Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

edinalazar

2015. január 29.

Sok jót olvastam erről, de azért szkeptikus voltam mikor megvettem. Kellemes meglepetést okozott ez a festék:).

Egy korábbi Color Mask Dark Brown hajfesték az idővel egyre inkább fekete színt öltött a fejemen, márpedig fekete hajszínre a büdös életben soha nem vágytam, nem is állt jól.

Ezt a festéket egy kicsivel (10 perccel talán) tovább hagytam a hajamon mint az írva volt, de nem bántam meg, a sötét hajamat, ami milliószor volt már festve, tök jól leszívta. Nyilván volt különbség a töve és a hossza közt, utóbbi narancssárga lett, előbbi kanárisárga, de mivel másnap festeni készültem vörösre a hajamat ezért ez nem volt gond.

A hajam mind a szőkítést, mind a másnap festést tökéletesen jól viselte, nem hullott, nem fakult, nem száradt, nem töredezett.

Ha valaki nagyon sötét hajból világosra akar váltani egy hétvége alatt és nem érzékeny a fejbőre akkor ez a festék lehetővé is teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Winger

2015. január 16.

Párszor használtam sötétbarna hajtövem szőkítésére a 13-0-t. Fél óra alatt nagyon bájos csibesárga színt sikerült elérnem, enyhe narancsos beütéssel. Ez nálam jónak mondható, mert relatíve elég sötét az eredeti hajszínem és tele van vörös pigmentekkel. Erre persze megy rá még a hajfesték és a végeredmény a hajfestéktől függően akár tökéletes is lehet. A hajamat nem roncsolta jobban, mint bármelyik szőkítő. Van hozzá tasakolva hamvasító balzsam, ami, mint balzsam teljesen jó, de az általam elért színen semmit nem hamvasít. Annyi baj legyen. Mindent összevetve elég jó szőkítőnek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

AlexandraMinka

2014. november 22.

Nekem nagyon bejött, igaz, hogy egy dobozt 1200 Ft-ért vettem és elméletileg kettő doboz kellene a sörényemre, gyakorlatilag három kellett volna, de még így is megérte. Egyedi a hajam: fejtetőt középen, ahol kezdtem világos szőke, máshol arany, majd vöröses szőke. A saját bénaságom miatt lett hátul, mivel ott nincs szemem, de tükröm se elég nagy, picit foltos, de egész jól sikerült.
Olvastam véleményeket, kérdeztem fodrászokat, mindenki óvva intett tőle, mert "csibesárga leszek" hát én nem lettem az, sőt sokkal jobb hajam lett, mintha mesterfodrász csinált volna valami egy árnyalatú új színt, ezekkel a csíkokkal, "foltokkal" vagyok önmagam, megszerettem ezt a festéket.
Legközelebb azt hiszem, megint kettőt veszek majd és egységes aranyszőkére festem. Másoknak is ajánlom, ha nem félnek otthon egyedül nekiállni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

nyusszkoo27

2014. november 20.

Végzi a dolgát fekete hajam szépen kiszívta, persze sárgás lesz mivel ez csak szivató. Rátettem sima hamvas szőkét jó lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Druszilla

2014. augusztus 19.

Elég kevés mennyiség, perixodhoz híven eléggé megviselte az én egyébként erős, közepes-vastag szálú hajamat. A világosító hatása a drogériásak közül szerintem az egyik legjobb, de semmi más pozitívat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

izisz

2014. augusztus 14.

Eddig ez a legjobb intenziv szőkitő, amit használtam. Nem drasztikus a hajnak és szép szint ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

fioretta

2014. augusztus 6.

Leárazva találtam, egyből kettőt is vettem belőle. Nem bántam meg, a 13-0-s szépen kiszőkítette a világosbarna lenövést, a többi szőke részből pedig platinaszőkét csinált :) Bár először megijedtem, mert közvetlenül festés után sárga színű lett, de ez 2 hajmosás után teljesen eltűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

sebokfati

2014. július 8.

Én kb. egy éve használom. Gondoltam megpróbálom magamnak. Olyan lett mint a képen, valóban nem károsítja annyira a hajat, csodás árnyalatai vannak, én a középszőkét próbáltam ki és sötét szőkét, mindkettő olyan lett mint a képen fényben. Mindegyiknél jobb. 2 hónap múlva kell újra festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

danikafazik

2014. július 8.

a 13-0 árnyalat nekem a természetes fekete hajamat leszívta búzaszőkére, még jobban működött, mint a 12% oxi + szőkítőpor kombó. igaz sárgás volt, de ezt hamvasító samponnal korrigálni lehet. a hajam állagán nem változtatott. csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 8.

klau.kom

2014. július 1.

köszi Szandra! végülis tegnap este kipróbáltam, azt hiszem túl kevés lett, mert foltos lett a hajam, s végülis kiszívta belőle valamennyire a sötét rézszőke színt, de nem eléggé. szívem szerint ma mégegyszer megcsinálnám, de lehet hogy akkor már ronsolódna. most nem roncsolta a hajam, ez mindenképp pozitívum.

én a b4 color removert már próbáltam, a héten. nem sokat ért. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

én a b4 color removert már próbáltam, a héten. nem sokat ért. :(

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.