Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

Burya

2016. március 22.

Többször megjártam már a barna festékekkel, de most egy sötétszőkétől lett majdnem koromfekete a hajam. Aztán megtaláltam ezt a csodát, és az itteni vélemények alapján megvettem. Viszonylag nagy adag, a derékig érő hajamra két doboznyi kellett belőle, de egy pici megmaradt. Én konkrétan két percet hagytam csak a hajamon 30-45 helyett, mert csak középbarnáig akartam világosítani, de így is rézvörösre szívta, az alját (alulról, a tarkómtól kezdtem felfelé haladva) pedig majdnem szőkére, egy kis narancssárga beütéssel. Egy kicsit elüt az alsó rész a hajam többi részétől, de ez csak az én ügyetlenségem miatt van, mert mire végigkentem a hajam teljes hosszán és eljutottam a fejtetőmig, addigra alul már mosni kellett volna... Hosszú hajúaknak két körben ajánlom ezt a világosítót! Szerencsére felkészültem az ilyen bakikra, és bevásároltam három doboznyit a Palette Intensive Color Creme N6-os középszőkéjéből, és most majdnem teljesen egységes, meleg csokoládébarna a hajam, csak a legalja világosabb egy kicsit, de nem feltűnő az sem. Összességében nekem nagyon bevált ez a világosító, pontosan azt kaptam tőle, amit vártam. Ha szőke hajat szerettem volna, valószínűleg csalódtam volna, mert tényleg rézvörös lettem hamvas platinaszőke helyett (13-5), ami szinte biztos, hogy végeredményben erőteljes narancssárga árnyalatot kapott volna, ha tovább hagyom a hajamon, de így, hogy egy kellemes középbarnát szerettem volna, tökéletesen elégedett vagyok vele és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

nicsilicsi

2016. március 2.

Ez a termék számomra maga a csoda. Három évig folyamatosan 3-as színmélységű festékekkel festettem a hajam, ami szinte feketének nézett ki. Első használat után alig hittem a szememnek, ugyan a hajam vörös lett, 3 árnyalatot világosodott. A második használat után már szőke voltam. Igaz, inkább sárgának mondanám az eredményt, de miután hamvasszőkével befestettem, már vállalható színe volt. Egyik használat után se volt foltos az eredmény, ami hatalmas plusz pont. Mindkétszer 40 percig hagytam a hajamon.
A dobozban lévő sárga hatás elleni balzsam viszont szerintem semmit nem ér, a fodrászom tanácsolta, hogy minden használat után hamvasszőkével fessek rá, szerintem ez rengeteget javít a végeredményen.
Az állaga sűrűbb, mint egy átlag hajfestéké, az én hajam szinte teljesen beszívta a krémet, így egy dobozzal többre volt szükségem ebből a világosítóból, mint egy normál hajfestékből. A szaga borzalmas, de egy világosítótól nem is várom el, hogy szagtalan legyen.
A hajam egyáltalán nem roncsolta, többszöri használat után se.

Én nagyon meg vagyok elégedve, nem gondoltam, hogy valaha is búcsút inthetek a sötét hajszínnek, főleg nem otthoni hajfestéssel, a hajam roncsolása nélkül. A sárga hatás nélküli világosítást, bár ígéri a termék, nem tudja teljesíteni, ami miatt egy csillagot levonok, de egy hamvasszőke festés tényleg szinte csodákra képes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

A hajam egyáltalán nem roncsolta, többszöri használat után se.

edo328

2016. január 14.

Sajnos a 4es árnyalatú festékektől ujra fekete lettem, ami főleg ebben az időszakban elég sápsztó..

Nagy nehezen vettem rá magam, ugyanis egyszer már pórul jártam a világosítóval/szőkítővel

A hajam vékony szálú, vállig érő. Felkentem, a lenövéseket igyekeztem kihagyni. Elég büdös már már fojtó. Folyamatosan figyeltem nehogy gond legyen, kb 3-4 percet volt rajta már meg is kapta a színt ezért mivel nekem ennyi bőven elég volt le is mostam. Rettenetes vörös pigmentes a hajam igy természetesen lett is bőven rezesség (annak ellenére h ez az árnyalat rezesség mentesítő)
A kék, Hamvasító szerű balzsamja nekem nem elég puhító és a rezességgel sem tudott mit kezdeni.

Összességében a célnak tökéletes volt és orulok neki hogy ilyen rövid idő alatt sikerült megszabadulni a feketétől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

baranyeszter

2015. december 26.

Vastag szálú, középszőke hajam rendszeresen festem-szőkítem világosabbra itthon. Ilyen még nem történt, mint ezzel: a maximális hatóidő alatt is alig hatott, olyan narancssárga lett a hajam (nem csak a hajtövemen, hanem a korábban szőkített részeken is), hogy én még ilyet az elrontott festések képein sem láttam.
Semmiképpen nem ajánlom!
Végül hamvasítóval sikerült felvállalható rózsaszínné tenni, majd egy hét múlva befestettem a kedvenc Avon árnyalatommal, de még az sem a szokásos színű lett, hanem sokkal világosabb, de legalább a sárga teljesen eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Semmiképpen nem ajánlom!

Emeff

2015. december 21.

Sziasztok! FEKETEBOL VILAGOSABB szint szerettem volna, nem szoket, csak barnas szint. Sok keresgeles utan valasztottam ki a syoss lightenerst, es ugy erzem, a legjobb dontest hoztam!!!:))) Na azert azt hozzateszem, voroses arnyalata lett, de en egyaltalan nem banom, mert nekem a celom a vilagosabb hajszin volt. Erre meg egy kis hamvasito balzsam, kesz..:)
El kell keseritenem nekem is azokat, akik varazslatot varnak, egy festes utan nem fogjatok elerni a celt, de kezdesnek csak ajanlani tudom!:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

J0y

2015. december 7.

Kedvenc hajfestékem volt régen gyönyörűen blancholás nélkül is platinaszőkére varázsolt .
De nagyon szépek a sötét barnás mahagóni szinei is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

De nagyon szépek a sötét barnás mahagóni szinei is .

nwicky

2015. december 4.

Nagyon sok szőkítőt próbáltam már profi olasz blans porokat is,de ilyennel még nem találkoztam.Sötét barna hajamból szerettem volna egy közép szőke nagyon világos barnát,nem nagy reményt fűztem a sikerességhez mert előtte ombrés is volt és volt egy kis lenövésem,gondoltam brutál foltos lesz....nem így lett!igaz nem tudom milyen szőkét csinál mert én 5 perc után lemostam (mert már akkor meg volt a kívánt szín eredmény) ha rajta hagyom 45 percig szerintem majdnem fekete hajam jégszőke lett volna!Minimálisan szárította csak ki a hajamat és szép fényes!Mindenkinek szívből ajánlom,az biztos h a piacon a legjobb termék én 13-5-öst vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

cintia995

2015. november 27.

Anyum vette az erdetileg sötétbarna, de már szőkitett hajára, viszont volt már kb 3-4 cm-es lenövése (nem igénytelenségből, csak picit pihentetni akarta a szőkitést). Viszont közbejött egy esemény ahol meg kellett jelenni, fodrászra már nem volt idő, igy megvette ezt.. Én bevallom nem vagyok az otthoni szőkités hive, de megcsináltam neki tegnap. Nem hittem a szememnek, de a sötétbarna rész szép világosszőke lett, a már szőke de picit besárgult hajvégek is kivilágosodtak. A haja picit szárazabb lett, de az orvosolható. Ha lesz valami negativ hatása hosszú távon updateelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

yeobaebae

2015. november 7.

Pár napja eldöntöttem, hogy én bizony itthon megszabadulok a 3 éves nem műnek ható pirosvörösességemtől, mindenki csak dícsérte a hajszínemet és hogy mennyire jól megy a világos bőrömhöz. Nos, eléggé szadizom a hajam, eredetileg göndör, szóval a napi 1-2× teljes hosszon való vasalás megvan, heti kétszer megmosom amit egyenesre kiszárítás és vasalás követ, úgyhogy így az utóbbi időben eléggé szárazzá vált a hajam, féltem is, mit fog tenni ez a világosító a hajammal. Tegnap szántam rá magam, elmentem és megvettem a legerősebbet, és itthon szinte rögtön neki is láttam. Összekevertem szépen mindent ahogy az levolt írva, aztán vártam 45 percet, lemostam, és végül megszárítottam a hajam. A hajtöveim hidrogénszőkék lettek, a hajam többi része pedig kicsit narancsos beütésű sötétebb szőke. Minimális hajvég-sérülések, tapintásra kicsivel szárazabb csak a hajam. ÉS, ha már Syoss, a megálmodott hajszínhez való festékem is ugyanezzel a márkanévvel jött haza, méghozzá 8-7-es mézszőke árnyalatban. Ma festettem és megvagyok elégedve, balzsamozásnál nem engedte a színét, és sötét sem lett a hajam, le sem tört a fele. Talán szerencsés vagyok a hajam minőségével, de ennyi pénzért itthoni használatra számomra tökéletes terméknek bizonyult így első próbálkozásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

csbabo

2015. október 17.

Nekem nagyon sötétbarna az eredeti, és még festve is volt, szóval feladta, a leckét a szőkítőnek :) Nekem a 13-5 van, nagyon szépen leveszi az eredeti hajszínem, a festett résznél tudtam nem várhatok csodákat, de a második alkalommal már az is szinte tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.