Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

spetra18

2012. szeptember 25.

Én csak ezt használom, nem azért mert szilikon mentes, nekem ez vált be..Eggyáltalán nem gubancos a hajam, szép fényes, és jo illata van töle. Balzsammal eggyütt ajánlatos használni, maga a tökély:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

fannidomokos88

2012. augusztus 24.

Én megvettem, habár nagyon megijesztettek az itt olvasható vélemények... a hajam egyáltalán nem hullott tőle jobban (habár nem is állt meg, de ezt nem vártam el egy dúsító sampontól), ahogy a gubancolódás sem volt igaz rám... Lehet azért, mert én használtam a balzsamot is öblítéshez, de nem tudom. Mindenesetre eddig 5/4, mert az illata is tökéletes, a szilikonmentesség sem zavart, inkább javít a helyzeten.:) Ha megszárad - azt olvastam nem szabad hajszárítót használni ezzel a samponnal, mert egy nagy sörény lesz az eredménye - a dúsító hatásról is írok.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

lonely90

2012. augusztus 11.

Nekem abszolút nem dúsította a hajam. Mosás után 1nagy gubancba áll össze. Alig várom, hogy elfogyjon, nem ez az első syoss amivel befürödtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

molnar.julia.88

2012. július 29.

Mikor még újdonságnak számított ez a márka kipróbáltam, és talán két flakont is elhasználtam belőle. AKKOR még imádtam: fényes, jó tartású volt a hajam, 3-4 napig bírta minimum. Aztán jött a szilikonmentes sampon-láz, más lett a flakonon a felirat, a hajam meg átment borzalmasba. :/ Fakó lett, gubancos, és elkezdett zsírosodni. A nagy részét el se használtam végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

frozi

2012. július 21.

Előttem már minden lényegeset elmondtak róla. Nagy mennyiség, átlagos sampon, átlagos eredmény. Nekem max 3, de csak azért mert nem zsírosodott tőle jobban a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

gyorsi

2012. július 19.

Átlagos. Jó nagy adag, semmi különös illat. Összesítve szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Átlagos. Jó nagy adag, semmi különös illat. Összesítve szeretem.

Sopetil

2012. június 20.

Ez egy teljesen átlagos sampon. Jól tisztít, elég jó az illata (kicsit mű), de semmi több.
Vékonyszálú hajam van, épp annyira adott neki tartást, mint akármelyik sampon idáig, kb semennyire.
Ő sem hozott változást. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Ő sem hozott változást. :))

miraclum

2012. június 12.

Tavaly jópár flakonnal elhasználtam belőle, szerencsére nekem nem okozott kisebb károkat sem... Akkoriban minden másnap mostam a hajam, hát lehet hogy ennek a keze is benne volt ebben. A különféle balzsamokat a haj igen követeli az ezzel történő hajmosás után. Az illata nem valami jó, de legalább jól habzik. A dúsítás nálam bejött, kevésbé lapult le a hajam, de ez a hatás csak egy napig tart ki, de mondjuk már ez is valami.
Most már ha fizetnének se kenném a fejemre, borzalmasak az összetevői, csoda, hogy nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

kjucus

2012. június 10.

Nagy csalódás volt ez a sampon! Alig bírtam kimosni a hajamból és gyorsabban zsírosodott is tőle. Nagyon keservesen fogyott el. Kár, hogy nincs belőle kisebb kiszerelés, hogy ki lehessen próbálni, mielőtt megveszi az ember a fél literes flakont...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

ancsibancsi

2012. május 11.

Kritikán aluli.
Büdös erjedt marcipán szagú, mintha hajat se mostam volna, alig habzik, rohadt sok kell belőle...
Ja és még a hajam ki se tudtam utána fésülni normálisan, megtéptem magam...
Csak rontott a helyzeten...borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Kritikán aluli.
Ja és még a hajam ki se tudtam utána fésülni normálisan, megtéptem magam...
Csak rontott a helyzeten...borzalom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1