Szent Ferenc Laboratórium

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: orsolyavarga, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Samponok

Korpás és igénybevett hajra a természetes csoda a kén tartalmú sampon. Megszünteti a korpát és csillapítja a fejbőr viszketését. A sampon zsíros, korpás és normál haj kezelésére alkalmas. Pikkelysömörös fejbőr ápolására is használható. Rendszeres használata esetén csökkenti a korpásodást és a zsírosodást. 150 ml-es és 250 ml-es kiszerelésben kapható.

LillaH

2018. január 24.

Rettentően gyorsan zsírosodott a hajam, kipróbáltam már rá minden drága szemetet, de semmi nem segített.. végső elkeseredésemben vettem meg ezt a kis csodaszert. Még csak kétszer használtam de már így is 3-4 napig bírja a hajam mosás nélkül. :) Jól hangzik, termálfürdő szaga van, a végekre pedig kell a balzsam, de ez várható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

moniiiii

2018. január 2.

Azt hittem csodaszer,de lehet hogy mégsem annyira.
Szülés után viszkető korpás lett a hajam,ez már a sokadik szer volt,amit kipróbáltam,de hatott. Büdös is,alig habzik,ronda a színe,csak jó lehet! 😁Azóta is használtam mert természetesebb mint a boltokban található samponok többsége. Viszont a második szülésem után újra előjött a korpa a viszketéssel,miközben ezt a sampont használtam. Most vagy hozzászokott a fejbőröm,vagy előző alkalommal sem ez segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Azt hittem csodaszer,de lehet hogy mégsem annyira.

StrDev

2017. december 30.

Meglepően jó sampon, egyszer kipróbáltam és azóta is ezt veszem, jobb mint a tömegtermékek. Az illata is rendben van, a hajam meg kifejezetten szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Celia

2017. szeptember 21.

A korpára és a fejbőrviszketésre hosszabbtávú használat esetén nagyon hasznos! Emiatt nagyon elégedett vagyok vele, amit ígér, tartja is. Ami miatt mégsem 5 pont, mert a samponoknál fontos más szempontok szerint már kevésbé jeleskedik: a festett hajamat kicsit talán fakítja, és nagyon nem lesz tőle puha, balzsam nélkül elképzelhetetlen lenne a használata, illetve én még olajat is szoktam utána rárakni a biztonság kedvéért. Sajnos a szaga is elég erős, ami még egy illatos balzsam után is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

N0N0

2017. szeptember 1.

Nekem ez és a Nizoral segített lejönni a Head&shoulders mentolos bizsergetős samponról, ami hosszabb távon nem vált be. Ez viszont egy egészseges es hatekony cucc jó áron. Kulonféle hajpakolásokkal kiegészítve használom, hogy ne szárítson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

ediok

2017. július 25.

Zsíros korpára kezdtem el használni. Már több sampont kipróbáltam különböző ár kategóriában és eddig ez volt az egyetlen, ami teljesen megszüntette a korpát és a viszketést.
Sajnos hátránya, hogy hamar elnehezedik tőle a hajam és zsíros érzetű. Ezt most úgy próbálom kiegyensúlyozni, hogy Pala samponnal mosom elő a hajam ( mert az meg nagyon erősen szárította a fejbőröm). Most ez a kettő együtt hatékonynak bizonyul.
Összességében, amiért megvettem azt tudja, nincs korpa, nincs viszketés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Összességében, amiért megvettem azt tudja, nincs korpa, nincs viszketés.

Mona01

2017. június 13.

Nekem rontott a fejbőröm állapotán. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Nekem rontott a fejbőröm állapotán. Nem ajánlom.

natasha

2017. június 11.

Első hajmosás után:Korpa kevesebb,nem viszket a fej.Festett hajam ugyanúgy kopik mint a tobbi samponnál.Ellenben már másnapra elnehezült és bezsírosodott de remélem ez javulni fog. Azért köszi neki amiért nem viszket a fejbőröm mert az idegbajba kergetett. Ha a zsírosodás is megszűnne megoldaná a problémámat. Egyenlőre adok neki egy 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

mrs.imperator

2017. május 9.

Meg regebben hasznaltam, bar nekem nem a korpa a mumus hanem a zsiros haj.... lehet hogy ujraveszem megint es kap meg egy eselyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

snezi

2016. november 3.

soha.többet. ..SOHA!
Gigakorpáim lettek, ezzel szemben a zsírosodásomon nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

soha.többet. ..SOHA!
Gigakorpáim lettek, ezzel szemben a zsírosodásomon nem segített.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Propylene Glycol

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.