Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

SYOSS Shine Boost, hajápoló termékcsalád  normál, fénytelen és durva tapintású hajra.

A SYOSS SHINE BOOST termékcsalád speciális formulája kisimítja a haj szerkezetét, és sugárzó fényt kölcsönöz.

ludvnora

2013. április 5.

Nehéz jó sampont találnom, ezzel is kicsit mellényúltam.. Fényesebb nem igazán lett tőle a hajam, de ennek ellenére más Syoss samponokat/balzsamot kipróbáltam. Syoss Glossing-ot ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

Orsyna

2013. március 8.

Már nem tudom pontosan melyik fajta syoss sampon volt de nagyon finom illata volt.Viszont hamar zsírosodott tőle,Lehet újra kipróbálom.Úgyis gyakran mosok hajat.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Claudette

2013. március 6.

szuper kis sampon :) tényleg fényesít és kevésbé zsírosodik a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

szuper kis sampon :) tényleg fényesít és kevésbé zsírosodik a hajam

kingabi

2013. február 27.

Három nap után is úgy nézett ki a hajam, mintha akkor mostam volna. Csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 27.

Habchók

2013. február 8.

kellemes illat és kisimult haj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

kellemes illat és kisimult haj :)

torikarine83

2013. január 26.

Olyan lett a fejem tőle,mint aki nem is mosott hajat!!!!Az illata viszont tetszett,de hatalmas csalódás volt leginkább a hatalmas kiszerelés miatt!!!De nem veszett kárba,mert a cicáim és a kutyusaim szőre gyönyörű lett tőle!!!! :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Schmetterling

2012. november 19.

Amit ígér, azt beváltja, szép fényes, sima és puha lett a hajam tőle. Mondjuk a professzionális dumát nem nagyon értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

dorottyaa

2012. november 18.

Marketingszöveg ide vagy oda, valóban könnyen kifésülhetőbb volt tőle a hajam, egészségesebbnek tűnt (!), a sok szilikontól amivel telenyomják. Hosszútávon viszont elkezdett tőle hullani a hajam, akkor azt mondtam le a vegyszerekkel, soha többé szilikon, parabén és tartósítószer, köszöntem szépen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

terke29

2012. július 29.

Férjemtől kaptam,meglepinek vette egyszer,mikor hajkefe volt mellé csomagolva.Nem vált be,végül WU2-vel kevertem össze,és teafaolajjal,úgy használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 29.

ildii

2012. július 29.

Nagyot csalódtam benne, alig vártam, hogy elfogyjon. Egyedül az illata tetszik benne. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.