Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

kesha420

2014. december 29.

Szeretem, mert jól tisztít, finom az illata, szilikonmentes és igen, ad némi tartást is a könnyen lelapuló hajamnak, ráadásul ár-érték arányban is teljesen rendben van. Több flakonnal elhasználtam már belőle, de ismét újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

labello16

2014. december 4.

Én valahogy soha nem tudok megbarátkozni a syoss termékekkel.Ettől a sampontól kifejezetten azt éreztem hajmosás után, mintha meg sem mostam volna a hajam.Felvizezve is ugyanez történt, mivel azt gondoltam túl sűrű a sampon az én vékonyszálú hajamnak. 1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

senskin

2014. október 5.

Szép lapos hajat csinál, a balzsamjával együtt.... Az illata amit eltudok viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

b.lanka

2014. szeptember 29.

Az illata bejött. Nem lett tőle dúsabb a hajam inkabb könnyebbnek éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Az illata bejött. Nem lett tőle dúsabb a hajam inkabb könnyebbnek éreztem.

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Jól habzik,nagyon kiadós ezért megéri akciósan megvenni,nem kell belőle sok,tényleg napokig dúsabb lesz a haj tőle,jó vékonyszálú hajra,főleg egy-két napig..tetszetős a külseje is,bár ez nem nyom az értékelésemen,de olyan fodrász kellék minőséget sugall a megjelenése,és tényleg belül is olyan jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Evii66

2014. augusztus 26.

Én nagyon szeretem, puha és selymes lesz tőle a hajam, és tényleg sokkal dúsabbnak tűnik, egyátalán nem zsírosotik jobban. Már a sokadik flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

lhekszi

2014. június 27.

Megvettem,mert nőből vagyok és még hiszek a marketingnek..:) Kellemes illata van, jól tisztít ,de ennyi. Nekem túl sok tartást nem adott,mosás után persze néz ki valahogy de a következő napokban ugyanúgy lapul le a hajam és ugyanezt tudja a többi samponom is. Elhasználom,mert nem rossz,de azt nem tudja számomra ,ami rá van írva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Vénuszakadémai

2014. május 27.

Még nem találtam meg az a szilikonmentes sampont ami igazán jót tenne a hajamnak, de egy bő éve ezt a terméket használom váltva egy másik szilikonmentes syoss-szal, (az zöld flakonos).
Kell hozzá használnom balzsamot az is syoss, és hajszárítás után még hajfényt teszek a végére (az más termék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

kata12

2014. április 30.

Épp gondolkodtam, hogy ki kéne próbálnom egy syoss sampont, és a müllerben pont 1000ft helyett kb. 700ft-ért jutottam hozzá. Tegnap este használtam, és meglepő volt, hogy mekkora volument adott a hajamnak, és selymes lett tőle, nyilván a keratin tartalma miatt. De még updatelek, eddig 4*

Update:
Imádom ha lehet több csillagot is adnék neki mert ez a baba tényleg ott hat ahol kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 30.

Update:

Yolanda

2014. április 16.

Az első pár használat után hatásosnak bizonyult, de még a flakon felénél sem tartok és akár minden nap megmoshatnám a hajam. Illetve meg kellene, mert annyira bezsírosodik a hajtő. Eddig nem volt ilyen problémám egy samponnal sem, szóval messze kerülni fogom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1