Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás - professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. A prémium fény-hajlakk az extra erős, hosszantartó ragyogásért. Nem ragad, könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védi a hajat a nedvességtől. Segít óvni a hajat az UV sugárzástól.

krisztinka88

2013. május 30.

Gyenge-közepes tartás ad, de annyira rossz, hogy passzolgatjuk egymásnak a családban már egy ideje. Borzalmasan büdös, teljesen elnyom bármilyen parfümöt, egész nap nagyon erősen lehet érezni. De ez még a kisebbik baj. Csúnyán, csomókban összeragasztja a hajszálakat, nem oszlik el szépen a hajon, és kis fehér, látható darabokban ott áll a haj tetején. Nagyon ragacsos marad egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

dorisz13

2013. május 21.

Szerintem ez életem legrosszabb lakkja. Nem tartja meg a hajamat, sprőd lesz, és miután kifésülöm "fehér poros" a sötét színű hajam, ami elég kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

katalinmyy

2013. május 8.

Szeretem ezt a lakkot , mert nem ragad és minden napi használat ellenére is egész sokáig elég egy flakon. De azért nem maradnék mellette örökre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

orkangyal

2013. április 21.

Félhosszú hajjal szoktam rá, minden nap használtam, nem is ápoltam különösebben a hajam, mégse lett semmi baja, én kedveltem az illatát, nem ragadt össze, szinte mintha ott se lett volna, kívülről se látszott, én se éreztem viselés közben. Az is igaz, hogy nem is volt extrém tartós vagy erős, egy kis hétköznapi borzolgatásra tökéletesen bevált, most se használnék mást - de ennyi hajat már nem fogna meg. :) Összességében: közepes vagy gyengébb erejű, jó illatú, kényelmes, jó látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

vomitmyheart

2013. február 16.

Nem rég vettem ezt a lakkot, és a fénye miatt valóban belopta magát a szívembe. A fényes hatást levonva, egyszerű hajlakként is kiállná a próbát, jól tart, bár eddig csak hétköznapi frizurákat készítettem vele, semmi extrém tupír. Nem ragad túlzottan, és az illata is kellemes, azonban ha találnék hasonló terméket kedvezőbb áron, valószínűleg azt venném, nem akkora csodaszer hogy akció nélkül feltétlenül újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Dolorez

2013. január 27.

Nagyon szeretem,az én rakoncátlan,párára könnyen kunkorodó hajamat tökéletesen egyenesen tartja!:)nem betonkemény,könnyen kifésülhető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

zami86

2013. január 3.

Anyukám használja ezt a hajlakkot, szinte a megjelenése óta. Nagyon szereti, ez vált be neki a legjobban. Szépen tartja a haját, nem túl erős az illata. A flakon is jól mutat a fürdőszobában.
Én is használtam párszor, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Én is használtam párszor, elégedett voltam vele.

vidan

2012. december 22.

Imádom még alvás után is ugyanúgy tartja a formáját a hajam <3
Több, mint 1 napot kibír ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Imádom még alvás után is ugyanúgy tartja a formáját a hajam <3
Több, mint 1 napot kibír ;)

Honeyhair

2012. november 8.

Az itt megjelent vélemények hatására vettem meg ezt a hajlakkot és nincs rá különösebb panaszom. Frissen mosott hajra az igazi, a hatását akkor fejti ki a legjobban, egész nap megbízhatóan és erősen tart, mégsem betonkemény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 8.

boghyca

2012. október 18.

Az én nagyon hosszú hajam formázásához bíztam benne, hogy segíteni fog. Hát nagyon elbíztam magam, mert szokványos volt a tartás, magyarul bármelyik lakk ugyan ezt a hatást éri el a sűrű hosszú nehéz hajamon. Kifésülés szempontjából azért durva, mert megáll benne a fésű, és ha nagy erőfeszítések árán sikerül is kifésülni, olyan töredezést lehet elérni a hajon, hogy annak megosztását inkább most mellőzném, a "hull a hó és hózik-zik-zik effektről már ne is beszéljünk....". Maradok én a jól bevált Taftnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.