Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

Libra

2013. május 30.

2013. 05.23. Pantene-t használtam. Eltűnt a dúsítós samponja, ezért vettem meg ezt. Nekem nagyon nem vált be. Az hagyján, hogy nem dúsítja a hajamat,de a fejbőröm kisebesedik tőle. Nem nagyon, de azért mégis. Azonkívül az én normál hajam zsírosodik tőle. Szóval már fél éve, hogy le akarom cserélni, csak sajnos még nem tudom, mire :(
2013. 05.30. Kidobtam. Vettem másik márkát. Most fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 30.

2013. 05.30. Kidobtam. Vettem másik márkát. Most fogom kipróbálni.

cioccolata

2013. május 28.

Nem egy nagy szám, az ára jó volt. Nem venném újra. Felejthető az illata, ami mindig mínusz egy samponnál. Semmi extrát nem tapasztaltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

grosesaxl

2013. május 27.

Annyira dús lesz tőle a hajam,szinte elképzelhetetlen :D Nem használom rendszeresen (régen úgy használtam),csak alkalmanként, havi 1-2-szer. Gyönyörű szép,dús,könnyű hajam lesz tőle. Nagyon finom illata van,ami sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Tyn

2013. május 26.

Nagyon nem bejövős, nekem is totál bekeményítette a hajamat, kiszárította és töredezik tőle. Sőt a szaga mandulás, amit rühellek :( Az egyetlen pozitívum az h leértékelve vettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Zatanii

2013. május 24.

Bevált, de nem tudom maximálisra pontozni. Ez volt a 2. szilikonmentes samponom, és 2 flakonnal használtam el. Pozitívuma, hogy jól tisztít, és az olajos pakolásokat is kiszedte. Negatívum az ára, az SLS tartalma és hogy sajnos nem észleltem dúsulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

DalmiDalmiDalmi

2013. május 9.

Már vagy egy éve ezt a sampont használom a balzsam párjával együtt. Nem életem legnagyobb döntése volt levenni a polcról, azért sem cseréltem még le, mert nem találtam még helyette semmit, ami szimpatikus lenne. Nem rossz, de nem is jó.

A sampon gyöngyházfényű, amin először meglepődtem, és finom, szappan illata van. Elég húzós, nálunk a Müllerben 999,- az ára. De egy flakon elég nagy adag, ügyesen, sokáig lehet vele gazdálkodni.

Előtte kísérleteztem a többi Syoss termékkel is, de egyik sem vált be. Ez sem vált be teljesen, mert amit ígér, azok közül semmit nem teljesít. Semmi tartása sincs a hajamnak, nem erősödött meg, nem is dúsult be, szerintem egy árva új hajszálam sem nőtt, pedig azért egy év alatt illett volna hoznia az ígért eredményt.

Ami jó benne, hogy kíméletesen tisztítja a hajamat, igen is fényesít, és natúr, mégis finom illata lesz tőle a hajamnak.

Kénytelen leszek lepontozni, mert amit elérni szerettem volna vele (hajdúsítás, hajerősítés) és amit ígért, abból semmit sem teljesített. Le fogom cserélni minél hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

ncica

2013. április 27.

Próbálgatom egy ideje, melyik is lenne a hajamra a legmegfelelőbb, de sajnos ebben a termékcsaládban nem találtam rá az igazira. Talán az illata a legjobb tulajdonsága, nem lesz tőle fényesebb vagy dúsabb a hajam és egyéb csodát sem vettem észre. Az ára nem húzós, de nem valószínű, hogy a jövőben is ezt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

floracska6

2013. április 23.

A Syoss amikor berobbant a hazai piacra (biztos máshol is ugyanez a marketing kampánya volt) jött ezzel a "Professzionálisat olcsón" szlogennel és tisztelettel a kivételre mindenki bekajálta. Én is. De nekem az összes termékük közül egyedül a megaerős hajlakk jött be. Sajnos ez a sampon nekem nem biztosít volument, vagy csak annyira, mint a fructis vagy a schauma. Ennek ellenére nem is rossz, de ekkora hűhó után az ember azért elvár valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

clisanlezz

2013. április 15.

Nekem nagyon bevált. Elsőnek mikor használtam kicsit furcsa volt, mivel más állaga volt a hajamon mint a többi samponnak. Azután hogy megszárítottam a hajam, nagyon puha és fényes lett, emellett még tartást is adott neki. Az illata megnyerő számomra. Elég érdekes dolog viszont hogy a fekete festett hajamnak elkezdte kiszívni a színét, pedig már több mint két hónapja teljesen fekete volt, és ahogy elkezdtem ezt használni, kezdett eltűnni. Egészen sötét barnára visszajött a színe. Csak ajánlani tudom. Lehet hogy a drágább kategóriába tartozik, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Gwen

2013. április 6.

Eleinte nagyon jó volt a hajamnak, dús is volt tőle szárítás után. De sokadik használat után iszonyatosan tört tőle a hajam, megkeményítette. Amúgy is azt vettem észre (Gliss Kur hajápolókra értem) hogy amiben ez a keratin cucc van (ami állati pata,szarv és köröm ledarálásából nyerik-ergo ezek keményítenek szerintem) mind szárítja ill. keményíti a hajam. Az illata nekem isteni finom, de számomra az összes Syoss termék szinte a legjobb illatú, mint valami parfüm ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1