Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

bolero

2014. április 8.

csodálkozom az itteni véleményeken, mert szerintem nagyon jó ez a sampon. tényleg megemeli a hajamat, pedig ezt kb semmivel nem tudom elérni
függetlenül attól, hogy rövid a hajam, tehát nem lóg az orrom közelében egy szál sem, napközben meg-megcsap az illata, és ez az élmény úgy hiányzik azokból az időkből, mikor hosszabb hajam volt.
balzsamot sem kell mellé használnom, nem zsírosodik gyorsan tőle a hajam,
szóval én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

balzsamot sem kell mellé használnom, nem zsírosodik gyorsan tőle a hajam,
szóval én nagyon szeretem.

Vivi92

2014. április 5.

Semmi különös. Nem rontott a hajamon, de ha elfogy, visszatérek az eredeti samponomra. Az illata sem rossz, de abban sincs semmi extra. Sőt, egy kicsit az elfogadható kategórián aluli. Valamivel jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

quika

2014. március 21.

Meglepően volumen növelő tényleg, ha reggel megmosom, estig kb habhajam van:D úgyhogy ilyen szempontból valóban hatásos, viszont nekem sűrűbben kell hajat mosnom ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

deagle13

2014. március 18.

Nem viszketett utána a fejem, nem korpásodott, a zsírosodást sem vettem észre. Sajnos a volumennövelő hatása is elmaradt, de ettől eltekintve egy középszerű sampon. Csak 1 flakonnal használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

andokmancok

2014. március 16.

tetszik az illata, nem zsírosodik tőle hamar a haj, jó tartást ad neki,dúsítja azt. vékonyszálú hajra tökéletes. jó árban van, viszont a teszkóban sokszor 500 forinttal is drágább tud lenni, mint bárhol máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Dönci

2014. január 30.

Tavaly májusban használtam először: a hajam szárazzá és sprőddé vált tőle, de tudtam, hogy ez természetes, mivel egy szilikonmentes samponról van szó, úgyhogy folytattam a használatát. És milyen jól tettem! Amióta már "lekopott" a hajamról a szilikon (1-2 hónap), azóta nagyon tetszik a hatása: szép tartást ad a hajnak, nem szárít, nem zsírosít. Azóta mást is kipróbáltam (több Alterrásat is), de mivel azok nagyon zsírosították a hajamat, mindig visszatértem ehhez. 1000 forint körüli áron fél litert kapunk, ez szerintem nagyon olcsó. Tetszik a hatása, az állaga, a színe, az illata, a csomagolása, szóval teljesen odavagyok érte. A hatása hosszútávon is ugyanaz, ha nem jobb, nekem ennyi idő alatt sem "szokta meg" a hajam. Amikor először használtam, akkor minden második nap mostam hajat, ezt sikerült kitolnom (bár hozzáteszem, azóta szárazsampont is használok) egy hétre, ami nem kis dolog, főleg, hogy tavaly télen még minden nap hajat kellet mosnom, olyan borzasztóan zsíros volt a hajam. Egyedül az összetevőivel nem vagyok teljes mértékben elégedett, mert bár nem tartalmaz sem szilikont, sem proteineket, azért az SLS (főleg, hogy a második helyen van) szemet szúr. De mindent összevetve nagyon elégedett vagyok, úgyhogy mehet az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

pottyos.zebra.97

2013. december 22.

Eleinte nagyon jót tett a hajamnak, puha lett és jól megemelte a tövét. Aztán, mivel csak ezt használtam, lankadt ez a hatás és leszoktam róla. Mostanában egy másik samponnal felváltva használom, és újra rászoktam, mert ismét ugyanolyan tartást ad a hajamnak, mint anno.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

ememem

2013. december 18.

Sajnos az egész syoss termékcsalád egy nagy átverés szerintem. Jó volt nagyon a marketing, én is bedőltem neki. Annyira szerettem ennek a samponnak az illatát, hogy a negatív hatásai ellenére is vettem belőle egy második flakont, de megbántam, már el se használtam. Nagyon szárítja a hajat, ugyanakkor hamar bezsírosodik a töve, és másnap már fura, kellemetlen érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

kurucz.magdolna

2013. december 10.

Nekem egyáltalán nem vált be. Mosás után nehezen tudom kifésülni a hajam, mikor megszárad (mind1 hogy magától, vagy hajszárítóval) fénytelen, kócos, és viszket a fejbőröm. Más samponnal akár 3-4 napot is kibír a hajam, és még kiengedve is vállalható, ezzel már másnapra zsíros a töve, a többi része még mindig száraz és kócos, szóval jobb esetben kibír 2 napot, de csak összekötve. Elkezdett tőle töredezni is a hajam, de nagyon. Tartást pont annyira ad a hajnak, mint bármelyik más sampon mosás után. Fél óra eltelik, és ugyanolyan lapos mint mosás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

mrs.imperator

2013. november 23.

Annyira be lett harangozva amikor megjelent a piacon, hogy mekkora sztár márka, elérhető árú, fodrászi minőség és a drogériák polcain vár ránk..stb. Hát megvettem mert ki akartam próbálni, még anno ekkora kiszerelés jó volt körülbelüli 1000 ft-os áron, baromi sokáig elég is volt, de semmi extra... Ugyanolyan volt mint a többi gagyi sampon. Semmivel nem volt több, jobb, hatása is semmi. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1