Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

beautifullife

2013. március 15.

Hát so-so sampon,mint a legtöbb a syoss termék.Nem hagyott bennem semmi nyomot,tehát ezek szerint nem láttam nagy pozitív hatását sem,és nem rontott.Újravenni nem vettem újra és nem is fogom.Utóiratnak talán annyi,hogy anyukámnak nagyon nem váltak be.Ezt a nagy mennyiségű sampont pár használat után dobta,mert az övén még rontott is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

anita84

2013. március 9.

Kellemes illatú,teljesen átlagos sampon.Szerintem jó árban is van,nagyságához képest.Már régóta használom,és se jobb se rosszabb nem lett tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

nyusszkoo

2013. március 3.

Nagyon szeretem, imádom az illatát, a hozzá tartozó hajbalzsamot is használom, dúsítja hajam, nem zsírosodik hamar, nálam bevált!!:D

Update: Abbahagytam a szilikon mentes samponokat, kiszárított a hajvégeimet, azt mondták pár hónap után jó lesz mer a természetes hajam szépsége fog előjönni vagy h foglamzaták... mer nem rakódik rá a szilikon, a nagy szart, nem jók , csak annyiból jó h dúsította a hajam. Garnier Ultra Doux kamilla és méz sampont ajánlom főleg a szőkéknek,és syoss blond hajpakolást, ettől a legjobb a hajam, végre szép a vége is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

k_kata0303

2013. február 25.

A hajam hamar Zsírosodott tőle ez a legkisebb problémám! A hajam nyúlossá vált pár hajmosás után
A fodrászom azt mondta : húsz év alatt nem látott ilyet . Hát középig ért a hajam ..... most már csak a vállamig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Dana1983

2013. február 4.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a sampon. Sajnos a zsíros hajamat alapból kétnaponta kell mosnom, de ezzel egyet se bírt ki. Az alatt az egy nap alatt semmilyen dúsító hatását nem láttam. :-) Kocsimosásra fogom elhasználni, bár annak meg egy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

nyusszkoo

2012. december 26.

meg nem is értem hogy itt sokan nem tudják kifésülnia hajukat...? nekem picit gubancolódik jobban ,mer nem mosom úgy a hajam mint egy állat össze-vissza és akk nem is lesz gubancos nagyon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

muszkabogi

2012. október 28.

Amikor először használtam nagyon jó volt a középbarna hajamra.Fél évig kitartottam mellette,aztán váltottam.Később mikor visszatértem rá már szőke ombre festéssel a hajamban teljesen kiábrándultam belőle.Kócolódott,kiszárította és egy fél nap után vissza is zsírosította a hajtöveket.Összességében szőke festékkel nem jönnek ki jól,természetes színű,félhosszú hajra ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

mili

2012. október 16.

Teljesen átlagos semmi extra, teszi a dolgát. Olvastam, hogy a használat kezdetén gubancolódhat a haj, amíg ki nem ürül a szilikon. Nekem már az első használat után puha lett a hajam, és gubanc nélküli, bár nem önmagában használom, hanem a balzsamával. Ricinus olaj pakolás után ezzel mosok hajat és rendesen kimossa az olajat. Jó sampon, csak az összetevői miatt nem biztos, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 16.

eo

2012. október 14.

Viszonylag átlagosnak mondanám, én úgy vettem észre, hogy mintha kevésbé zsírosodott volna tőle a hajam, de nem éreztem elég fényesnek és élettelinek sem. Anyukám nagyon szereti, jó ideje csak ezt használja. Valakinek jó lehet, mint a példa is mutatja, nekünk édesanyámmal egészen más típusú a hajunk, számára ideális. Számomra egynek elmegy kategória, magamtól nem venném újra, de néha ezzel mosok hajat, ha változatosságra vágyom. A csomagolás és a kiszerelés viszont tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Katherine

2012. szeptember 29.

Az eddigi legjobb, amit használtam. Az illata kellemes, sokáig elég egy flakon, a hajam fényes lesz tőle, könnyű és tisztít is. A dúsító hatást nem észleltem, de ez már számomra mellékes. Nekem bevált.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1