Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

DianaS

2018. május 4.

Mondhatni, hogy az eddigi legjobb hővédőm, száraz és nedves hajon is szuper, hozza amit ígér és még jó illatú is. Annyira jó hogy nem zsírosítja a hajat és nincs ragacsos érzet. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Grett

2018. április 7.

Bár nálam az előző Syoss hővédő is megtette hatását, ennek az illata is jó, és puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Én mindig hajszárítás közben fújom rá. Vasalás után, jó kérdés, hogy a termék miatt, vagy sem, de majdnem a következő hajmosásig egyenes marad, az amúgy göndör-hullámos hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Littiii

2018. március 25.

Eleinte szerintem rosszul használtam, mert eléggé összetapasztotta a hajam, viszont mostanában semmi ilyet nem tapasztalok, nagyon megszerettem. Puhává és fényesse teszi a hajam plusz még 230 fokig védi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

szabiina

2018. március 5.

Elfogyott a korábban használt hővédőm, gondoltam kipróbálok most valami mást. Szép fényt ad a hajamnak, tartósan egyenes vagy göndör marad, ami egy csoda, mert eddig naponta vasalgattam.
Tetszik, hogy nem hagy ragacsos érzést és a tudatomnak is jó, hogy 230 fokig véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nyuszacs

2018. március 4.

Ez igen! Hajvasalóval használom, szuper puha és fényes lesz tőle a hajam és többen kérdezték tőlem, hogy fodrásznál jártam-e. Szóval nekem bevált. Jó illata van, de nem tolakodó, és hetente kétszer használva nagyon sokáig elég lesz. A csomagolás szerint 3 napig tartó hatása van. Ha addig nem is, két napig teljesen jó, ami nálam nagy szó, mivel a a többi hővédővel eddig naponta egyenesítgettem a nehezen kezelhető hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Jennie

2018. február 5.

Nagyon szeretem, alapból nem vártam sokat tőle csak annyit, hogy védjen a hőtől és, hogy ne zsírosodjon tőle a hajam jobban mint alapból.
Azt, hogy mennyire véd nem tudom megmondani az biztos, hogy a tudatomnak jó, hogy használom.
Zsírosítani abszolút nem zsírosítja a hajam és nem mellesleg tök jó tartást ad, mióta használom nagyon szép egyenes marad a hajam pedig sokat szenvedtem vele mert a legkisebb szélfújástól is kb ugyanúgy néztem ki mint az egyenesítés előtt... de mióta ezt használom nagyon jól bírja, szóval az elvárásaimat messze túlteljesítette. :)
Amit még megemlítenék, hogy az illata nagyon jó a kiszerelés pedig nagyon gazdaságos, sokáig kitart. ( Bár ez utóbbi kettő az összes Syoss termékre igaz :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

DianeD

2018. január 17.

Csodát nem művelt a hajammal, de határozottan jobb, mint előtte. Nem szöszös, fényesebbnek és egészségesebbnek néz ki, bár néha száraz marad a hajam utána, de ez már lehet más hibája is, nem feltétlenül a hővédőé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

annodobo

2018. január 17.

A fodrászom ajánlott annó valami pocsék hővédő sprayt. Eredetileg hullámos,loknis volt a hajam. De hála annak a borzalomnak, hiába a 80 kg balzsam, maszk stb. szöszös, szálló és száraznak tűnő. Hányinger volt ahogy kinéztem. Aztán egy nap a Tescoban megtaláltam ezt. Korábban már használtam Syoss sampont, de nagyob zsírosított a keratinos változat, hiába a szép egészséges hajért, szóval váltottam pantenre, ami nagyon bevállt. Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e, de mivel úgy voltam vele, hogy 1350 ft nem sok érte és egy próbát meg ér. Aki mer az nyer és valóban. Nagyon imádom valami fantasztikus. Mindig is problémám volt az ilyen hővédőkkel, mert sosem tette meg a hatását. Az én hajamnak nem elég a 150-170 fok, legalabb 185-200 fok kell, hogy egyenes legyen és hozzá teszem 2-3 havonta vágva van a végéből. De ez egy csoda termék 230 fokig véd. Imádom sokkal lassabban göndörödik be hajam. Jó nyílván, azért olyan keratinos hatást nem vártam, mint a tartós hajkiegyenesítésnél szokott lenni, de majdnem jobban megcsináltam, mint a fodrász :D
Hát az, hogy 3 napig tart az nálam nem nagyon jön össze a 40fokos víz miatt, amibe fürdök, de egyébként tényleg tartós és megéri az árát.
Nekem nem zsírosodott be másnapra csak egy picit összeállt, raktam rá egy kevés púdert majd átvasaltam. Kb. 10-15 perc és kész is. Rengeteg a hajam, vastag szállú és jóval váll alatt érő. Nehéz vele bánni, de ezzel a sprayvel nem az. Biztosan kifogom próbálni az olaját és a többi termékét is ennek a márkának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Ancsulitisz

2018. január 1.

Nekem sajnos nem vált be, a száraz hajam még szárazabbnak tűnik. Pillanatnyi megoldásnak jó, a szöszös hajat ráncba szedi, a hővédelemmel is maximálisan elégedett vagyok, de másnap mindenképp kell a hidratáló pakolás és hajmosás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

dikeee95

2017. december 29.

Nagyon szeretem, nem szárad ki a hajam szárítás után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon szeretem, nem szárad ki a hajam szárítás után. :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.