Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

mimike09

2019. január 2.

Én szeretem, jó az illata, tartósabbá teszi a vasalást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Én szeretem, jó az illata, tartósabbá teszi a vasalást.

klau9510

2019. január 1.

A LEGJOBB! Illata is finom, a hajam sima,puha lesz a használatakor. Tartós 2-3 napig egész egyenes marad a hajam ennek a használatával.(középhosszú nagyon sok és elég hullámos inkább göndör hajam van, hajvasaláshoz használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Rchenge

2018. december 28.

Nincs összehasonlítási alapom, de érzem, hogy nem ég meg a vékony szálú hajam. Szépen fésülhető lesz és tetszik az illata. Nem drágállom. Nagyon csábító, hogy szórófejes, de azt hiszem így is sokáig elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

lovecreams

2018. december 27.

Nem tudom, hogy valóban véd-e a hőtől, de a lényeg: ha használom, 24 óráig tuti biztos szögegyenes marad a hajam, jöhet pára vagy akár egy kis eső is..jó az illata, és az alkohol ellenére nem szárít!! Az elején kicsit sokalltam az árát (dm-ben 1500 Ft), de több, mint fél éve megvan és kb. a fele fogyott csak el..megéri!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

kitti9797

2018. december 24.

Ez az egyetlen, ami idáig bevált. Most viszont elfogyott, de nem találom se a dm (2 dm van nálunk, de egyikben sincs) polcain, se a Tescoban. Kivonták volna a forgalomból? Remélem, hogy nem és csak ideiglenes készlethiány...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

annak29

2018. december 7.

Még nagyon régen vettem meg a Syoss másik hővédőjét (fekete flakon, rózsaszín felirat), de azt nagyon nem szerettem. Egy barátnőm javasolta ezt és kicsit vonakodva is de megvettem, és azt kell, hogy mondjam, nem bántam meg! Nekem tipikusan olyan hajam van, ami a legkevesebb párától is képes begöndörödni, de ez a termék még ezt is megakadályozta:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

kocosfox

2018. november 26.

Hajkiegyenesítésre használom, hát azt kell mondjam, hogy kibírt a hajam vele egy egész napot az esőben. Nyilván nem maradt szögegyenes, de a legkisebb hőfokon vasaltam vele a hajam. Ráadásként oltári puhává varázsolja a hajam. Eddigi legjobb hővédőm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Drazsi

2018. november 6.

Nagyon jó ez a pumpás kiszerelés. Nem kell dörzsölni, befújom a nedves hajam és csak átfésülöm. Egyszerű használni. Fényességet ad, egész jól tartja az egyenességet is. Jó az illata. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Lencseee

2018. november 5.

1. próbálkozás_ száraz haj vasalása előtt: befújtam, és sajnos elnehezítette, azaz, nem látszik, hogy tegnap este mostam hajam...elveszi a hajam frissességét, friss kinézetét...(jövök még updatelni a vizeshaj _szárítás kombóban is) Ebben a felállásban nekem nem jött be a használata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Anna922

2018. november 2.

Láthatóan szebb a hajam, amióta ezt használom. Nagyon szépen teszi a dolgát, és fél évig simán elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.