Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

NPetraL

2016. március 21.

Olyan 3-4honap alatt hasznaltam el ugy, hogy 2-3naponta mostam hajat. Nem volt vele semmi gondom atlagos samponnak tartottam, de miutan elfogyott es masikat kezdtem hasznalni (mas markatol) akkor ugy vettem eszre h sokkal laposabbak a hajtoveim hajmosas, -szaritas utan. Ugy erzem valami volumen hatasa volt, nem nagy de volt. Tervezem ujra venni glamour napok alkalmaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Monaline

2016. március 18.

Az illata kellemes, a habzása is jó,szép puha és fényes lett a hajam tőle,de ahelyett, hogy javítana a haj volumenén,inkább elnehezíti és hamar zsírosodott tőle a hajam. Annyira nem volt rossz, hogy kidobjam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

anastasia

2016. március 16.

Kedvelem, jól habosodik, puhává és könnyűvé teszi a hajat, finom illata van. Derékig érő, vékony szálú, egyenes hajon használom. Télen kissé szárazkorpás volt a fejbőröm, amíg használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

LauraDorina

2016. március 10.

Régebben próbálgattam az összes syoss terméket. Ez még a jobbik kategóriába tartozott nálam. Tisztít, de ugyan olyan gyorsan zsírosodik, nem ad tartást. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

Macska'87

2016. február 4.

Egyszerű sampon és ennyi :))) Megmosod vele a hajad, oké tiszta lesz és ennyi :))) Nincs semmi extra volumen meg ilyesmi. A célnak megfelel de semmi több, viszont az illata nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

mreni876

2016. január 9.

Az illatát nagyon szeretem, viszont magát a terméket már nem annyira. Hamar zsírosodik tőle a hajam, és ahelyett, hogy tartást adna, inkább lapos lett tőle a hajam. Úgyhogy folytatom a kísérletezgetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

szaboszilvia28

2015. december 24.

A festett hajamra nem vált be, szalmaszerű lett tőle a hajam. nem az én hajamnak való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

WVV

2015. szeptember 12.

Az illatát nagyon szeretem! De nekem sajnos nem vált be. Vékonyszálú hajam van, de ez a sampon nem javított a tartásán, nem érzem dúsabbnak tőle a hajam, sőt talán még gyengébbnek érzem. Pedig nagyon akarom szeretni, mert az illatába beleszerettem <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

nezili

2015. július 21.

Nagy kalap sz*r ez a sampon, keves ennel rosszabbal talakoztam eddig. A hajam tapintasa olyan tole mint egy tollsepru, hamar zsirosit es semmilyen voument nem ad a hajnak. Ennyit a szalonszepsegu hajrol, teljes penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

Cappio

2015. május 22.

Én is meglepődtem a sok negatív vélemény miatt. Vastagszálú göndör, de nagyon erőtlen hajam van, viszont ettől a sampontól látványosan szebb a tartása a hajamnak, tényleg megemeli. Nem zsírosít/szárít, szépen tisztít, nagyon megszerettem. Még nem használom régóta, de remélem nem változik róla a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1