Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

agi.greendaygirl

2011. november 13.

Nahát ez tök érdekes! Én múltkor a wella pro volume sampont vettem a jól bevált syoss helyett,mert ki akartam próbálni és olcsó volt. Ugyanazt tapasztaltam mint Domino a syossal :) Most a syoss substance and strenght-et használom. ezektől a samponoktól nem zsírosodik a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 13.

Domino

2011. november 13.

Szerk.: 2 hónap használat után visszavonnám a 3 csillagot, és 1 csillagra értékelem. Nem tudtam, miért zsírosodik kb. 2 nap után már a hajam (mintha 4-5 napja nem mostam volna meg), és miért viszket folyton a fejbőröm, de úgy néz ki, hogy ennek a "csodának" köszönhetem. Emellett azt is visszavonnám, hogy jól tisztít. Múltkor tettem ricinus olajat a hajamra, és 4x mostam át a samponnal, ami olyan volt, mintha semmit nem tettem volna, tehát ilyen "kihívásokkal" nem tud megküzdeni. Végül egy másik samponnal elsőre sikerült kimosnom az olajat rendesen...

---

Az én hosszú hajammal nem teszi azt a sampon, amit ígér. Nem "emeli" meg a hajamat, de még sajnos csak dúsabb sem lesz a használatát követően. Azért kap 3 csillagot, mert: önmagában samponként jól tisztít, selymes tapintású lesz tőle a hajam és emellett az illata is kellemes. Ajándékba kaptam, így nem adtam ki érte pénzt, de biztosan nem leszek ennek a fajtának az állandó használója, mert ha csak ennyi "eredményre" vágynék, akkor olcsóbb árkategóriában is találnék magamnak sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 13.

---

Lorelai

2011. november 11.

Nagyon rossz. Nem hogy nem lapul le a hajam tőle (amúgy "lift" hatást sem vettem észre), hanem egyenesen kezelhetetlen lesz tőle, olyan, mintha mosás után rajta maradna valamilyen réteg a hajamon, emellett nekem is sokkal gyorsabban elkezdett zsírosodni. Nem szívesen teszek ilyet, ha már egyszer fizettem érte, de ki fogom dobni, mert számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 11.

Dorcsa

2011. november 5.

Nekem se vált be. Nagyon gyorsan zsírosodott a hajam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Nekem se vált be. Nagyon gyorsan zsírosodott a hajam tőle...

sigreti

2011. október 26.

Nagyon meglepődtem a véleményeken, mert számomra ez a legrosszabb sampon, amit valaha is kipróbáltam. Balzsammal együtt használtam, de még úgyse tudtam kifésülni a hajam. Egy darabig szenvedtem vele, majd a család többi tagjára bíztam a sorsát, akik mind arra panaszkodtak, hogy borzasztóan szárít. Nagyon lassan fogyott csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.

mazli87

2011. október 21.

Nagyon finom az illata.Jó tartást ad,igaz nekem hosszú,dús a hajam ezért hamar lelapul.1napig bírja... :( de az illata kárpotol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

Ani

2011. augusztus 29.

Jó ideje használom, egyszerűen szuper! Nagyon fontos, hogy szilikonmenetes! Nagyon jó illata is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

sweetnika77

2011. augusztus 17.

Én pont ma kaptam ilyen sampont,ki is próbáltam olyan finom az illata,nagyon puha a hajam pedig festem,eddig nagyon tetszik,remélem nekem is jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 17.

bunieka

2011. július 6.

Ez a kedvenc samponom... jóó nagy kiszerelés, meg is éri az árát. A hajam puhább, könnyebb lesz tőle, szerintem abszolút megfelelő dúsításhoz. Az illata kellemes, szerintem még a zsírosódó hajnak is jót tesz... nem szárít, mégis alaposan tisztít, és érzem hogy ezzel a samponnal a hajam tovább marad friss, mint az összes többi zsíros hajra való samponnal. Szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

agi.greendaygirl

2011. június 15.

én már a sokadik dobozzal használom, eddig ez a sampon vált be legjobban. Gazdaságos, mert sok van benne viszont kevés is elég egy mosásra, sőt sokat nem is jó belőle használni. csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1