Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

Beni1234

2013. november 22.

2 teljes dobozzal használtam el, nagy megelégedéssel. szuper csikorgós tiszta volt a hajam tőle, és szemmel láthatóan dúsabb. Aztán a 3. doboz vége felé, tehát 1 év után, egyszer csak elkezdett zsírosítani... először azt hittem, a hajlakk, aztán hogy a balzsam, aztán már mindent lecseréltem, végül rájöttem hogy ez az oka. Sajnálom, mert szuper volt, most keresnem kell másat, valószínűleg ezt túlzottan megszoktam. Mindegy, ez nem a termék hibája. Lányok, ha van Eurokaiser a közeletekben, ott keressétek, mert ott 800-900 ft között van, a DM/Rossmann 1300 körüli áraival szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 22.

Lexiiii

2013. november 3.

Imádom ezt a sampont! Más samponokkal ellentétben ez nem váltott ki allergiás reakciót a fejbőrömön, nem viszket tőle és nem is korpásodik. Azt kapok amit ígér. Még az én vékonyszálú ámbár sok hajamat (ami derékig ér) is képes megemelni, ami ritkaság számban megy nálam. 5* ! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

piperepozitív

2013. október 16.

Nekem nagyon bejött ez a sampon.
Jól habzik, jól tisztít.
Megemeli kicsit a hajtöveimet.
Ami fura, hogy egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam. Más samponoknál (más szilikonmentessel is) hajmosás utáni harmadik nap már lelapul, szinte vállalhatatlanul elzsírosodik a töve (mivel vékonyszálú, nem túl dús a hajam, ez nagyon meglátszódik, pláne ha megfésülöm), ezzel pedig azt vettem észre, hogy simán kibír négy napot mosás nélkül. Viszont a vége meg kevésbé szárad ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Nekem nagyon bejött ez a sampon.
Jól habzik, jól tisztít.
Megemeli kicsit a hajtöveimet.

Misa

2013. október 5.

Azt hiszem, legalább két évig ez volt a samponom folyamatosan. Nagyon megérte, mert anno (kb. 2 éve) ez a böhöm nagy flakon 800 Ft volt. Teljesen jól tisztít, finom illata van, nagyon sokáig elég, egész jól dúsít is. Mindig valamelyik balzsamjával együtt használtam. Nagyon szerettem ezt a sampont, minden szempontból jó volt, aztán meguntam, és az árát is megemelték, és mást kerestem, de lehet, hogy újra kipróbálom, elfogott a nosztalgia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

cserkoo

2013. szeptember 8.

tökéletesen tisztít szerintem nagyon jó nem lapos tőle a hajam amit kínál az meg is adja! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Zselyke

2013. augusztus 9.

Nekem tetszik az illata, de nem egy nagy szám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Nekem tetszik az illata, de nem egy nagy szám

iringo

2013. augusztus 8.

Nem vált be annyira, nem volt benne semmi extra, de árban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Nem vált be annyira, nem volt benne semmi extra, de árban megéri.

foxgirl

2013. augusztus 4.

Eddig csak zsíros volt a hajam, amikor ezt használtam erősen korpásodott is és elviselhetetlenül viszketett, kipattogott a fejbőröm. Azért vettem meg, mert reméltem, hogy dúsabb hatású lesz tőle a hajam, de még az sem jött be. Másfél hónapja cseréltem le, azóta a fejbőröm állapota sokat javult, de még mindig keresem a tökéletes sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

ágica

2013. július 22.

Nagyon szeretem, kb egy éve tart a szerelmünk:-D Voltak kicsapongásaim, de mindig visszatértem hozzá a hatása miatt.
A hajam alapból " problémás"mert zsíros- normál a töve melegtől és fizikai aktivitástól függően, viszont a hajam elég száraz, töredezik, festett... A zsíros hajra való samponok szárítanak, a szárazra valók pedig zsírosítanak és tele vannak szilikonnal. Ez a sampon az arany középút: nem zsírosít vagy szárít, nem hullik/ töredezik jobban tőle a hajam, mindent kihoz ( olajos pakolás, szilikonos hajvégápoló, rengeteeeg styling cucc). Könnyebb, dúsabb és jobban formázható a hajam, a hullámaim is szebbek, ha ezt használom. Az egyetlen kínos pont az összetevők, mert lássuk be nem vmi gyönyörű, de úgy érzem, jót tesz nekem, így ez kevésbé fontos. Az árával is elégedett vagyok, hiszen sokáig elég még heti 2-3 hajmosás esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ReKata

2013. július 11.

Nagyon szeretem: szín, illat, dúsítás. Rendszeresen újraveszem, de általában mással felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1