Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

vivii95

2018. február 16.

Csodát nem vártam, de többet igen. Szőke hajamat eléggé besárgította, és nem mellesleg szépen roncsolta is. Felkenés után egyből marta a fejbőröm.. Többet nem veszem újra.. Bár nekem eddig egy Syoss sem vált be sajnos.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Kinga12

2018. január 23.

Sajnos tobbet vártam tőle,ráadásul 5perc után úgy elkezdte csípni a fejborom lekellett mosnom..egyebkent az alatt az 5perc alatt is szepen leszivta a barna hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

A21n

2018. január 7.

A lehető legrosszabb döntés volt. Hatóidő lejárta előtt már 5-10 perccel látható volt ahogy "leszívta" a színt, eszméletlenül roncsolta a hajam, és körülbelül a fele kihullott tőle. Csomókban szedhettem ki utána. Sötétszőke hajra lett kenve, a fodrász úgy tudta rendbehozni, hogy 4-5x sötétbarnára festette ami eltakarja a sárga színt, hisz hamvasító sem segített rajta. Utána extrém hajápolás hónapokig, és hajhullás elleni szer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Ennie86

2017. december 30.

Kitaláltam hogy még szőkébbet akarok az amúgy is sötétszőke hajamon. :) A 13-5-ös platinum világosítóra esett a választásom. Meglepően szőke lettem! :) Szépen és egységesen szívta ki a hajam. A hamvasítás tényleg nem árt utána, de egyébként meg vagyok vele elégedve. :) A hajam selymes és könnyen kezelhető. Persze a kötelező olajok szükségesek egy kis utóápolásra, de azt amúgy is mindig használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

klau810614

2017. november 4.

Hát ez nagyon jó tényleg! Mindig sötét festett hajam volt fekete, sötét padlizsán stb és egy alkalommal leszívta egy nagyon világos vörösre ami egyenletes és nem foltos .A hajam alapból sötét barna színű,volt egy cm lenövésm ,na ott tiszta szőke lettem.Tehát ha nem festett a hajad pl akkor szuperül lefogja szívni 😉 Egyáltalán nem csípett vagy marta a fejem és nem is roncsolta.Most egy picit pihentetem aztán nekilátok leszedni a vörös színt mert jelenleg répa vagyok de amúgy abszolút vállalható😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

meske12

2017. szeptember 5.

A 13-5 árnyalatát használtam az azelőtt sose festett, egyszer kiszőkített hajamra (amit syoss oleo intense-vel csináltam, de az ehhez képest semmi). Nagyon szépen kiszívta a hajam ami azelőtt sötétbarnából (sötét)karamell színűre volt leszívva. Majdnem platina szőke lettem! És a hajvégeimet egyáltalán nem roncsolta, pedig tényleg azt hittem, hogy megint le kell belőle vágni 4 centit.. Nagyon kíméletes, ezzel fogom továbbra is szőkíteni a hajam! Megéri megvenni a sima szőkítőpor helyett.
Viszont aki festett hajat szeretne világosítani, annak a hajradír hasznosabb lehet.
Ha ismét használom és negatív lenne a hatása, updatelek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Ha ismét használom és negatív lenne a hatása, updatelek!

inimini

2017. szeptember 1.

Atya gatya!! Életemben először szőkítettük ki a hajamat ilyen radikálisan és be kell hogy valljam, az elöttem szólók véleménye alapján nem kicsit be voltam ijedve a leendő csibe-narancssárga színektől. DE! Azt kell hogy mondjam, hogy az én sötétszőke hajamat tökéletesen, majdnem platinára szívta ki. Mindent az előírás szerint csináltam illetve a perceket is úgy számoltam és I M Á D O M a végeredményt (talán egy hangyányit szárította csak ki de ez orvosolható néhány hetes pakolással) Szóval minden barna és középbarna hajú emberkének bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

ENI88

2017. szeptember 1.

Több évig sötét barna hajam volt, meguntam, vágytam a világosabbra, ez a termék szimpatikus volt, így megvettem. Nagyon szépen kivilágosította a sötét barna hajam, 1-2 alkalom elég is volt hozzá, örültem is neki, hogy annyira nem roncsolta a hajam, vagyis akkor még nem látszódott, eltelt 1 hónap és a fenékig érő hajam annyira elkezdett törni, szétválni, hogy állig le kellett vágnom, pedig még fokozottabb odafigyeléssel ápoltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

canimbenim

2017. július 19.

Hát ez egy egyszerű szőkítőpor,eléggé fel árazva. Egy olcsó tasakos ugyan így teszi a dolgát mint ez. Ez is ugyanúgy roncsolja a hajat. (Fodrászom dobott egy hatást tőle,mikor meglátta)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

freja94

2017. április 20.

Szuperül világosít, a piacon szerintem a legjobb, sima szőkítőpor+oxinál sokkal kíméletesebb. Fontos viszont hozzátenni, hogy a balzsamja nem ér semmit, nem hamvasít egyáltalán, hanem csibesárga marad, ezért egy festéket + egy jó hamvasító sampont mindenképp érdemes használni utána. Nekem első ízben a Garnier Olia vaníliaszőkéje vált be, később a drasztikusabb szín érdekében vetettem be a Palette Sarki ezüstszőkéjét, ezekkel egész jól kombinálható!:)
Ja, és furán hangzik, de a hajhosszal kezdjétek és a hajtövet hagyjátok a végére, mivel azt a fejbőr hője miatt tényleg platinára szívja elég hamar egy kb. egy cm-es sávban:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.