Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

udntknowwwhoiam

2019. október 23.

Kb. 2 éve voltam a fodrásznál, amikor ráfújta a hajamra mondván,hogy egy kicsit feltölti keratinnal a lapos vékonyszálú hajamat. Azt hittem valami csodaszert fújt rá,mert tényleg nagyon szép lett utána a hajam, bár ugye a fodrász mindig jobban megcsinálja az ember haját,mint amilyenre otthon elkészül. Szóval megláttam a dm-ben,hogy ilyet bárki vehet magának és be is neveztem egyre. Azóta már a harmadik flakonnal használom. Nagyon szeretem. Minden hajszárítás előtt befújom vele a hajam és egyáltalán nem sajnálom. Rétegenként szárítom itthon is a hajam, lehet az is hozzátesz a szép végeredményhez.Egyáltalán nem érzem,hogy ragacsos lenne vagy elnehezítené a hajamat. Ha vasalom vagy göndörítem akkor is befújom vele előtte a hajam,de olyankor csak pár fújást éppenhogy. A tescoban mindig sikerül kifognom akciósan 999 ft-ért szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

SugarB

2019. október 18.

Normál, vékony szálú hajam van könnyen kiszáradó hajvégekkel. Szörnyű választás volt. Zsírosít, összetapaszt, a végeket még jobban kiszárította. Alapból heti egyszer kétszer mosok hajat de szívem szerint mikor használtam másnap már megmostam volna újra....Nem volt a legjobb választás, de én igazán jó hővédőt még nem próbáltam, pedig kéne kutatnom egyet :( Kiöntöttem és azóta vizet spriccelek vele, ha a fiúk haját vágom otthon, mert a szórófeje nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

szanii

2019. október 13.

Féláron vettem meg kuponnal, az itteni vélemények alapján. Használom hajszárítás előtt is, és minden nap hajvasalás előtt is. Nem zsírosít szerencsére, de azért egy kicsit nehezíti a hajam, de hát ennyit el tudok viselni az eredményért cserébe. A göndör hajam vasalás után sokáig egyenes marad, még másnap sem göndörödik vissza teljesen, így szuperül bevált. Már régebben meg kellett volna vennem, szóval ha valaki még gondolkodik rajta, akkor bátran ajánlom! Jó a fújós feje, könnyen el lehet oszlatni a hajon. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Puszedli83

2019. augusztus 22.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, gondoltam egy próbát megér. Nedves hajra szoktam fújni, aztán szárítás, vasalás. Nem nehezíti el a hajat, nem ragad, nem zsírosít. Nekem következő hajmosásig egyenes marad. Kellemes illata van, biztos sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle.
Szerintem,ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Szerintem,ha elfogy újra veszem.

Vivus94

2019. augusztus 7.

Nagyon jó a szórófeje, könnyű eloszlatni a hajon. Nem marad utána ragadós vagy olajos, zsíros érzet. Én hajszárításhoz és hajvasaláshoz használom, sajnos az én vastag szálú és rengeteg hajamat majdnem minden nap vasalom, mert éjszakánként visszaáll eredeti szénaboglya állapotába. Ehhez egyelőre úgy néz ki, hogy jól szuperál, remélem véd is, bár ezt kicsit hosszabb távon fogom tudni megmondani. Amióta használom a hajvasalásom lecsökkent minden második napra, ami hatalmas siker és boldogság. De még később updatelem, hogy mennyire válik be a hővédő része, mennyire óvja a hajat hosszú távon.

Update: Mostanra már el sem tudom hagyni hajszárítás vagy vasalás előtt, annyira beépült a rutinomba. Nagyon szeretem, tényleg mintha kevésbé töredezne gyorsan a hajam. Ritkábban is kell vasalnom de még izzadtság hatására se göndörödik annyira vissza a hajam, hogy vállalhatatlan legyen. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Cucuka

2019. július 10.

Hááááát....itteni vélemények alapján vettem meg. Természetes vörös hajam van, picit sprőd, vékony szálú. Lehet hogy erre a típusú hajra nem való. Nekem jobban zsírosítja a hajamat, és nem tartós . Bár eddig csak 33 fokban használtam. Majd elhasználom néha néha, de eddig hatalmas csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

KamiNagy

2019. július 2.

Tényleg puhább lett tőle a hajam. Még nedves hajamra fújtam és körkefével megszárítottam. Remélem a hővédő tulajdonsága is dolgozik! Nekem tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

babszi11

2019. június 26.

Minden hajszárítás és hajvasalás előtt befújom vele a hajam. Így jó illatú is lesz, és (remélhetőleg) védi a hőtől, bár sajnos nekem így is szárad, de biztosan rosszabb lenne enélkül. :) Hajvasalásnál sem az "égett haj" szag marad, hanem ez a kellemes illat. Most fogyott el egy egész üveg, körülbelül másfél évig elég volt gyakori használat mellett, szerintem újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

kicsispenot

2019. június 13.

Évek óta ezt veszem újra, és nagyon szeretem. Nem roncsolódik olyan könnyen a hajam, szép fényes és tovább egyenes marad. Ennél többet nem kérhetek egy hővédőtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Az utolsó darabot vadásztam le , megtetszett az itteni vélemények alapján:) Gőzölős hajvasalóm van, (ami elvileg) ,kevésbé roncsolja a hajat, de a biztonság kedvéért be szoktam fújkálni. Ha sokat teszek belőle , olyan mintha vizes lenne a hajam, és a hajvasaló hangján is hallani hogy 'serceg', de ettől függetlenül nem okoz gondot. Puha, és fényes lesz tőle a hajam, nem száll össze-vissza, de nem is ragad össze. Egy flakon szerintem elég sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.