Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Samponok

A hajtövek és hajvégek állapotát egyensúlyba hozó sampon zsíros hajtövekre és száraz hajra. Syoss Lipid Iq technológiával gyengéden és könnyedén tisztít, hosszantartó zsírosodásgátló hatása van a hajra és csökkenti a töredezett hajvégeket.

Szilikon tartalom: 0%.

Pocahontas1220

2017. március 9.

Tavaly év végén az ünnepi hajtásban, hirtelen vásároltam ezt a sampont. Úgy gondoltam idő kell a fejbőrömnek, mire megszokja. 2,5 hónap alatt ez nem történt meg, nem tisztít rendesen és pár nap után az eddiginél is zsírosabb a hajam. Korpás hajra abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

canyon

2017. március 4.

Egész jól betartja, amit ígér. Nekem 1 nappal kitolja a hajmosásom, így 3 naponta mosom. Nem értettem mitől kezdett el szállni a hajam, de látom másnak is ettől száll (az új kabátomra gyanakodtam, de ezek szerint ez a ludas)
Elhasználom, mert első nap gyönyörű a hajam, és a +1 nap is tetszik. De nem hiszem, hogy újra veszem, keresem tovább az igazi samponom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

veronika91

(!)
2017. március 4.

En KB. 2 hete vettem,elotte sosem hasznaltam syoss termeket,viszont most volt ra kuponom es mivel pont az en fajta hajproblemamra van kifejlesztve gondoltam adok egy eselyt neki.Mivel nagyon zsirosodik a hajam(3 naponta kell hajat mosnom),hiaba vettem ilyen celra barmilyen fajta sampont elotte ,egyik sem segitett,na de ez a syoss sampon csodat tett!az illata nagyon jo, a hajam nagyon puha hajmosas utan, es a lenyeg hogy tobb napig kibirja mosas nelkul a hajam!Pedig almomban sem gondoltam hogy ez bevalik! Imadom! eddigi legjobb sampon szamomra,mindenkep 5 pontot erdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

PaNel95

2017. február 8.

A hajtövem nagyon gyorsan zsírosodó, de a végei szárazak.
Gondoltam kipróbálom, hátha beválik, mert volt egy sampon a Syosstól, ami nekem nagyon bevált (azóta már nem gyártják sajnos).
A nagyobbik kiszereléssel már majdnem elhasználtam, de semmit sem tapasztaltam, hogy használt volna. Sőt, már a 3. napon kibontva vállalhatatlan volt a hajam, mert annyira zsírossá vált. A hajvégeimet pedig nem hozta egyszintre egyáltalán - mondjuk ebben kevesebb hitem is volt.
Viszont nálam is bekövetkezett, hogy a hajam száll és már a legkisebb érintésre is feltöltődik elektromosan még úgyis, hogy elesztrosztatika elleni fésűvel fésülködök, és hajolajat is használok. Ezt eddig egyetlen samponnál sem tapasztaltam.
Szóval én maradok a tisztító samponoknál, mert szerintem zsíros hajra már ez az állag is túl krémes és sűrű, arról nem is beszélve, hogy bár jó illatú, de iszonyatosan intenzív, ami szintén nem kedvez a zsíros hajnak. Viszont a szárazabb végeimmel sem kezdett semmit, szóval hiába krémesebb állagú, ahhoz nem eléggé, hogy hidratálja a hajvégeimet, de ahhoz már elég sűrű, hogy zsírosodjon a haj.
Sajnos ezzel most megvett engem a Syoss, pedig nem szoktam krémesebb, sűrűbb állagú samponokkal hajat mosni, pont a zsírosodás fokozódása miatt.
Annyi előnye van, hogy 1-2 napig valóban sokkal felfrissültebb és könnyedebb a hajam, de a 3. napon meg behozza a zsírosodást nagyon is. Érdekes, hogy nálam ilyen hirtelen zsírosodást okozott. De ez miatt nem fogok 2 naponta hajat mosni, mert az sem egészséges.
Már nem sok van a flakonban, azt elhasználom, de szerintem ezzel be is fejeztem a Syoss samponokat és balzsamokat.
Két pontot adok neki, mert az első két napon valóban szép a hajam, illetve sokáig elég a 500 ml kiszerelés, és így nézve egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

A hajtövem nagyon gyorsan zsírosodó, de a végei szárazak.

BahiyaV

2017. január 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel eléggé zsírosodik a hajam. Nekem nem vált be, semmivel nem jobb, mint egy átlagos hajsampon, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Ritcyke

2016. december 12.

Már egy jó ideje használom. Tényleg jól kitolja a hajamat. Bár ez igazából magamnak is köszönhető, de legalább tényleg bevált. Amíg jó a hajamnak és kapható biztos ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

krekacsaliz

2016. december 7.

Most kezdtem el használni, eddig 2x mostam vele hajat. Nem korpásodok tőle, viszont egy picit tényleg száll nekem is a hajam. Eddig csinálja, amit ígér: a hajtövem nem zsíros és a végek nem szárazak, kb 2 napig. A hozzá passzoló kifésülő spray-el használom, és ahhoz képest hogy szilikonmentes termékek, egész jók. (Nekem eddig szilikonmentes termékektől gubancolódott a hajam, ennél nem). Hosszú távon nem tudom hogy működik, meg hogy újravegyem-e szóval 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Diu

2016. november 21.

Szép dolgokat ígér,és pont erre lenne szüksége a hajamnak. Szeretném,ha nem korpásodna tőle a hajam. Ha nem használok mellé balzsamot,akkor rettenetesen száll tőle a hajam. Olyanokat művel velem,amit már évek óta nem tapasztaltam. 😖 Nem venném újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Dori_91

2016. november 19.

Nekem is impulzusvásárlás volt, bár kellett új sampon amúgy is, így erre és az ápoló balzsamjára esett a választásom.
Két használat utáni tapasztalatok: mosás után tényleg szép a hajam, viszont a mások napon hasonló tapasztalataim vannak vele, mint Adél Zsannának. Kicsit szárazabbnak tűnik a hajam, és összeesik, ám ezt az állapotot tartja még két napig, így mondhatni "nyertem" vele egy napot. (Érzésre nem lesz zsírosabb a hajam.)
Annak sajnos nem örülök, hogy ilyen kevés ideig tart a hatása... Egy kissé naiv vagyok, és remélem, hogy több idő kell neki, amíg kifejti a hatását, így elhasználom, aztán majd visszajövök és javítok az értékelésén (ha változik), de ez így összességében csak három csillag.
Mennyiségre elég sok, így szerintem sokáig elég lesz, és ahhoz képest annyira nem volt drága, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nixone

2016. október 30.

Hirtelen elhatározásból vettem meg. Korábbi samponom a Dr Organic Kókoszolajos volt, ami után körülbelül aznapi hajmosás után zsírosnak tűnt a hajam. Ettől viszont nem! Körülbelül 2-3 napot is kibír, miután zsírosodni kezd, ami nálam viszonylag nagy szó. Igaz, még csak most próbáltam ki, de eddig nagyon tetszik! Nagy reményeket fűzöm hozzá, remélem, hogy hosszútávon is be fog válni. Nem nehezíti el a hajat és sokkal frissebbnek érzem, mint az eddigi samponoktól. Részemről jár az 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.