Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

Evi1

2017. február 19.

Nagyon jol szív, de sajnos van benne valami festekanyag, amitől kacsa sárga lesz, ezert csak 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Nova

2017. február 13.

Látom nagyon sokan csalódtak a termékben. Én a feketére festett hajamra használtam és használom a mai napig a 13-5 világosítót. És bár legelső használat után, úgy néztem ki mint egy sárgarépa, mégis azt tudom mondani hogy maximálisan elégedett vagyok a termékkel és azt kaptam amit ígért, megéri az árát.
Szerintem mielőtt az ember lánya (fia) otthoni hajszőkítésbe kezd nem árt ha előtte kellőképpen körüljárja a témát. A töredezett hajvégek elkerülhetők megfelelő kondicionálás mellett, én például rendszeresen ( heti 1-2 alkalommal) kókuszolajjal és kukás zacskóval a fejemen töltöm az éjszakát, sőt konkrétan festés közben is kókuszolaj borítja a tincseimet.
A nem kívánt színeredményekről annyit, hogy mivel önjelölt fodrászosdit játszunk elkerülhetetlen, de nem megoldhatatlan. Rengeteg féle mód van rá hogy a hajunkat hamvasítsuk, akár fodrászkellékesnél, de a mezei drogériákban is megtalálhatók a különféle hamvasítók.
Én legelőször októberben szőkítettem a hajamat ezzel a festékkel és január végére értem el azt az árnyalatot amire vágytam.
A hajszőkítéshez türelem kell, mivel ezek nagyon erős vegyi anyagok ne egyik napról a másikra várjuk a csodát, persze tudom az első pár hónap szörnyű..ha így kell suliba mennünk vagy dolgozni, vagy csak emberek közé..:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Szilvia005

2017. január 30.

Eddig 2x próbáltam, nagyon világos barna a hajam volt már szőkítve, pár tincset akartam bele. Erre a festékre rá van írva hogy sárga hatás nélkül...na ahoz képest mind a 2x amikor festettem kacsa sárga lett, nagyon csúnya réz színt csinál. nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Loreen

2017. január 12.

13-5 Platinum világosító: Festetlen középbarna hajamon használtam...lehet az én kezdő bénázásomnak is köszönhető, de az eredmény nem lett a legjobb...hátul sötétvörös, elöl aranyszőke lettem :'D Pedig tudtam is hogy hátul sokkal dúsabb és erősebb a hajam, pont ezért ott kezdtem a festést, és amikor végeztem, csak akkor csináltam elöl, volt köztük 10 perc, mégis... Mondjuk pont elöl szőke is lettem, az árnyalat is olyan volt mint amilyenre akartam...és kiderült hogy nem áll jól annyira, hogy rendszeresen ilyesmivel kínozzam a hajam, még ha a hátulját újra leszívatnám és egységes lenne is.

Röviden: Bármi is legyen a dobozon, vastag szálú középbarna hajjal nem leszel szőke elsőre. Ami viszont pozitív, hogy bár természetesen szárított a hajamon, de nem lett töredezett. Ezért hálát adok. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

mrya77

2016. december 12.

10-1 Gloss sensation-nel festett hajamból terveztem egy ezüst szőkét, így megvettem a 12-00 oleo intense-t. A csibesárga a legkifejezőbb jelző az eredményre. A dobozon külön feltüntették, hogy anti-yellow hatás nélkül. Anti lemaradt kicsit :D Nem vagyok egy idegbeteg típus, így vasárnap éjszaka 11 órakor kapucniban Rákoskeresztúrról bebuszoztam az éjjel-nappali Tescoba, hogy ma kimehessek az utcára!!!23 éve festem a hajam, de ilyen élményem még nem volt!!! Kár, hogy képet nem lehet feltenni, mert szívesen szemléltetném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

AnnAsher

2016. december 12.

A 13-5 változatot vettem meg, feketéből szerettem volna szőkét. A hajam már több, mint 3 hónapja nem volt festve, egyébként sem tartós hajfestéket, hanem 28 hajmosásig tartó színezőt használtam korábban, tehát már kellően kikopott/fakó középbarna volt a hajam. És reméltem a legjobbakat. Minden utasítást és a maximális 45 perces hatóidőt betartva mostam le a szőkítőt -- a lenövéseken az eredeti hajszínem (sötétszőke) köszönt vissza, talán egy árnyalattal világosabban, ahol viszont a fekete színezőnek még volt nyoma a hajamon világos narancssárgás rézvörös színt kaptam. Másnap festettem rá egy világos-középszőkét (tartós hajfestékkel), persze csak egy fokkal lett jobb a helyzet, maradt a világos narancs. Egyszóval nekem nem vált be. Két csillag, de csak mert legalább világosított valamennyit...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

cattitude

2016. november 13.

kb 2 hónapja kezdtem el szőkíteni a festett vörös hajam, 4 koktélos szőkítés után lett a hajam halvány eperszőke. most a lenövésemre vettem ezt a szőkítőt, a 13-0-sat. a tövén kívül a végére is kentem, hátha el tudja tüntetni a hajam végéről a maradék vörös pigmenteket. a szűz hajamat nagyon szépen leszívta, de a hajam többi részével szinte semmit sem csinált :/ ez így kicsit csalódás a dicsérő kommentek fényében, de hálistennek a hajamat nem roncsolta. lehet, hogy veszek majd még egy dobozzal és csak a végére kenem majd, addig marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

rencike666

2016. november 12.

Kiinduló hajszínem festett középszőke volt, így hát megvettem a 13-5-ösből 2 dobozzal a vállig érő hajamra. A tövét szinte fehérre szívta ki, viszont lefelé fokozatosan sötétedik, kb világos narancssárga színe van. Borzalom. Teljesen tönkretette, szétégette a hajam szerkezetét, vizesen gyakorlatilag szétmállik, szárazon meg mint a seprű és törik az egész. Legszívesebben letolnám hajnyíróval ha nem érdekelne hogy nézek ki. Sokkal többet vártam ettől a cucctól. Egy középszőke hajat akkor sem narancssárgára kéne leszívnia ha festve van. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit kezdjek a hajammal. Ha mondjuk az egész szép szőke lenne akkor azt mondom jó, végülis megtette a dolgát, de nem így van. Tönkrement a hajam teljesen és még csak a kívánt színt sem értem el. A hozzávaló hamvasító balzsam egész jó de még a 2 tasak is alig volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

aalexaa

2016. november 6.

Egyszer használtam csak, kifakult rózsaszín hajat szívtam le vele, gyönyörű lett a végeredmény, egységes, kicsit ugyan sárgás, de az nyilván a hajam miatt (meg mert a rózsaszín előtt sokáig vörös voltam), de sokkal kevésbé lett sárga, mint vártam. Annyira jól nézett ki, hogy mindenféle más festék nélkül is simán vállalható lett volna, amin nagyon meglepődtem, mert még fodrásznak sem sikerült soha ilyen egyenletesre kiszőkítenie. Egy doboz elég volt a vállig érő hajamra. KIcsit nyilván szárított, de sokkal rosszabbra számítottam, szőkítőhöz képest nagyon kíméletes (pedig iszonyú száraz a hajam, máskor szőkítés után hetekig babusgatnom kell). Ha újra drogériás szőkítőt keresnék, őt választanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

SiposFanni

2016. november 6.

Itt látom kb mindenkinek kiszívta a haját. Nekem alapból szőke hajam van, viszont nyáron akartam bele egy kis napszítta hatást, és ezt a terméket választottam. Csak a hajam végére kentem, kicsit olyan ombre jellegűen. Nem akartam csak pár árnyalatot, ezért kb néztem 10 percenként h hol tart, már be is alufóliáztam mert nem tudtam mi tart ennyi ideig, végül nekem is olyan 40 percig volt fent. És tudjátok mi történt? SEMMI. Szó szerint semmi nem látszott. Viszont kaptam helyette mást, széttört, seprű végű hajat. Nem tudom rajtam miért nem működött, pedig mindent a leírtak alapján csináltam, és olyan is volt velem aki rendszeresen festi a haját, szóval egyszerűen nem értem. Nálam ez így 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.