Syrene

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   100 Ft-os, Rossmann, Dm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorotien, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   100 Ft-os, Rossmann, Dm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kammilavirág kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata ápolja a bőrt.

lacrymosa88

2019. április 28.

Nagyon csúnya volt kisfiam popsija, se a sudocrem, se a neogranormon nem vált be, ekkor kezdtem ezzel hintőporozni, és pár nap alatt szépen helyre hozta a bőrét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Dorxy98

2018. február 17.

Púder helyett használom, valamint szárazsamponként. Mindkét célra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Púder helyett használom, valamint szárazsamponként. Mindkét célra tökéletes.

Birkin22

2016. április 30.

Funkciójának megfelel és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Funkciójának megfelel és nagyon olcsó.

missbiro

2016. január 21.

I-má-dom. Jelenleg a rózsás változata van meg, de az értékéből nem von le. Sosem voltam száraz sampon párti, merthogy drága... meg amúgy is, meg tudom mosni a hajamat. No, de 300 forint nem nagy ár, és ez egy magáról sokat hallató opciónak tűnt. Jelentem, tökéletes! Az illata nem fojtogatós, a dolgát teszi, akár 2 napot is ki tudok vele tolni, így nekem ez A szerelem.
Ó! És a zárókája 10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

Ó! És a zárókája 10/10

zsanilia

2015. október 7.

Hónapok óta száraz samponként használtam - bevált.
Az utóbbi hetekben viszont rájöttem egy új használati módjára: púder! :)

Ugyan miért költenék 10 gramm púderre 1-2 ezer forintot rendszeresen, ha itt van 100 grammnyi por, amit csak ügyesen kell tudni használni és tökéletesen megfelel a célnak? Ráadásul kb. 300 forintért? :)
Ehhez persze szükség van egy olyan üres púderes dobozra, amivel lehet adagolni, én erre a célra ezt a dobozt használom:

Picit porol ugyan /ki hitte volna/, de így hogy ilyen olcsó alternatívát találtam, elnézem neki. Órákig mattít, egyszer szoktam frissíteni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Hónapok óta száraz samponként használtam - bevált.
Az utóbbi hetekben viszont rájöttem egy új használati módjára: púder! :)

pmarcsi

2015. április 25.

Jó hintőpor. A célnak pont megfelel. Kellemes az illata, és nagyon olcsó. Állandó darab itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

blackcat00616

2015. április 17.

Én ezzel fixálom a sminkem, mert nagyon világos a bőröm és a kőpúderektől viszketek, míg ettől nem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

ritusss90

2015. április 12.

Baromi jo illata van. Imadom. Intenziv es tartos. Emellett azonnali bornyugtato. Ennel jobb hintoporral meg nem talalkoztam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Sindy6

2014. augusztus 18.

A kupakot csak el kell tekerni így hordozható...
Nagyon jó termék, nem gondoltam volna, hogy egy százasban ilyen jó terméket találok, amit merek is használni összetevői alapján.
Kellemes illatú, nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

A kupakot csak el kell tekerni így hordozható...
Kellemes illatú, nem szárít. :)

PAncsi79

2014. április 3.

Szárazsamponként használom, erre a célra számomra bevált, mert szép fényes a hajam tőle, de nem szárítja a hajam úgy, mint más száraz samponok.
Az adagolás nem túl könnyű a csomagolás miatt, de azért megoldható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Az adagolás nem túl könnyű a csomagolás miatt, de azért megoldható.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate