Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

SYOSS Shine Boost, hajápoló termékcsalád  normál, fénytelen és durva tapintású hajra.

A SYOSS SHINE BOOST termékcsalád speciális formulája kisimítja a haj szerkezetét, és sugárzó fényt kölcsönöz.

Annie137

2014. december 6.

Soha többet. Rettenetesen viszketett tőle a fejbőröm, és semmi tisztaság érzetet nem ad. Egyedül az illata az, amit talán lehet értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

pkatuus

2014. november 16.

Mostanában száraz a hajvégem, és hiába balzsamozom, nem segít. Mástól nem lehet, csak tőle :( Sajnos másnap már viszket a fejbőröm, ezért harmadnap újra moshatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

p.krisztikee

2014. augusztus 27.

Nekem nagyon bejött! :) Szép, fényes lett a hajam tőle és nagyon puha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nekem nagyon bejött! :) Szép, fényes lett a hajam tőle és nagyon puha!

lasvegas7

2014. augusztus 14.

Ezt is kipróbáltam régen. Igazából anyu vettem. Fényesitette a hajam,de száritotta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

DNBianka

2014. július 24.

Fhuuj ! De megutáltam ezt a sampont ráadásul drága is nem értem mire játszanak a reklámban,hogy jó áron kaphato,butasaaag.Vannak ennél sokkal jobb samponok is ennyi pénzért meg már pláne ! Nekem nem segített nem igazán volt fényes tole a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

DORRA

2014. május 31.

Mesterfodrász ajánlotta. Eleinte beváltotta az ígéreteket és nagyon jó volt és az árai is megfelelő. Az évek múlásával egyre jobban nőtt az ára és gyengült a hatása. Jelenleg ebben az árban sokkal jobb samponok is kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

annaszell

2014. március 10.

kb. fél évig használtam, nem zsírosodott tőle a hajam, az amúgy száraz hajamat valóban puhává és fényessé varázsolta. nagyon szerettem, szerintem hamarosan visszatérek hozzá. az extra nagy kiszerelés pedig abszolút plusz pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Anci11

2014. február 7.

Nagyon rossz! Utána olyan érzésem van, mintha hajat sem mostam volna.. Akciósan is csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

Ágika

2014. január 28.

Elsőre tényleg fényesít a hajon, de többszöri használatra nekem nem alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

Elsőre tényleg fényesít a hajon, de többszöri használatra nekem nem alkalmas.

szerpentin_b

2013. december 20.

Számomra sajnos ez csak egy átlagos sampon. Pont olyan tőle a hajam mint a többi sima és nem mellesleg olcsóbb terméktől. Nem rossz... Nem is jó. Olyan közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.