Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

SYOSS Shine Boost, hajápoló termékcsalád  normál, fénytelen és durva tapintású hajra.

A SYOSS SHINE BOOST termékcsalád speciális formulája kisimítja a haj szerkezetét, és sugárzó fényt kölcsönöz.

Csdana

2016. február 3.

Nekem bejött ez is. A második Syoss samponom a keratinos után és ebben sem csalódtam. Teszi a dolgát, rendesen tisztít és simán kibír a hajam 3-4 napot hajmosásig. Visszatérek majd hozzá de legalábbis a márkához biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Dike01

2016. január 26.

A márka hajfestékei nem jöttek be sőt.. ezért ha már a nevét láttam jó messzire elkerültem minden hajápoló terméküket.. Úgy látszik változnak az idők és enyhült a feléjük irányuló ellenszenvem is . Elég jó kis sampon ,mondjuk e téren nincsenek túl nagy elvárásaim. Szépen tisztít , nem irritált, nem viszketek vagy korpásodom tőle és nem szárította ki a hajvégeim sem ,e mellett gyönyörű fényt ad a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Tőlem megkapja az 5csillagot. Az ára jó, az illata tetszik, puha, fényes lesz tőle a hajam, és napokig érezni az illatát. Könnyen ki tudom fésülni, nincs seprű tapintása a hajamnak. 3hete használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

szabomaria95

2015. augusztus 25.

Nagyon hamar zsírosodik a hajam és elnehezíti, hiába fényes a végeredmény ha következő nap már moshatnék újra hajat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

TheGirl

2015. április 11.

Ha ezt használom nagyon hamar zsíros lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Ha ezt használom nagyon hamar zsíros lesz a hajam.

Marome

2015. április 6.

Eddig szerettem a syoss samponokat..de ennek hála életemben először allergiás lettem, úgyhogy azzal a lendülettel a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 6.

nicky965274

2015. március 24.

Mindenki annyira oda van a syoss samponokért, gondoltam kipróbálok én is egyet. Erre esett a választás és nagy csalódás. Talán picit fényesebb a hajam, de minden szempontból inkább rosszabb, mint az eddigi samponjaimtól. Szárít és balzsamozás előtt nagyon furi a hajam tőle. Nem fogom újra venni. Várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

pixielein

2015. március 4.

A sampontól nagyon fényes lett a hajam, de sajnos csak a 4, 5 hajmosás után. Ami nem tetszett benne, hogy a hajam nehezen kifésülhető lett utána, és a hajszálaim elvékonyodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Regi84

2015. január 27.

Már régebben használtam, de soha többet semmilyen Syosst nem veszek! Konkrétan sebes lett tőle a fejbőrőm... és nagyon nehezen tudtam helyrehozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Vivien1998

2014. december 11.

Nekem az a bajom ezzel a samponal hogy igazából semmire se jó, nincs semmi plusz hatása olyan mint egy egyszerű sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.