Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a normál és a vastagszálú hajat és fejbőrt , a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért.

Szilikon, parabén, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Renus

2019. március 10.

Ma használtam először, eddig tetszik a hatása.
Az illata szuper, remekül habzik és tisztít.
Szép fényes lett tőle a hajam, meglátjuk hogyan teljesít a továbbiakban.
Erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ma használtam először, eddig tetszik a hatása.
Az illata szuper, remekül habzik és tisztít.
Szép fényes lett tőle a hajam, meglátjuk hogyan teljesít a továbbiakban.
Erős 4 csillag.

Ingrido

2019. március 9.

Áttetsző, kicsit kocsonyás állagú. Remekül habzik, és kivételesen jó érzés vele hajat mosni, felfrissíti a fejbőrt, egyszerűen tiszta érzetet ad. De! Valahogy elnehezíti a hajat harmadnapra. Szárazabb, paróka-szerű lesz a mosás utáni harmadik napon a haj, elveszíti a formáját a frizura. Még ismerkedünk, megpróbálok ápolókkal segíteni a hajamon, mert akkora élmény a hajmosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Panda

2019. március 6.

Tényleg egy elég jó sampon az árkategóriájában.
Már a felét elhasználtam hosszú,hullámos vastag szálú száraz hajra.
Úgy vagyok vele, mivel nem bántó az illata, sőt kellemes, jól habzik egy második alternatívának talonban fogom tartani,
viszont 4 naponta hajat kell mosnom ha ezt használom az eddigi 6 nap helyett és valahogy 2 nap múlva nem olyan tiszta a fejbőröm- vagy nem is tudom ezt megfogalmazni de nem az igazi így visszatérek az Aussie-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Tényleg egy elég jó sampon az árkategóriájában.
Már a felét elhasználtam hosszú,hullámos vastag szálú száraz hajra.

Messy2214

2019. február 19.

Még csak egyszer mostam vele hajat,de szerintem nagyon jó. Rögtön ahogy megláttam hogy újdonság meg is vettem. Az illata eléggé erős úgyhogy 2 hajmosás közt illatozik rendesen a hajam ami szerintem nagyon jó. Szép extra fényes és puha lett tőle a hajam. Remélem a többi hajmosásnál is ilyen jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

catyst

2019. február 11.

Csatlakozom, az előttem szólóhoz : isteni finom az illata és én is észre vettem hogy puhább, fényesebb a festett barna hajam sokkal. Nem vagyok egy Syoss párti, használtam már minden féle drága sampont, ebben most az fogott meg hogy mindenféle mentes, ami csak jót tehet a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

vktrrzss

2019. február 7.

Gondoltam megér egy próbát, ha a micellás lemosók beváltak, miért ne lehetne jó egy micellás sampon is. 😳
Mivel tegnap használtam először, tartósságról nem tudok nyilatkozni, de arról igen, hogy szépen habzik, egy diónyi mennyiséggel megmostam a hátközépig erő hajam, és meglepően jól tisztította, pedig már 2 adag szárazsampon is csücsült rajta, tologattam a hajmosást 2 napja... 😳😬
Próbaként szándékosan nem használtam semmi balzsamot vagy egyéb kencét, amit máskor szoktam hajmosás közben/után.
A végeredmény az lett, hogy igen könnyen ki tudtam fésülni a hajam, 1-2 helyen óriás gubanc szokott lenni, most semmi ilyet nem tapasztaltam.
Szárítás után vasalnom kellett eddig, most totál egyenesre megszáradt, és valóban nem szállnak a hajszálaim, a babahajak is a helyükön, nem állnak fel antennaként. 😀
Emellett nagyon selymes az érzete, de nem lapult rá a fejtetőmre (eddig). Valahogy a festék színe is szebbnek tűnik most, ragyog! 😍 Az illata pedig mennyei, egész nap szaglászom. 😍
Összességében nekem 5-ös így elsőre, megérte az árát is, bízom benne, hogy nem változik a véleményem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid