Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

Christie

2015. szeptember 11.

2012-ben használtam ezt a terméket, mert szőke hajat szerettem volna, de nem akartam fodrászra költeni. Erre esett a választásom a megfizethető ára miatt. Fekete hajam volt előtte fél évig, de csak egyszer volt fekete ráfestve a hajamra. A feketéből tudtam, hogy nem lesz egyből szőke hajam, ehhez képest sokat világosított a hajamon, ez tetszett. Egy barátnőm vitte fel a hajamra, a használati utasítás összes lépését betartottuk. Ami nem tetszett az először is az, hogy a festés közben is már csomókban kihullott a hajam. Második, hogy a végeredmény foltos lett, össze-vissza voltak világosabb szőke foltok a narancssárgás vöröses hajamon. Harmadik problémám meg ugyanaz, ami minden szőkítővel: nagyon töri és égeti a hajat, de ezt figyelmen kívül hagyva sem ér többet nekem a termék. Teszi a dolgát minden benne lévő kockázattal együtt.

Az eredeti hajszínem világosbarna, nem vékony szálú és se nem túl dús, se nem túl kevés hajú voltam. Ez után viszont teljesen a vékony szálúak csoportjába tartozom kevés hajjal. Van ahol azóta sem nő haj a fejemen és egyfolytában hullik. Meg se tudom növeszteni, pedig eltelt 3 év és még mindig vágnom kell a végét (államig ér), mert mintha elégne folyamatosan. Nem használtam 3 évig semmi formázó eszközt, nem is festettem 2 évig, de így se segített már semmi. Inkább el kellett volna mennem a fodrászra bízni a szőkítést.

Szia Shennny! Valóban függhet ettől egy ilyen, de nekem már 5 éve nem volt egy lyukas fogam se, évente kétszer járok fogászati vizsgálatra, mert fontosnak tartom a fogaimat. Egészségügyileg is rendben vagyok (és voltam is) minden vizsgálat szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Katalin0425

2015. augusztus 24.

Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :)
Sötétbarna az eredeti hajszínem és palette festékkel (már nem tudom melyik) volt picit világosabbra festve. Nagyon csúnyán vörös árnyalata lett 2hét után. Gondoltam elég belőle és a barnából is. Tudni kell, már mindenféle színű hajam volt, szőke is.. jobban mondva inkább sárga.. mindig a Palette Intensive Color Creme E10-esét használtam szőkítésre.. de ő legutóbb elbukott nálam (kb. 1,5 éve).. most valami újra vágytam.. és mivel a Syoss-al, mint márkával meg vagyok elégedve, így a világosító termékcsaládjával sem lesz problémám. Volt, hogy fodrásszal szőkítettem, de megbántam... a környékünkön nincs olyan, akire rábíznám a hajam, így ismét az itthoni beavatkozásra szántam a fejem. NEM BÁNTAM MEG! Ez a termék egyszerűen tökéletes.. a barnát szinte platinaszőkére leszívta. Két dobozzal vettem.. mellé persze szőke hajfestéket is, de ahogy nézem(még 10perc a hatóidőig) nem lesz rá szükség. :) A balzsamért hatalmas piros pont jár. Tőlem megkapja az 5 csillagot! Ha esetleg újra sötét hajam lesz és újra világosítani akarom, újraveszem!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :)

CsengeJV

2015. augusztus 22.

A mai nap a 13-5-ös árnyalattal melíroztam (festett) szőkésbarna hajamat. Fél órán keresztül hagytam hatni, majd lemostam és a hamvasítót is rajtahagytam (kicsit tovább, mint az útmutatóban feltüntetett három perc). Nem hullott tőle a szokásosnál jobban a hajam se. Én tettem rá külön tápláló balzsamot, mert azt azért minden szőkített haj igényel. Szárítás után van ahol sárgásabb maradt, de szerintem ez nem a termék, hanem az én felvitel közbeni bénázásom miatt van :P Egyelőre meg vagyok vele elégedve, majd még írok pár mosás után, hogy milyen :) Egyelőre 4 csillag.
UPDATE: Továbbra is jól tart a szőke szín, hetente egyszer hamvasítóval is átmosom, így nem sárgul. Meg vagyok vele elégedve, a 4 csillagot 5-re módosítom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Ydeman

2015. augusztus 12.

Az eddigi legjobb és legkellemesebb szőkítő, amit használtam! Ettől lett a legvilágosabb a hajam, miközben egy percig sem csípett! Aki csodálkozik rajta, hogy szőkítéstől hullik, vagy száraz lesz a haja, az olvasson utána a haj ápolásának, de sürgősen. Ez nem a termék hibája, hanem az ő hajának/fejbőrének adottsága, másrészt tudni kéne utógondozni a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

lauran22

2015. július 11.

Barna hajú társaim nem ajánlom az otthoni szőkítést. A felkenése már macerás hiszen a hajtöveknél kell kezdeni, na itt a hajvégeknél, de úgy meg elég érdekes hajat festeni. Viszont a hajszín nagyon szépen leszívja, de én megijedtem, hogy már világos (25perc után) ezért lemostam. Na azt nagyon megbántam, hiszen a vörös pigmenteket utána lévő 10percben szedte volna ki, de ugye így benne maradt. Gyönyörűséges répafejhercegnő voltam mondhatom, nem is az a szép világos vörös vagy ilyesmi, hanem konkrétan narancssárga. Viszont, ha rajtahagytam volna még úgy 15 percig (összesen 40percig) akkor szépen kiszedte volna, maximum csak egy pöppet lett volna vöröses és még ráfestettem volna szőkével+hamvasító sampont használtam volna akkor biztos szép lett volna az eredmény, de én buta voltam és elrontottam, de lányok ti tanuljatok a hibáimból, hogy, ha hamvas közép árnyalatú hajatok van ezzel+szőke festékkel és hamvasító sampon használta mellett érdemes próbálkozni. Hajtöredezés pedig a hajleszívással együtt jár, ez nem a festék hibája. Bár az én hajam meg sem érezte a hajleszívást, mivel nagyon jó a hajminőségem, de mondjuk nem is hagytam rajta 40percig (ahogy előírja).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

lillarose96

2015. június 1.

Az ultra 13-0 változatot használtam ombré festésre a hosszú, világosbarna hajamon. A színe először gyönyörű búzaszőke lett, és meglepő módon selymesebb, mint a hajam többi része, de egyre jobban fakul, és rettentő száraz lett, és jobban töredezik azóta, úgyhogy nem győzöm venni a drága olajokat, pakolásokat, hogy szebb állaga legyen a hajamnak, így csak 3-ast kap tőlem ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 1.

Pinky

2015. március 30.

A 12-0 árnyalatot használtam a világos barna hajamon (kinövés). Nem csípett, nem sütött, nem szárított. Elég sárgára szedte ki a színt, de sok a vörös pigment, ezért nem vonok le pontot, mert nem festék. Viszont mindannak ellenére, hogy bőven kentem, ahol vastagabban volt citromsárga lett, máshol narancsosabb. Legalul, ahol keztem pedig sötét vöröses narancs. Használtam már szőkítőt, meg szőke hajfestéket, sosem tapasztaltam ilyent. A hamvasító balzsam meg semmit sem produkált hamvasítás terén, de szép puha lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

lilibeck

2015. március 19.

Imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Imádom!!!

Addika

2015. március 1.

A legvilágosabbat vettem meg. Kiszívta ugyan a világosbarna hajam, de inkább sárgára, mint szőkére, és rettenetesen tönkretette az amúgy erős hajam. Levágattam kb. 30 cm-ert, nagyjából vállig érőre, barnára festettem, és fél éve minden héten rakom rá az olajos pakolásokat, de nem segít. A neten lévő összes hajregeneráló praktikát kipróbáltam már. Szóval amíg nem nő le teljesen, addig biztosan seprű marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

pampamacska

2015. február 16.

Én a legvilágosabbat vettem és a sötétbarna hajamat tényleg kiszívta szőkére. Szerettem, mert hajfestés után olyan pihi-puhi volt a hajam.
Viszont így ezután két évvel azt kell, hogy mondjam megbántam, mert azóta olyan brutálisan törik a hajam vége, amivel még mindig szenvedek, mert nincs szívem levágatni, hogy többször biztos nem vállalnék be ilyen erős szert.
Összesen kétszer használtam, de nagyon nem ajánlanám. Változó a hajvastagságom, de még a drótvastagságú hajszálaimat és megtörte, a nagyon vékonyakat meg akár 4-5 helyen is szétszedte :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.