el a hajam.
Előny hogy keratinos!
Minden haj ápolóban ezt az összetevőt keresem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Nagyon jól teszi a dolgát, ár érték arányban.
Kiemelkedően jó.
Finom az illata
Előny hogy keratinos!
Minden haj ápolóban ezt az összetevőt keresem.

Kismakul

Korcsoport: < 18
2019. november 1.

A legutobbi glamour napokon vettem,felaron. Ez az elso hovedom, nincs osszehasonlitasi alapom, de heti 2x hasznalat mellett mondhatom megeri az arat! Nem zsirosodik tole a hajam, szepen lehet vele dolgozni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 1.

Sterc

2019. október 24.

Eddig egyszer próbáltam ki. Nem tudom még megmondani hogy mennyire védte a hajamat és én amúgy is csak nagyon ritkán használok hajformázókat.

Az illata kellemes, nem szintetikus hatású, nem ragasztja össze vagy zsírosítja be a hajat, tehát eddig nekem oké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.