Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

tubagida

2016. október 18.

Én amiatt vettem ezt meg, hogy házi balayage hajat varázsoljak magamnak :) Az igazság az, hogy pontosan olyat sikerült vele varázsolnom, mint amilyet megálmodtam magamnak, szóval "örülünk, Vincent" :) A felét használtam el, kb hátközépig érő hajam van, de így is egy csomó megmaradt a kikevertből... Legközelebb a negyede is elég lesz, ha megint erre adom a fejem. Mivel vöröses árnyalatú a hajam, én nem használtam a hamvasítót a végén, külön örültem, hogy egy vörösesszőke árnyalatot kaptam a hajam alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

elizabeth0124

2016. szeptember 12.

A 3-15-ös terméket használtam most először. A mennyiség elég kevés és nekem nagyon sok hajam van, de szerencsére, csak a hajtöveket kellett az ombrétól és a fodrászok által rezes szőkére festett hajamat megszabadítanom. Először, mikor lemostam, teljes rémület, mert konkrétan sárga volt, bár én nem mertem kivárni a hatóidőt, mert a saját hajszínem 7/1 és ahová használtam eleve rezes volt. Utána, a 10-1-es, szintén Syoss hajfestéket használtam, ami 25 percig volt rajta és tökéletes ezüstös platinaszőke hajam lett, végre egységesen. Professzionális, fodrászkellékes termékekkel sem értem el ezt korábban. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Liedor21

2016. szeptember 2.

Rövid idő alatt másodszor használtam és nagyon szeretem!
Nem roncsolja szét a hajam és lemosás után nagyon finom puha tapintású lett!Biztosan ezt fogom még venni,ha szőkítésre lesz szükségem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Rövid idő alatt másodszor használtam és nagyon szeretem!

lorik.laura

2016. július 17.

Már kb 4 éve feketére van festve az amúgy sötét szőke hajam. Nem rég jött el az a pillanat, hogy nekem az eredeti hajszínem kell :)
Így hát megvettem 2 dobozzal a DM-ben, próba szerencse... Bíztam benne, hogy elég lesz a derékig érő, sűrű hajamra. Elég lett, sőt maradt is belőle egy pici :) 40 percig volt rajta a hajamon. A fejtetőmön kiszőkültem rendesen, a hajhossz meg ilyen vöröses-barnás lett. Már ennek is nagyon örülök, hogy a fekete megmozdult egyáltalán... Nyilván nem várhattam csodát, de egy párszor még meg fogom ismételni, és ha a várt eredményt hozza, akkor linkelek képeket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Niki90

2016. június 3.

Imádom! Évek óta 4-es, 5-ös színmélységű barna hajfestékeket használok, amik hatására a hajam közepe és alja szinte fekete színű lett, a teteje pedig világosabb színű lett. Meguntam a tarka fejemet, így beszereztem két dobozzal a 13-5-ös világosítóból. A szaga igen szúrós, de egy szőkítőtől mást nem is nagyon várhatunk. A fejbőrömet nem csípte, könnyű volt felvinni, kb 35 percet hagytam hatni. A fejem teteje gyönyörű szőke lett, az aljával meggyűlt a baja de ott is kialakult a szőkés-vöröses szín. Gyors hajszárítás után Syoss Classic festéket kentem fel, a világos barnát és a középszőkét kevertem össze, fél óra után pedig gyönyörű világos barna színű hajjal vigyorogtam. Pont olyan lett amit szerettem volna, a hajamat nem roncsolta különösebben, nem hullott jobban, a festék szagát még lehet érezni de szerintem a következő hajmosással el fog tűnni. Egy szóval aki fél tőle az ne tegye, én nem bántam meg, hogy kipróbáltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Pearl

2016. április 18.

Egy dobozzal vettem a vállig érő világos barna hajamra, nagyon spórolósan,de elég volt. A hajam végétől kezdem a festést és haladtam szépen felfele a hajtövemhez, mert a saját lenőtt hajamat,tudtam hogy úgyis nagyon hamar kiszívja majd. 40 percig hagytam rajta, majd lemostam...csibe sárga lett, erre is számítottam, úgyhogy nem ért meglepetés. A hajamat tényleg nem roncsolta, puha volt. Vettem két doboz syoss 8-05-ös bézsszőke hajfestéket még,és azt is rákentem a hajamra. 30 percig volt rajta. Csodaszép színe lett, mint a dobozon,természetes, amilyenre vágytam:) Meglátjuk mennyit kopik majd a színe, de a szőkítő tette a dolgát,úgyhogy 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

annarouge

2016. április 17.

Sziasztok!
Használta mar valaki a 4-88- as vilagositot? Ez barna hajra van, ez is Syoss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Sziasztok!
Használta mar valaki a 4-88- as vilagositot? Ez barna hajra van, ez is Syoss.

helina

2016. április 14.

Ez a termék valami nagyon durva! Meglepő módon pontosan azt adja, amit ígér, amit én tapasztalatból nem hittem el, és katasztrófa lett a végeredmény. Nagyon gyorsan festem a hajam, de ehhez a termékhez nem voltam elég gyors. A töve már platina volt, es meg a hajam felénél jártam... Nagyon világos lett a hajam és az ígéret ellenére sárga lett, mint egy kiscsibének. Az biztos, hogy jó alap bármilyen színhez, de reméltem, hogy önmagában is megállja a helyét a színe.
Szárít, és nem is lett egyenletes a hajam, viszont egy szál nem hullott ki mosás közben, ami csoda.
Nagyon kettős érzéseim vannak vele, mert azt adja, amit ígér, csak ijesztően gyorsan teszi, és nekem sárga maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

sszoyom

2016. április 10.

A leirtak alapján teszi a dolgát. Elég jó világositó. Erős, de mégsem szárít nagyon. Balzsam nem rossz de lehetne jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Azura

2016. április 2.

Sötétbarna (Syoss Párizs barna) hajamat szerettem volna világosítani. Jó ideje kacérkodom a gondolattal, csak mindig féltem hogy az oxi leégetné a hajam és eddig nem mertem bevállalni. De most erős voltam és rászántam magam. Hosszas keresgélés és utánajárás után úgy döntöttem, hogy ennek a 13-0 jelű világosítóját próbálom ki (igaz, másmilyen a doboza mint itt a képen, de sztem új csomagolást kaphattak). Elvileg ez az árnyalata kifejezetten a barnából való kivilágosodásra lett kitalálva, és annak ellenére hogy nekem kifejezetten vékony szálú hajam van, nagy bizodalmam nem volt vele - de próba cseresznye alapon felkentük. :D És majd leestem a székről a megdöbbenéstől, mennyire jól kiszívta a hajam színét. A tövénél kifejezetten világos szőke lett, a hajam vége felé meg sötétebb, vöröses-szőke árnyalat. De ez így is nagy teljesítmény, mert még ennyire se számítottam tőle! Szerintem nagyon jó kis termék, nekem még igen csak kell egyszer szívatnom rajta, hogy az alja is kivilágosodjon, de szerintem szuper jól hozza amit kell neki, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.