Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

p.cseresznye

2012. április 14.

Vékonyszálú hajam van, mosás után érezhetően sokkal jobb a tartása ettől a sampontól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

sajbim

2012. április 11.

Jó neked agi.greendaygirl :)
Nekem sajnos nagyon hullik tőle a hajam..
Érdekes egyébként, hogy egy sampon milyen hatással van sokak hajára.. Van akinek nagyon beválik, van akinek meg egyáltalán nem, sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Jó neked agi.greendaygirl :)
Nekem sajnos nagyon hullik tőle a hajam..

sajbim

2012. április 9.

Nekem nagyon hullik tőle a hajam :-/ :-/
Ha mással mosok hajat, akkor alig jön ki néhány hajszál.
Ettől függetlenül jól tisztit, de semmi extra. Volume hatás nuku. Annyit ér, mint akármelyik másik Volume-os sampon = semmit. A frissen mosott haj mindig jó tartású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Nekem nagyon hullik tőle a hajam :-/ :-/
Ha mással mosok hajat, akkor alig jön ki néhány hajszál.

Mylla

2012. március 19.

Nagy csalódás volt,elég hamar zsírosodik a hajam,de ettől csak rosszabb lett.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Nagy csalódás volt,elég hamar zsírosodik a hajam,de ettől csak rosszabb lett.:(

esztycske

2012. március 19.

Kb. egy hónapja használom, ez az első szilikonmentes samponom. Nagyjából tudtam, hogy mire számítsak (az elején gubancosabb lesz a szilikon kiürülése miatt, stb.), de még most sem érzek túl nagy változást a hajamon. A dúsító hatását mondjuk aláírom, az én vékonyszálú hajammal eddig ez az egy sampon ért el viszonylag látványos eredményt. A gubancolódás viszont nem múlik, balzsam nélkül szerintem megbolondulnék. Adok neki még egy hónapot, ha akkorra sem rendeződik, visszatérek a jó öreg szilikonhoz. A kiszerelés amúgy tényleg gazdaságos, jól habzik és én az illatát is kedvelem, jó lenne, ha nem kéne kidobnom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Vicus

2012. március 17.

Egyik legrosszabb samponom. Sajnálom, hogy ennyi pénzt kidobtam rá, és ekkora kiszerelés ráadásul... Semmiféle dúsító hatást nem tapasztaltam, és szárította a hajamat, de mégis tincsekben összeállt kicsit meg lelapult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

hajnal*

2012. március 16.

Abszolút nem dúsítja a hajat-legalábbis az enyémet-,sőt pár hét használat után a fejbőröm is viszketett tőle,annyira kiszárította.Igazából most már megfogadtam,hogy soha többet semmilyen Syoss terméket nem veszek,mert mindig pórul járok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 16.

Gonoszboszy

2012. március 13.

Szerintem jó az illata és az állaga is. Mintha tényleg dúsítana vagy legalábbis nem lapul le a hajam, zsírosabb pedig semmiképpen nem lesz tőle... több nap után is "normálisan" nézek ki. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

Bibike

2012. február 27.

A balzsamjával együtt használom, kb. ez menti meg az egészet. Önmagában nagyon rossznak tartom, a hajam nem lett tőle dúsabb, viszont gubancolódott rendesen valamint fénytelen lett teljesen. Nem tudom mit csináljak ekkora mennyiséggel, mert elhasználni tuti nem fogom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

solyaorsolya

2012. február 20.

Nagyon ritkán találok olyan sampont, ami kellőképpen tisztít, nem hagy maga után zsíros érzetet, másnap sem zsírosodik gyorsabban, korpás sem lesz tőle a hajam és még a tapintása is puha marad. Itt minden féltétel teljesül. Finom illatú, közepesen sűrű állagú, jól habzó, könnyen kimosható sampon. Ár értékarányban verhetetlen, ha akciózzák az 500ml-s kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1