Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

SYOSS Shine Boost, hajápoló termékcsalád  normál, fénytelen és durva tapintású hajra.

A SYOSS SHINE BOOST termékcsalád speciális formulája kisimítja a haj szerkezetét, és sugárzó fényt kölcsönöz.

infinite01@freemail.hu

2012. július 27.

Amit ígér, azt teljesíti, valóban fényes lett tőle a hajam, viszont úgy emlékszem, amikor használtam, gyakrabban kellett hajat mosnom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

szluca

2012. június 28.

Teljesen szétroncsolta a fejbőrömet, mióta használtam pár hétig, azóta hónapok óta alig tudom rendbe tenni. Kifejezetten haragszom erre a termékre, mínusz csillagot adni hogy kell?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

sbarbara93

2012. május 21.

Csatlakozom Katocalolhoz. Sajnos tele van szilikonnal,amit szerintem érdemes szem előtt tartani. Én elhasználtam egy flakonnal, amit ígért betartotta: selymes,fényes csili-vili lett tőle a hajam, újra is vásároltam volna,ha nem olvasok utána,hogy tele van szilikonnal...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

ladykke

2012. május 12.

Én nagyon szeretem, eddig ez a legjobb egyenesítős sampon amit kipróbáltam! Sokkal könnyeb a használata után hajvasalóval kihúzni a göndör hajamat! Mondjuk én a balzsamát is használim, meg a hajsimító krémjét is! Nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

rosa.love

2012. április 28.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket..amúgy teljesen átlagos sampon, 3 csillag lenne, de levonok egyet, mert "professzionális" samponnak van beállítva...tudom, marketingfogás, de akkor is...ha a Kallos tud 900 forintért 1 liter hihetetlenül jó hajpakolást produkálni, akkor egy agyonreklámozott terméknek meg kutya kötelessége lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 28.

csillag

2012. március 20.

legrosszabb... sajna nekem nem vált úgy be, pedig írta egy leányzó, hogy érzékeny fejbőrre is jó, de sajnos nem... nekem hámlott tőle a fejbőröm..nagyon kikezdte.. amúgy ár érték arányban kiváló lenne, de sajnos a minősége..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

katocalol

2012. március 4.

eleinte nagyon szerettem, csak aztán rájöttem hogy tele van nyomva szilikonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 4.

eleinte nagyon szerettem, csak aztán rájöttem hogy tele van nyomva szilikonnal.

Csilluska

2012. február 19.

Nagyon szeretem. Szép fényes, már-már ragyogó lesz tőle a hajam:) Az illata is jó és sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

lovemiyu

2012. február 16.

Se jobb, se rosszabb nem lett tőle a hajam. Jól habzik, az illata sem volt annyira rossz, semmi extra, de az árát megéri, ha a mennyiséget is nézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Az illata nagyon nem tetszik, viszont az ígéreteit beváltja. Azonban a legjobb Syoss sampon szerintem változatlanul a narancssárga flakonos Repair.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.