Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás - professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. A prémium fény-hajlakk az extra erős, hosszantartó ragyogásért. Nem ragad, könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védi a hajat a nedvességtől. Segít óvni a hajat az UV sugárzástól.

angii

2012. október 8.

hát.. ahhoz képest mennyibe kerül nem a legjobb, és fénylik a hajam tőle de nem tart, és zsíros is lesz gyorsan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

bvlgari001

2012. szeptember 30.

Mikor megjelent egy pár éve, rohantam a boltba, hogy vegyek egy flakonnal, mert ugyebár "professzionális és még az ára is kedvező". Először a boltba érve és meglátva az árát dobtam az első hátast, mert a régi kedvenc Taft hajlakkomban több is volt és olcsóbb is volt. De úgy voltam vele, ha tényleg nagyon jó, akkor megéri az árát. A második hátast másnap reggel készülődéskor dobtam, mert iszonyatosan büdös volt. A harmadik agyérgörcsöm nap közben volt, ugyanis egyáltalán nem tartott semmit. Tudtam, hogy többet nem veszem újra, de segített a döntésben, hogy alig bírtam kifésülni a hajam és másnapra fehér hajlakkdarabkák hullottak mindenhonnan.

Isten óvjon meg ettől a hajlakktól és a márkától, mert eddig az ismerőseim körében csak rosszat hallottam erről a profi kis családról!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

natasha

2012. szeptember 17.

Meglepően jó ez a hajlakk, mint ahogy rekaaa is írta, keveset kell belőle fújni és egy bulit is kibír a frizkó. Mellesleg kicsit fényesít is.
Vendégségben próbáltam ki, kellemes csalódás:) Ráadásul most akció van a R-ban, úgyhogy veszek is egy ilyet, bár nem ilyet akartam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Jó hajlakk, elég keveset fújni belőle és kitart egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jó hajlakk, elég keveset fújni belőle és kitart egész nap.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nekem nagyon bevált, bár ha túl sokat fújok belőle, kartonszerűvé válik a hajam. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

SlecckelMarine

2012. február 1.

Ez a hajlakk nekem beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Extra Strong erősségűt vettem, meg kell mondjam sokkal jobb, mint a Taft.
A használata szerint az egyes tincsek formázásához hajformázás előtt kell a tincsekre fújni; megvallom, picit féltem, hogy ha hajlakkot használok a hajsütő vas használata előtt, akkor 'gatya' lesz a hajam, és tönkre vágja. Jelentem: a végeredmény: 3 napig szinte tökéletesen álló ragyogó, fényes tincsek, se nem rúgta ki a hajam,se nem fakult a fénye, SE NEM KÁROSODOTT!! Nagyon jó ez a hajlakk, szinte reggelente elég volt kézzel megigazgatnom a hajam, semmi ide-oda fújka, sem 1-2 tincs újrasütése, mintha magától visszaálltak volna a kialakított formára.
Az egyetlen hátránya, hogy emiatt hamarabb fogy, mint egy másik hajlakk, viszont 3x szebb és egészségesebb marad a haj formázás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.