Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

Timiri

2014. június 5.

Nem tette tönkre a hajam, de a jegesszoke nem is tett csodát. Világosabb lettem kicsit, messze nem 3 arnyalatot, de hamvasitosamponnal egész jó. Azért kap 4et, mert nem károsodott a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

Babus92

2014. május 6.

Megcsinaltam. A hajam amin volt RR line festek, syoss natural, palette, subrina, syoss mix, es syoss ammonia mentes festek is, a 13-0 szin gyonyoruen kiszedte, hajamon voros es barnas arnyalatok voltak, tudom kis trillio festek, de szep volt, nem volt tarka, most szokulni szerettem volna, hat megcsinaltam hazilag. Kihuzta, igaz nem feherre, de utana befestettem 8-7 mez szinnel, es tadam, olyan lett a hajam. Foltmentesen, tokeletes. Akit erdekel irjon, felesleges fodraszhoz menni egy ilyen csodaszer mellett, tokeletes, akit erdekel irjon, elkuldom a kepeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

GI85

2014. március 28.

Nálam egy gond volt vele, de az nagy. Allergiás lettem rá, és azóta a hab állagú festékeken kívül minden festék kicsíp. És egy fokkal erősebb hatást vártam, de nem lepődtem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

chickweed

2014. március 22.

Hol is kezdjem... :D
A radikális hajszínváltás soha nem egyszerű, általában jobb fodrászra bízni - mondják az okosok. Én mégis úgy voltam vele, hogy élő példa akarok lenni erre, mondanom sem kell, az lettem. Sötét vörösesbarnából akartam hamvas sötétszőke lenni, mégpedig itthon. Hát nem lettem. :D Azért esett a választásom erre a drogériás szőkítőre, mert ha már laikusoknak árulják csodákat ígérve, csak nem kopaszodok meg tőle.
Az ultra világosító 13-0-t éreztem magaménak, szám szerint két darabot. A derékig érő hajamra éppen hogy elég lett. Figyeltem a helyes szőkítésre, tehát alulról felfelé haladtam a felvitellel, de így sem sikerült elérni a kívánt hatást... A hajam 5-6 centis töve kiscsibe színű, alatta rikító világosvörös színben pompázott. Rákentem az undorító kékeslila "sárgaság elleni" pakolást, direkt a tövére is raktam, mivel ott volt sárga. Nem lepődtem meg, ha lehet még sárgább lettem. Csodálatos... :) Csak azért kapja meg a kettest, mert tudom, hogy festett sötét hajon ne várjak csodát(de akkor ne is írják rá a dobozára...), plusz az is jó pont, hogy nem vágta tönkre a hajam, még mindig szép fényes és puha. Pedig azóta már túl vagyok még 2 festésen másfél napon belül, de még mindig él a hajam, köszöni szépen a kérdéseket. És büszkén jelenti, hogy igaz nem hamvas, de már sötétszőke. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Hol is kezdjem... :D

Oraculum

2014. március 6.

Sötétvörösből extra-szőkére váltani nem egyszerű vállalkozás,de 3 óra alatt megoldottam és a hajamnak semmi baja sincs:D
L'Oreál - Effassor hajradírral + (9% oxyval) világos narancssárga lett a hajam, majd szárítás után rákentem az új csomagolású 12-0-ás 6-8 árnyalatot világosító csodáját, és lám, extra szőke, aranyló, nagyon finom narancssárga sávos hajam lett, egy álom:D
Hajkárosodást nem éreztem, bár nekem drótszálú, rövid hajam van és mind az Effasorba, mind a Syossba belekevertem pár csepp L'Oreál: Matrix Biolage - Exquisite Moringa Oil hajolajat, majd a Syoss sárgaság elleni balzsamja után még a Matrix hidratáló Moisture balzsamját kentem fel 5-10 percre és a hajam meg sem érezte a felvilágosítást és nem is hullik:)
Biztos újra fogom venni! +++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Biztos újra fogom venni! +++

kikcse

2014. január 20.

Ami beválik persze kivonják a forgalomból...így jártam vele. A 10-es lightenert használtam belőle, ami 30 perc alatt pont olyanra szívta ki a hajam amilyenre szerettem volta. Enyhén vöröses, nagyon szép aranyszőke volt. Szerettük is egymást úgy 1 évig (minden hónapban 1x), amikor nem tudom, hogy miért, úgy gondolta a cég, hogy ezt az "árnyalatot" kivonja a forgalomból. Egyik pillanatról a másikra úgy, hogy még be sem tudtam belőle spájzolni!!! Mit volt mit tenni a 11-essel kezdtem festeni a hajam, de sajna ez egy szőkébb árnyalat,és még egyszer sikerült véletlen 12-es is vennem, ami meg egy még szőkébb árnyalat, úgy hogy, 3 színű volt a hajam. A hajam 3/4-e 10-es, majd jött egy lenövésnyi 11-es, majd véletlenül vett lenövésnyi 12-es, majd ismét 11-es. Majd ezt a csomagolást ismét úgy gondolták, hogy kivonják a forgalomból (újítanak), no akkor időben bespájzoltam 11-esből. Most Natural&Easy aranyszőkével festettem be a hajam (tegnap), jó lett, igaz a tövét csak fejemre tekert alufóliával tudtam leszívatni (ha nem alufóliázok, szerintem semmit sem csinált volna a festék). Most ismét gondolkozok rajta, hogy következőleg ezzel festek hajat. Veszek egy 11-est, és a hozzá adott szőkítőnek csak a felét teszem bele (a régi 10-esben nem volt szőkítő, csak egyszerűen két komponenst kellett összekeverni, és működött :(), és így esetleg nem fog annyira szőke lenni. Sajnálom a 10-es, hogy eltűnt a botlok polcairól, mert nagyon szerettem!!!Pont az a szín volt ami nekem kellett!!
Ez is jó, csak számomra sokat kell vele kísérletezni, hogy olyan szőkét kapjak amilyen a régi volt. De az igaz, hogy ez nem csak ígéri, hanem igazi szőke hajat varázsol.

Mivel már nincs az a kiszerelés ami nekem igazán jó volt, csak 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Mivel már nincs az a kiszerelés ami nekem igazán jó volt, csak 4*!

barbarahella

2013. december 7.

Én már sokféle hajvilágosító módszert/terméket kipróbáltam, és amit a fodrász felkent, az konkrétan leégette részlegesen a hajam. Ez a termék(a legerősebb) szépen világosította és egyáltalán nem tette tönkre a hajam. Csak arra kell figyelni, hogy a hajtövekre csak a végén kell rátenni, mert ott gyorsabban szőkít a fejbőr melege miatt. Meg előtte érdemes egy színtelenítővel leszedni a hajfestéket (A Kin Color Remover a legjobb és nagyon kíméletes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Orchid

2013. november 3.

Nekem tökéletesen bevált, pedig a legerősebbet vettem meg. Nem égette el a hajam, egyáltalán nem száradt ki tőle, pedig nagyon vékonyszálú, kezelhetetlen hajam van és épp a fekete hajszíntől próbálok megszabadulni. Nálam ötösre vizsgázott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

szoszid678

2013. augusztus 20.

Véleményem szerint is kuka az egész.A szőke koszos színű lett, ki is kopott amilyen gyorsan csak tudott,és a kutya észre nem vette,hogy befestettem a hajam.Ez volt a Mixing colors nevű termékük.A samponok kiválóak ,de ezeket a festékeket likvidálni kellene igen hamar.Pénzkidobás!Szerencsére nekem durva tapasztalatom nincs, tehát égetés,vagy kék-zöld haj,de pont elég, hogy a szőke-színeik nullák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

ancymancy

2013. július 4.

Nekem ez mentette meg az életem. Szőkét megunva, gondoltam legyek barna. Lettem is, majdnem fekete. Nem tetszett, hát kéne kezdeni vele valamit, mert nem jó, én szőke vagyok, az is maradok. Világosabb hajfesték. Az eredmény? Olyan tipikus rókavörös haj....azt hittem világvége lesz. Hát, egy hét alatt 3szor volt festve, gondoltam, ennek már mindegy, vettem egy ilyen csodát. Nagyon szép, kissé vörös pigmentes szőkét varázsolt belőle, amire egy festés, és kész volt az ismét csodás szőke. Nekem életmentő volt, nem roncsolta a hajam, mármint ahhoz képest, hogy másnaponta festettem :) Gondolkodok, hogy még jobban be kéne vele szőkülni :D Imádtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.